Ім’я: Брендан Фрейзер

Дата народження: 3 грудня 1968 р. (48 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Індіанаполіс, Індіана, США

Діяльність: актор

Вага: 85 кг

Зріст: 191 см

Біографія Брендана Фрейзера

Брендан Фрейзер – це актор, відомий за фільмами «Мумія», «Джордж із Джунглів», «Засліплений бажаннями». Ці, а також багато інші екранні роботи, зробили нашого сьогоднішнього героя справжньою зіркою. Він працював з кращими режисерами Голлівуду, його партнерами по знімальному майданчику були зірки світової величини.

Саме тому Брендан Фрейзер і його екранні роботи завжди перебували в центрі уваги глядачів. На екрані наш сьогоднішній герой завжди яскравий і харизматичний. Але якою людиною він є поза знімальним майданчиком? Розібратися в цьому питанні сьогодні ми спробуємо з вами разом.

Ранні роки, дитинство і родина

Брендан Джеймс Фрейзер з’явився на світ 3 грудня 1968 року у великому і жвавому Індіанаполісі (штат Індіана). Батько майбутнього актора працював у сфері туризму. З цієї причини наш сьогоднішній герой, його батьки і три старших брата невпинно подорожували. Деякий час сім’я Брендана навіть жила в інших країнах та інших містах. Так, зокрема, в певні періоди життя Фрейзеры жили в Швейцарії, Англії, Голландії, а також у найрізноманітніших куточках США.

Американський актор Брендан Фрейзер почав зніматися в кіно в Англії

Саме тому акторська кар’єра нашого сьогоднішнього героя почалася не в рідному Індіанаполісі і навіть не в США, а в далекому і загадковому Лондоні. Його помітили англійські режисери і запропонували виконати невеликі ролі в декількох постановках. Так, для дванадцятирічного Брендана Фрейзера почалася довга дорога до вершин шоу-бізнесу та акторської майстерності.

Після появи в декількох театральних постановках Брендан Фрейзер почав буквально марити творчістю і акторським мистецтвом. Після повернення до Північної Америки, його родина поселилася в Канаді, а тому дуже скоро наш сьогоднішній герой опинився в одній з театральних шкіл Торонто. Згодом тонкощі обраної професії осягав хлопець також в Корнишском коледжі мистецтв американського Сіетла. Таким чином, перед початком своєї професійної кар’єри Брендан Фрейзер зумів отримати гарну освіту і накопичити необхідних знань, які чудово допомогли йому на знімальному майданчику.

Кар’єра актора Брендана Фрейзера, фільмографія

Дебют молодого актора відбувся в 1991-му році. Першим фільмом у кар’єрі нашого сьогоднішнього героя стала комедія «Безглузде парі», в рамках якої він виконав невелику другорядну роль. Дана стрічка визначила протягом творчої кар’єри актора. Він почав часто зніматися у комедійних фільмах, де найчастіше грав дурнуватих персонажів. Так, у першій половині дев’яностих років на екрани вийшли картини «Пустоголові», «Заморожений каліфорнієць», «Янгер і Янгер», а також деякі інші. Дані фільми зробили Брендана Фрейзера відомим персонажем в світі американського і канадського кіно. Проте про справжню славу, звичайно, говорити не доводилося.

танцює Брендан Фрейзер Справжній успіх прийшов до нашого сьогоднішнього героя дещо пізніше. У 1997-му році Брендан виконав одну з головних ролей в комедії «Джордж із Джунглів», яка стала своєрідною адаптацією відомої історії про Тарзана. Для зйомок у цьому фільмі актор відростив довге волосся і набрав м’язову масу. У підсумку проект режисера Сема Уайзмана став для нього зоряною годиною.

Дурнуватий, але дуже привабливий «Джордж» припав до душі американським і європейським глядачам. Комедія мала великий успіх, а тому вже незабаром Фрейзер прокинувся знаменитим.

Однак саме після цієї ролі наш сьогоднішній герой вперше почав замислюватися про свою роль у світі мистецтва. Який став для нього рідним жанр комедії в один прекрасний момент раптом видався йому тіснішим. Намагаючись зламати звичне амплуа Брендан Фрейзер зважився спробувати себе в принципово іншу роль, зігравши разом з Йеном Маккелленом в драматичній стрічці «Боги і монстри». Картина отримала високі відгуки критиків, як і екранна гра молодого актора. Таким чином, Брендан Фрейзер успішно довів усім, що може бути цікавий глядачам не тільки як комедійний, але і як серйозний характерний актор.

Згодом Брендан Фрейзер часто знімався у фільмах різних жанрів. У 1998-му році він постав перед глядачами в мелодрамі «Вибух з минулого», а вже через рік знявся у пригодницькому бойовику «Мумія», в рамках якого одного за іншим кришив ворогів і примар піщаних пустель.

Брендан Фрейзер Brendan Fraser- (мій Брендан ..з родиною) Повернутися в світ комедії Брендан Фрейзер зважився лише на початку 2000-х років. В цей період на екрани вийшло відразу два касових фільму, в яких головних персонажів зіграв саме наш сьогоднішній герой. Картини «Засліплений бажаннями» і «Дадлі справедливий» мали величезний успіх у глядачів, а тому стали справжніми хітами кінопрокату.

Утвердившись як повноправною зірки Голлівуду, Брендан Фрейзер продовжив чергувати фільми і ролі, жанри і напрями. Так, серед кращих робіт актора з’явилися драматичні стрічки «Тихий американець», «Зіткнення», «Подорож на край ночі», «Повітря, яким я дихаю», а також деякі інші роботи. Колекція пригодницьких фільмів з участю Фрейзера поповнилася кинохитами «Чорнильне серце», «Подорож до центру Землі», а також декількома новими серіями «Мумії». В останньому проекті також працювали Рейчел Вайс, Арнольд Вослу, Джон Ханна, Патрісія Веласкес.

Брендан Фрейзер сьогодні

Не забував актор також і про деяких інших жанрах, однак їх сьогодні ми, мабуть, залишимо в стороні.

Брендан Фрейзер з дружиною Афтонії Сміт і синами

В останні роки Брендан Фрейзер часто працює в якості артиста озвучування, а також продовжує зніматися в кіно. У 2010-му році наш сьогоднішній герой постав перед глядачами в комедії «Помста пухнастих», мелодрамі «Справа в тобі», а також у бойовиках «Повний абзац», «Хроніки ломбарду», «Свідки повинні замовкнути». На даний момент останньою картиною за участю Брендана Фрейзера є драма «Подаруй мені притулок», в рамках якої екранної партнеркою актора стала молода зірка Ванесса Хадженс.

В даний час актор веде роботу над трьома новими проектами. Серед таких значиться драма «Секунди задоволення» і пригодницький фільм «Вельгельм Телль: Легенда». В якості артиста озвучування Брендан Фрейзер також працює над мультиком «Реальна білка», який повинен бути представлений публіці на початку 2014 року.

Особисте життя Брендана Фрейзера

У період з 1998-го по 2007-й наш сьогоднішній герой був одружений на актрисі Афтонії Сміт, разом з якою подарував життя трьом дітям – синам Гріффіну, Холдену і Леланду. Після розриву з колишньою дружиною Брендан довгий час був один. Проте, в кінці кінців, все-таки зумів знайти для себе нову любов. Такою стала ще одна актриса Марія Біло. В даний час пара нерозлучна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: