Ім’я: Борис Корчевников

Дата народження: 20 липня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Москва

Діяльність: тележурналіст, актор

Вага: 80 кг

Зріст: 176 см

Біографія Бориса Корчевникова

Тележурналіст, ведучий актор Борис Корчевникова народився 20 липня 1982 року в Москві. Мама — Ірина Леонідівна Корчевникова — працювала у Мхаті спочатку помічником Олега Єфремова, пізніше займала посаду заступника директора театру, а також працювала директором музею Мхату. Борис зростав без батька. Він познайомився з ним у віці 13 років. В’ячеслав Євгенович Орлов (батько Бориса) понад 30 років працював директором Театру імені Пушкіна.

Дитинство Бориса Корчевникова

В дитинстві Борис багато часу проводив на роботі у матері. Там він, сидячи в її кабінеті, малював або читав, іноді гуляв по театру. Малювати він волів тих, кого бачив, в основному це були актори. З 8 років (з 1990 року) він почав виходити на сцену. У його доробку понад 10 ролей, зіграних у виставах МХАТ ім. А. П. Чехова і Театру-студії під керівництвом Олега Табакова.

Борис Корчевников в серіалі

Перші ролі Бориса Корчевникова: дитячі вистави

Коли хлопець подорослішав, він почав грати у виставах, де були дитячі ролі. Боря зіграв у дванадцяти постановках, улюбленою була «Кабала святош». Борис згадує, як йому подобалося в цьому спектаклі довго лежати в клавесині. В цей час він міг з цікавістю роздивлятися в щілину присутніх у залі глядачів. Роль хоч і невелика, але після того як він вставав, у нього був маленький діалог із грав у цій виставі Олегом Єфремовим. Сьогодні Корчевников згадує дитинство як дуже щасливий час.

Грати він почав з семи років, в тому числі і в Олега Табакова. Борис був задіяний у таких виставах, як «Дорогі мої, хороші», «Борис Годунов» і «Матроська тиша». У постановці «Матроська тиша» хлопчик грав разом з Євгеном Мироновим.

Борис Корчевников про Великому пості Журналістикою Боря почав цікавитися дуже рано. Коли йому було одинадцять, мама відвела його на Шаболовку, де йшов набір в нову телепередачу. Так Борис став репортером і телеведучим програми «Там-там новини». Вона йшла на каналі РТР. У 1998-му він уже вів передачу «Вежа», яка була розрахована на молодіжний контингент глядачів і транслювалася на каналі РТР. У цій передачі Борис був ще й репортером.

Коли настав час вступати в інститут, Борис вирішив вчитися відразу в двох ВУЗах. Він вступив на журналістику в МДУ, а так само в школу-студію МХАТ. Як говорить Корчевников, в його дитинстві була і сцена з дитячими ролями, і робота в «Там-там новинах» репортером, тому він і вирішив поступати в обидва Внз. Однак вчитися він вирішив все-таки в МДУ. Вступити було не просто, але зате вчитися молодій людині було дуже цікаво і легко. На той момент йому здавалося, що вчитися на актора йому не треба, так як він вже багато разів грав і по-дитячому наївно вважав, що і так це вміє робити. Вже пізніше він пошкодував про це, адже грати йому хочеться і зараз, а професії він так і не навчився.

Робота Бориса Корчевникова на телебаченні та зйомки в «Кадетстве»

У 2001-му початківець журналіст став працювати позаштатно на каналі НТВ, а через рік його прийняли в штат, де він готував репортажі для багатьох передач. У той же час він знімався в кіно і рекламі.

У 2006-му, успішно пройшовши кастинг, він почав зніматися в телесеріалі «Кадетство». Там він зіграв кадета Сініцина – позитивного героя. Для роботи в серіалі йому довелося на НТВ взяти тривалу відпустку. Складність полягала в тому, що Борі у свої двадцять чотири роки треба було грати п’ятнадцятирічного підлітка. Працювати було непросто, так як він – непрофесійний актор, доводилося боротися з невпевненістю у своїх силах. Борису допомогли поради Володимира Стєклова, так само він дуже вдячний за допомогу, надану йому Олександром Пороховщиковим. Зйомки йшли щодня не менше дванадцяти годин. У ролі Сініцина Борис був самим собою. Довелося жити під час зйомок у цьому суворовському училищі. Там він відчув, що хлопці-суворовці — справжні і щирі.

Борис Корчевников про єдиному своєму акаунті в твіттері В 2009-му Борис став автором і ведучим телепрограми «Хочу вірити!». Для зйомок доводилося багато літати, міняти країни, спілкуватися з людьми. Мета кожної передачі – дійти до передбачуваної істини, це своєрідні журналістські розслідування. Теми програми завжди були різні, але тільки не містичні. Програма йшла на СТС.

У 2010-му він разом з Сергієм Шнуровим став ведучим циклу телепрограм «Історія російського шоу-бізнесу». Це документальний проект, що складається з двадцяти серій.

У тому ж році Борис зіграв в історико-документальному телефільмі для дітей «Хлопці і Параграф». Роль «Параграфа» зіграв Корчевников. Фільм складається з восьми серій. У ньому начитаний герой «Параграф» розповідає дітям про православну культуру, про найдавніших містах Росії і боярської республіці.

Борис Корчевников сьогодні

У 2011-му Борис з Василем Уткіним почали вести телепрограму «Історія російського гумору».

Борис Корчевников - ведучий програми Прямий ефір

На початку 2013-го року журналіст на каналі НТВ показав фільм-розслідування з провокаційною назвою «Не вірю!». У ньому показано особисте бачення творців фільму на те, що церкву намагаються очорнити, хто цим займається, кому це вигідно. Розслідування Бориса зробило чимало шуму, в результаті вибухнув справжній скандал.

Останні кілька років на телевізійному каналі «Росія 1» йде програма «Прямий ефір». Її беззмінним ведучим раніше був Михайло Зеленський. З травня 2013-го року новим ведучим став Корчевников.

Особисте життя Бориса Корчевникова

Борис відмінно знає німецьку і англійську. В Англії і Німеччині він здав екзамени на знання цих мов.

Корчевников стежить за собою, відвідує тренажерний зал і завжди модно одягається. Він вважає, що для кожної людини важливо бути комунікабельним, причому головне в цьому, на думку Бориса, внутрішній зміст людини.

Борису дуже хотілося б грати на сцені, але він розуміє, що без утворення такої «актор» нікому не потрібен. Корчевников у своєму інтерв’ю сказав, що коли набереться сміливості і попроситься до якого-небудь режисерові. Він вважає, що тільки на сцені можна навчитися професії актора.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: