Ім’я: Чіч Марін

Дата народження: 13 липня 1946 р. (70 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Лос-Анджелес, Каліфорнія, США

Діяльність: актор

Вага: 85 кг

Зріст: 170 см

Біографія Чича Мартіна

Чіч Марін – це актор, який став справжнім символом американських комедій зразка сімдесятих-вісімдесятих років. Спочатку він придбав чималу популярність в США як комік і пародист, а потім зробив ще один впевнений крок у своїй кар’єрі і почав зніматися в кінематографічних фільмах. Серед його робіт є безліч справжніх шедеврів.

Багато його образи згодом стали зразком для наслідування для багатьох інших комедійних акторів планети. Але що ж ховається за всім цим океаном усмішок і бурею пустощів? Які таємниці зберігає в собі минуле відомого актора? Розповісти про це ми постараємося в нашій сьогоднішній біографічної статті.

Дитинство і родина Мартіна Чича

Річард «Чіч» Ентоні Марін з’явився на світ 13 липня 1946 року в південному американському мегаполісі — Лос-Анджелесі. Його батьки були представниками мексиканської нації, але більшу частину життя прожили в США. Батько – Оскар Марін – працював поліцейським, а мама – Ельса – була секретарем і мала на руках престижний диплом університету Нортридж.

Знаменитий дует Чіч Марін і Томмі Чонг

Незважаючи на той факт, що батьки майбутнього комедійного актора були висококультурними людьми, сам Річард завжди був типовим вуличним підлітком. Він багато часу проводив зі своїми друзями – вихідцями з емігрантських родин, слухав заборонену музику, брав участь в дрібних правопорушення. Однак у подібного стану справ була також і світла сторона. Вся справа в тому, що вже в підлітковому віці наш сьогоднішній герой серйозно захопився музикою. Він слухав реп, а тому в певний момент і сам вирішив створити щось подібне.

Зібравши навколо себе групу однодумців, Чіч почав складати свої перші тексти і записувати музику на касети. Спочатку все складалося досить непогано, однак у певний момент наш сьогоднішній герой раптом чітко усвідомив, що в процесі створення пісень йому більше подобається не музика, а самі тексти. Таким чином, слова для нових композицій з часом стали трансформуватися в абстрактні вірші, а потім почали плавно набувати гумористичний характер. Але й це все було лише початком великої трансформації. З плином часу вірші і рими стали відходити на другий план, а жарти і комічні мовні звороти набувати все більшого значення. Таким чином, з плином часу тексти для музичних композицій перетворилися в комедійні скетчі та сценарії виступів.

Укуренні-3, трейлер фільму з Чичем Маріном Виступати перед публікою наш сьогоднішній герой почав у закритих клубах свого рідного Лос-Анджелеса, проте згодом після початку в’єтнамської війни переїхав в канадський Ванкувер. У новому місті Чіч Марін продовжив свої виступи, однак найбільший успіх до молодого хлопця прийшов після того, як він почав з’являтися на сцені разом з іншим молодим гумористом Томмі Чонгом. Так утворився відомий комедійний дует «Чіч і Чонг», який згодом став добре відомий в США і Канаді.

Кар’єра Чича Мартіна в світі кіно

У загальній складності дует «Чіч і Чонг» проіснував близько п’ятнадцяти років. За цей час хлопці дали безліч концертів, а також представили публіці незліченну безліч сценічних номерів. У 1972-му році хлопці навіть отримали Греммі за «Кращий альбом в жанрі музичної комедії». Крім того, починаючи з другої половини сімдесятих років, відомі гумористи стали також часто зніматися в кіно.

В цьому плані їх першою відомою роботою стала комедійна стрічка «Укуренні», яка вийшла в 1978-му році і принесла дуету ще більший успіх. Картина стала популярна по обидві сторони Атлантики, а тому в певний момент Чич і Чонг навіть вирушили на гастролі в Європу.

Фільм з Чичем Маріном — Від Заходу до Світанку (Російський трейлер 1995) Відзначивши комерційний успіх фільму, продюсери стрічки вирішили продовжити роботу з Чичем Маріном і Томмі Чонгом. Результатом цього стали ще чотири частини відомої кінофраншизи – «Укуренні живцем», «Укуренні в мотлох» та інші. Кожен з цих фільмів став досить успішним у міжнародному прокаті, але з плином часу популярність комедійного дуету стала повільно падати. Сімдесяті роки пройшли, а новий час приніс з собою нові порядки. Бути укуренным хіпі було вже не модно. На зміну колишнім героям прийшли успішні бізнесмени в дорогих піджаках. А тому в 1984-му році дует Чича Марина і Томмі Чонга тихо розпався.

Незважаючи на це в 1985-му році колишні колеги все-таки зіграли разом у трилері «Після роботи», створивши своєю появою комедійну лінію у фільмі. Після цього Чич і Чонг вже переважно знімалися порізно. У другій половині вісімдесятих років Чіч Марін став зніматися вже окремо від колишнього приятеля. У 1987-му році він зіграв головну роль в комедії «Народжений в Лос-Анджелесі», а потім з’явився в таких кінохітів як «Мисливці за привидами», «Раптове пробудження», «Смертельна красуня», «Наречений з пекла». У більшості випадків актор виконував головні ролі в кіно, однак і другорядні акторські роботи також траплялися в його фільмографії нерідко.

Дев’яності, кращі ролі Мартіна Чича

У дев’яності роки актор став активно працювати як артист озвучування, а також часто зніматися на телебаченні. В якості артиста дубляжу він взяв участь у роботі над фільмом «Король лев», а потім з’явився в якості одного з головних героїв в легендарному проекті «Детектив Неш Бріджес».

Чіч Марін виступив у ролі співака З цього моменту Чіч Марін став часто зніматися не тільки в комедіях, але й фільми інших жанрів. Згодом у різні роки він з’явився в таких культових фільмах як «Відчайдушний», «Від заходу до світанку», «Бляшаний кубок», «Мачете», «Відьмина гора», «Ідеальна пара», «Діти шпигунів» і багатьох інших. Крім того, Чіч Марін зіграв також помітні ролі в серіалах «Анатомія пристрасті» і «Залишитися в живих». В останньому проекті також брали участь Хорхе Гарсія, Еванджелін Ліллі, Йэн Сомерхолдер, Метью Фокс.

На даний момент останньою акторською роботою нашого сьогоднішнього героя залишається комедійний серіал «Роб», де Чіч грає разом з іншим коміком Робом Шнайдером. Крім того, Чіч Марін в останні роки часто працює в якості артиста озвучування.

Особисте життя Чича Мартіна

У минулому Чіч був двічі одружений. Першою його дружиною була сценаристка Ріккі Марін. Після цього актора пов’язували стосунки з дівчиною по імені Петті Хейд. Обидва даних союзу згодом розпалися. Однак зі своїми дітьми, яких йому подарували колишні дружини, Чіч Марін постійно спілкується, присвячуючи їм весь свій вільний час.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: