Ім’я: Борис Титов

Дата народження: 24 грудня 1960 р. (56 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Москва

Діяльність: підприємець, політик

Вага: 81 кг

Зріст: 172 см

Біографія Бориса Тітова

Борис Юрійович Тітов – бізнесмен, мільйонер, уповноважений при главі держави по захисту прав підприємців, засновник власної компанії з експорту продуктів нафтохімії Solvalub, голова її «дочки» «Интерхимпрома», власник заводу ігристих вин «Абрау-Дюрсо» (виручка якого у 2013 році досягла 152 мільйонів доларів), екс-голова «Ділової Росії» (ІН) – спілки представників вітчизняного бізнесу, позиціонуємого як інтелектуальний центр.

Тітов Борис Юрійович

Президентський омбудсмен – лідер Партії зростання, яку вважають не тільки вираженням його особистих політичних амбіцій, але і черговим кремлівським спойлером, покликаним забирати на виборах голоси за демократичну опозицію і, тим самим, знижувати її шанси на перемогу.

Його відкрито назвали маріонеткою президента Путіна ще в 2011 році, після його заяви про намір ІН увійти в «Загальноросійський народний фронт», створений в підтримку «Єдиної Росії».

Дитинство і родина Бориса Тітова

Майбутній політик і олігарх з’явився на світ 24 грудня 1960 року в сім’ї службовця Минвнешторга і мав усі передумови для прекрасного старту в житті і кар’єрі.

Його дід по батьковій лінії був головним лікарем, а предки походили з дворян. Бабуся ж працювала санітаркою і родом була з простої селянської родини. Прадід з боку матері, оренбурзький козак, був одружений (протягом 6 років) на циганці, яка народила йому дочку, бабусю Бориса. Дід по материнській лінії, Яків Мойсейович Мазур, був уродженцем Києва.

Борис Титов в молодості

З 6 до 10 років Борис жив і навчався в Новій Зеландії, куди його батько був направлений з обов’язку служби. Повернувшись на батьківщину, юнак закінчив одну із столичних спецшкіл з англійським ухилом, не без допомоги тата, став студентом МДІМВ. Знання іноземних мов дозволило йому побувати в Перу (в якості перекладача) і, захистивши в 1983 році диплом про кваліфікацію економіста-міжнародника, влаштуватися в «Союзнефтеэкспорт» (на цей раз за протекцією тестя, приятеля голови цього об’єднання).

Кар’єра Бориса Тітова

У 1989 році майбутній мільйонер отримав пропозицію очолити хімічний напрям від засновників радянсько-голландського СП Urals, де працював, зокрема, Геннадій Тимченко, друг Володимира Путіна, який став потім співвласником нафтотрейдера Gunvor.

Борис Титов вибрав хімічну галузь

В 1991 році Борис Юрійович разом з діловими партнерами викупив британську організацію Solvalub. У 1992 році він перебрався на постійне проживання в Лондон, де став основним власником і головою ЦК SVL Group. З метою диверсифікації діяльності компанії в латвійському торговельному порту «Вентспілс» був побудований термінал, а в 1994 році викуплений морпорт «Кавказ». Так спільно з «Газпромом» ними була створена корпорація «Азот», що об’єднала цінні папери чотирьох підприємств-виробників мінеральних добрив.

Підприємець Борис Титов

Виручка SVL незабаром досягла $800 млн, а до початку нового тисячоліття зросла до півтора мільярдів. Сам власник підприємства очолив агрохімічне підприємство, був обраний головою Фонду розвитку промисловості мінеральних добрив і став володарем приватного літака. У 2000 році Борис Титов також отримав місце в керівництві вітчизняного союзу промисловців, а в 2003 очолив НП «Координатор ринку газу».

2004 року олігарх очолив «Ділової Росії», в 2005 став членом Громадської палати, в 2006 – вдало інвестував в винне виробництво: його SVL Group придбала торгову марку «Абрау-Дюрсо», добившись до 2014 року 5-кратного зростання реалізації вин.

Виступ Бориса Титова, уповноваженого при Президенті РФ з захисту прав підприємців У 2006 році стан чиновника оцінювалося в $1,03 млрд.

У 2007 році його обрали до Вищої ради «Єдиної Росії», в 2008 він очолив аналогічний орган «Громадянської сили», потім став одним з керівників політсили «Правое дело».

У 2010 році підприємець очолив Раду Союзу виноградарів і виноробів РФ, а також придбав (орієнтовно за €10 млн.) старовинне виноробне господарство Chateau d Avize (Шато д Авіз) у світового виробника шампанських вин Moet & Chandon.

Підприємець Борис Титов про економіку Росії Зайнявши в 2012 році пост бізнес-омбудсмена, Тітов передав управління «Абрау-Дюрсо» сину. Більш ніж $150-мільйонну річну виручку винного дому забезпечувала не тільки продаж гристих напоїв, але і винний туризм. Число бажаючих відвідати завод і відпочити в комфортабельному готелі з видом на озеро і гори досягало близько 130 тисяч чоловік щорічно. До 2020 року власники мали намір довести капіталізацію винного дому до одного мільярда доларів.

Крім цього, основного активу сім’ї, радник президента є власником птахофабрики в Ржеві, офісного центру в столиці, значиться головою мікрофінансової компанії Express Capital, що здійснює підтримку їх винних підприємств при веденні міжнародних розрахунків.

Особисте життя Бориса Тітова

Бізнес одружений. Зі своєю дружиною Оленою вони познайомилися і одружилися під час навчання в інституті. У 2012 році дружина Титова стала директором Всеросійського музею декоративно-прикладного і народного мистецтва.

Борис Титов з дружиною Оленою

Пара виховала сина Павла, 1984 року народження та доньку Машу, яка з’явилася на світ у 1992 році.

Юнак – випускник британської університетської бізнес-школи Джона Каса. Спочатку він працював у великому інвестиційному банку Merrill Lynсh, де курирував угоди злиття та поглинання (M&A) на посаді аналітика. З 2007 року він – працівник банківської установи ABN Amro. В його обов’язки входила робота з казначейськими зобов’язаннями, облігаціями та іншими борговими цінними паперами.

Павло Тітов - Глава Російської винного Дому «Абрау-Дюрсо»

Успішно просуваючись по службових сходах, незабаром він став віце-президентом однієї з філій даного фінансового конгломерату. У 2009 році він увійшов в сімейний бізнес, почав працювати в «Абрау-Дюрсо», курирував проект Chateau d Avize, очолив у якості директора Express Capital, президентом якої є його батько. Молодий чоловік проживає у столиці Туманного Альбіону. З фото, розміщених їм у Facebook, можна зробити висновок, що у нього двоє дітей.

Дочка Бориса Тітова Марія

Марія, як і брат, отримала європейську освіту. Вона навчалася в Імперському коледжі Лондона, після закінчення якого зайнялася маркетингом. У листопаді 2011 року дівчина стала учасницею щорічного балу дебютанток в Колонному залі Будинку Спілок, організованого світським виданням Tatler.

Омбудсмен Борис Титов

Президентський омбудсмен багато подорожує, любить сквош, яхти, теніс, підводне плавання.

Борис Титов сьогодні

У 2016 році політик став головою партії «Правое дело», після чого вона була перейменована в «Партію Зростання».

Звернення Бориса Титова голови «Партії зростання» За даними декларації про доходи, оприлюдненій в 2016 році, за попередній рік він заробив близько 209 млн. руб. В його власності значилися квартира в Москві, домоволодіння в Підмосков’ї, садиба в Іспанії та 5 автомобілів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: