Ім’я: Божена Ринський

Дата народження: 20 січня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: журналістка, письменниця, блогер

Вага: 62 кг

Зріст: 171 см

Біографія Божени Ринський

Божена Ринський – суперечливий персонаж в російській журналістиці та публіцистиці. Відома своїми скандальними витівками, ексцентричними статтями та опозиційними політичними поглядами.

Дитячі роки і юність Божени Ринський

Євгенія Львівна Рынская народилася в Ленінграді. Батько Лев Ісаакович Ринський – енергетик, мати Алла Костянтинівна Рынская – вчитель математики. Сім’я Ринських була не надто благополучної. Батько кинув дружину і дочку, коли вона вчилася в старших класах школи. А стосунки з мамою у молодої Євгенії були досить складними.

З ранніх років дівчинка захоплювалася точними науками, вчилася у фізико-математичній школі. Як говорить сама Ринських, це зіграло свою роль у становленні її аналітичного розуму.

Божена Ринський - скандальна журналістка

Практично зі шкільної лави Євгенія пішла працювати в популярну тоді газету «Зміна». Правда, перший досвід роботи журналісткою швидко розчарував її. Незабаром Ринських відправляється підкорювати США. Втім, і Америка не вразила дівчину, і вона повернулася в Ленінград.

Тут вона вступила на режисерський факультет Ленінградського інституту театру, музики і кінематографії. Закінчивши навчання у вузі, Євгенія зіграла епізодичну роль в серіалі «Вулиці розбитих ліхтарів». На цьому згідно з кінематографом у Ринською обірвалися і вона вирушила підкорювати Москву.

Перші професійні успіхи Божени Ринський

У столиці Євгенія приїхала в 1998 році. Тут вона взяла собі творчий псевдонім «Божена Ринський» і влаштувалася позаштатним кореспондентом в газету «Коммерсантъ». Ця робота стала гарним плацдармом для досягнення цілей Божени. Вона завела корисні зв’язки і в 2004 році запропонувала головному редактору газети «Известия» Рафу Шакірову самостійно створити і вести смугу світської хроніки у виданні.

Божена Ринський в Школі лихослів’я з Тетяною Толстой і Дунею Смирновою За п’ять років, які вона присвятила газеті «Известия», Божена перетворилася в саму скандальну світську журналістку Москви.

Блог Божени Ринський

У 2008 році Божена випустила свою дебютну книгу «Слава Богу, я VIP». У творі Ринських оповідала про свій досвід спілкування з вершками суспільства та враження від спілкування з героями своїх світських хронік. Книга вийшла накладом у 10 тисяч примірників і у 2010 році була перевидана.

Блог в ЖЖ Божени Ринський дуже популярний в інтернеті

Книга «Слава Богу, я VIP» базувалася, головним чином, на записах Божени в блозі ЖЖ (Живий Журнал). Там Ринських веде записи під псевдонімом becky_sharpe. Це ім’я журналістка взяла собі в честь головної героїні роману «Ярмарок марнославства» Беки Шарп – сором’язливий молодий леді, яка прагнула підкорити світське товариство Великобританії в 19 столітті.

До речі, блог Божени Ринською стабільно утримує вищі рядки популярності серед користувачів. Так, у списку «френдів» у Божени понад 15 тисяч акаунтів. А всього в блозі написано близько 5 тисяч записів. На просторах інтернету журналістка ще більш відверта і остроязычна, ніж у друкованих виданнях. Її відверті думки часто цитують. Девіз Ринською: «Мені плювати, що ви про мене думаєте. Я про вас не думаю взагалі».

Божена Ринський і Микита Джигурда Згідно рейтингу, який проводився в 2012 році, Божена Ринський зайняла 89-у позицію у списку «100 найвпливовіших росіянок». В даний час журналістка співпрацює з інтернет-порталом gazeta.ru. А також веде колонку в журналі GQ.

Скандали в житті Божени Ринський

Журналістка досить ексцентрична і емоційна, тому часто виявляється в центрі різних скандалів за участю відомих персон. Серед них журналістка Тетяна Товста і шоумен Микита Джигурда, з якими Божена гучно і публічно з’ясовувала стосунки.

Божена Ринський і шлагбаум: удар по голові на Арбаті Крім того, Ринських відома і політичними висловлюваннями та вчинками. Так, в 2008 році вона підтримувала і виступала на захист екс-віце-президента ЮКОСа Василя Алексаняна, заарештованого на той момент.

Протягом 2011-2012 років журналістка виступала на боці політичної опозиції і брала участь у численних мітингах і акціях протесту, мета яких була, зробити вибори в Москві чесними і прозорими. За свою діяльність Божена неодноразово затримувалася правоохоронними органами.

Також скандальна «світська левиця» відома бурхливими з’ясуваннями відносин на публіці з героями своїх нотаток.

Не дотримується професійної толерантності Божена і по відношенню до колег. У 2013 році на неї і її чоловіка був поданий позов до суду за нанесення побоїв та перешкоджання журналістській діяльності. У дворі свого будинку сімейна пара напала на журналіста і оператора, які намагалися взяти у них інтерв’ю.

Божена Ринський любить омолоджуючі процедури

А в 2012 році «Московський комсомолець» опублікував чергову сенсацію з життя Божени. За непідтвердженою інформацією, справжнє прізвище журналістки – Куріцин. Це викликало бурхливу реакцію з боку героїні матеріалу і загрози судового позову. Правда, скандал зійшов нанівець з часом.

Особисте життя Божени Ринський

У ЗМІ часто ходили чутки про чергові любовні пригоди Божени Ринською. Однак, у лютому 2012 року Божена вийшла заміж за колегу-журналіста та політолога Ігоря Малашенка.

Божена Ринський і її чоловік Ігор Малашенко

Заради шлюбу з Ринською, Ігор залишив у США сім’ю – дружину і трьох дітей. Він займав крісло гендиректора Першого каналу, керував НТВ та очолює міжнародний телеканал RTVi.

Божена Ринський зараз

У грудні 2016 року Божена Ринський знову опинилася в епіцентрі скандалу. Після катастрофи літака Ту-154, всі пасажири якого (артисти військового ансамблю ім. Александрова, лікар і громадський діяч Єлизавета Глінка, журналісти Першого каналу і каналу «Зірка») загинули. У своєму Facebook жінка написала, що їй страшенно шкода учасників ансамблю, але разом з тим вона засмучена тим, що в літаку не летіли журналісти НТВ.

Божена Ринський про авіакатастрофу Ту-154

Це стало початком цькування Божени: петицію з проханням позбавити її громадянства підписали понад 100 тисяч чоловік, її заяву прокоментували в Кремлі і МЗС, а квартиру жінки окупували сусіди та інші небайдужі. Дійшло до повного абсурду: активісти підігнали до її вікон підйомний кран і обклеїли їх фотографіями загиблих, а Божена почала кидатися до непроханих гостей котячими екскрементами.

Про ситуацію, що склалася висловилася Ксенія Собчак у статті «Мистецтво промовчати». Вона не стала виправдовувати Божену (яку назвала у статті «нездорової в узкомедицинском сенсі»), але все ж зазначила, що подібна цькування і диктование «як треба вболівати правильно» також недоречні на тлі національної трагедії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: