Ім’я: Брайан Трейси

Дата народження: 27 листопада 1944 р. (72 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Ванкувер, Канада

Діяльність: письменник, підприємець

Вага: 84 кг

Зріст: 172 см

Біографія Брайана Трейсі

Брайан Трейсі (Brian Tracy) – успішний канадський підприємець і письменник. Він являє гарний приклад того, як усього за кілька років наполегливої роботи над собою можна кардинально змінити своє життя.

Бізнес-тренер Брайан Трейси

Чоловік не тільки створив кілька успішних компаній і вміло керує ними, він також є чудовим викладачем, який, спираючись на власний досвід, ділиться з починаючими бізнесменами секретами успіху. Для тих, хто не може відвідати семінари, Брайан написав близько сорока книг, у яких докладно описані всі поради щодо саморозвитку, вдосконалення та становлення успішної особистості.

Дитинство і родина Брайана Трейсі

Майбутній видатний оратор і просто чудова людина, Брайан Трейсі з’явився на світ 27 листопада 1944 року в місті Ванкувер, Канада. Його дитинство було аж ніяк не безхмарним. Його батько був робітником на деревообробному підприємстві, а мама викладала в школі.

В ті роки їх заробітної плати ледь вистачало на те, щоб прогодувати всю сім’ю. Тим більше що у Трейсі було три брати: Робін, Дэлмэр і Пол. Як пізніше зізнався Брайан, єдине, що він пам’ятає про дитинство – це постійне відчуття голоду.

Молодий Брайан Трейси

На жаль, щоб закінчити престижний інститут, потрібні були великі гроші, яких у родини не було. Тому Брайан вирішив кинути школу і влаштуватися на першу в своєму житті роботу. Спочатку він був різноробочим, а потім, усвідомивши, що таким чином стан не заробиш, хлопець вирішив влаштуватися матросом на судно. Вісім років свого життя він подорожував по світу і гартував характер. До моменту повернення на «велику землю» він став зовсім іншою людиною.

Важка робота загартувало хлопчика, а головне, піднесла найважливіший в його житті урок: «Щоб досягти феноменальних результатів, необхідно прикладати максимум зусиль і постійно йти до своєї мети». У 22 роки Брайан прийняв серйозне рішення і влаштувався агентом з продажу.

Кар’єра Брайана Трейсі

Перший досвід роботи в продажах Брайан отримав невеликий інвестиційної компанії, де працював агентом. Спочатку продажі не йшли, але хлопець наполегливо працював над собою і своїми навичками продажу. У вільний час він багато читав, зароблені гроші витрачав на приватні уроки ораторського мистецтва, і буквально через рік отримав перші плоди. З невдахи він перетворився на кращого агента з продажу своєї компанії.

Брайан Трейси був змушений рано почати заробляти гроші

У 25 років хлопці багато відпочивають з друзями, веселяться і радіють життю. Брайан ж весь час приділяв кар’єрного росту та саморозвитку. У 1969 році молодий чоловік довів усім, що не дарма витратив роки на самовдосконалення, зайнявши крісло віце-президента компанії.

Напевно багато хто б зупинилися на досягнутому, але не Брайан Трейсі. Він почав задаватися питанням: «Чому одні люди стають фінансово незалежними, а інші живуть у злиднях?». Провівши сотню-іншу годин в роздумах, Трейсі прийшов до висновку, що успіх залежить від того, наскільки багато хороших ідей ти зумієш втілити в реальність. Іншими словами, щоб досягти хороших результатів, потрібно весь час вчиняти дії, а не стояти на місці.

У 30 років Брайан закінчив університет, а потім влаштувався в крупну торгову компанію. Маючи за плечима непоганий досвід у цій сфері, Трейсі почав розпитувати своїх колег про різні методики продажів. Через кілька років він став керівником відділу і зумів збільшити річний дохід компанії до 50 мільйонів доларів.

Брайан Трейсі зміг дізнатися джерело успіху

Пропрацювавши на цьому підприємстві ще трохи, чоловік вирішив рухатися далі і почав займатися імпортом автомобілів, де також домігся успіху, реалізувавши товару на 25 мільйонів доларів в цілому.

Після цього Брайан працював у рекламному агентстві, банку, до його послуг вдавалися найбільші компанії країни. До этмоу часу він розробив унікальну методику саморозвитку: спочатку він розпитував усіх людей, яким вдалося домогтися успіху, робив висновки, а потім весь вільний час присвячував книг.

Брайан Трейсі — 7 способів, якими думають мільйонери зрештою Брайан Трейсі заснував своє власне підприємство під назвою «Brian Tracy International». Вона спеціалізувалася на видавництві літератури і унікальних тренінгів з психології бізнесу. Брайан Трейсі входить до топ-10 найуспішніших лекторів у сфері підприємництва. В його честь навіть назвали інститут — The Brian Tracy College of Business and Entrepreneurship.

Особисте життя Брайана Трейсі

У Трейсі є чудова дружина Барбара і четверо дітей. Він живе у власному особняку в Сан-Дієго. У його планах – стати губернатором Каліфорнії.

Брайан Трейси і його дружина Барбара

Незважаючи на те що він обожнює проводити час з сім’єю, чоловікові все одно дуже часто доводиться залишати затишне гніздечко, адже його уроків чекають сотні тисяч бізнесменів, які готові заплатити будь-які гроші, щоб взяти участь в його семінарі.

Брайан Трейсі сьогодні

Брайан Трейсі – воістину дивовижний чоловік. До 2016 року він був засновником трьох величезних компаній, вивчив 6 іноземних мов, написав понад 40 книг, провів більше 5 000 лекцій, записав 30 відео уроків, які були перекладені на 20 мов. Він відкрив онлайн університет і, звичайно ж, став мільярдером.

Брайан Трейсі «Як досягти мети за 24 години» Щорічно його відвідує семінари більше 300 000 чоловік. У 2015 році він провів семінар: «Як розвивають бізнес кращі менеджери в умовах турбулентності», в ході якого розкрив всім присутнім очі на важливі, але неочевидні способи успішного управління компанією.

Навесні 2016 року всі бажаючі могли відвідати черговий семінар, на цей раз присвячений унікальній стратегії лідерства. Незважаючи на те, що на момент 2016 року Брайана Трейсі виповнилося 71 рік, він навіть і не планував кидати улюблену роботу. Так що не виключено, що в майбутньому цей чудовий людина ще не раз потішить нас своїми виступами і цікавими книгами.

Брайан Трейсі — Зміни мислення і ти зміниш своє життя наприкінці хочеться дати пораду від Брайана Трейсі: «Завжди мрійте про великого, поставте перед собою мету і щодня йдіть до неї. Головне ніколи не звертайте з наміченого шляху і тоді вас буде неможливо зупинити. З часом успіх перетворитися в неминучість, і ви досягнете бажаних результатів. Хто знає, може, вже скоро мільйони людей будуть читати вашу історію успіху, яка надихне їх».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: