Ім’я: Борис Гризлов

Дата народження: 15 грудня 1950 р. (66 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Владивосток р.

Діяльність: госуд. і політ. діяч, голова.партії «Єдина Росія»

Вага: 104 кг

Зріст: 192 см

Біографія Бориса Гризлова

Борис В’ячеславович Гризлов – політик, керівник Вищої ради, визначає стратегію «Єдиної Росії», повпред російської сторони в Контактній тристоронньої групі в Мінську по Україні, колишній глава МВС і Держдуми.

Гризлов Борис В'ячеславович

Як відзначали в мас-медіа, він назавжди залишиться людиною одного парадоксального, але повністю характеризує свій час висловлювання:«Дума – не місце для дискусій». Будучи спікером Думи, він ліквідував Аналітичне управління у складі парламенту і забезпечував оперативне і безвідмовне прийняття у вищому органі влади всіх внесених на розгляд законопроектів.

Дитинство і родина Бориса Гризлова

Майбутній політик з’явився на світ 15 грудня 1950 року у Владивостоці. Його мама працювала вчителькою, тато був льотчиком військової авіації, потім став співробітником оборонного відомства. З обов’язку служби він перебрався разом з домочадцями в Північну столицю, коли сину виповнилося 4 роки.

Батько Бориса Гризлова був військовим

Хлопчик завжди був здібним, виявляє похвальне старанність школярем. Особливо високі досягнення він демонстрував в математиці і спорт, любив футбол. Останні два класи підліток навчався в одному з найстаріших навчальних закладів міста – в політехнічній школі №211, учні якої отримували уявлення про організацію процесу виробництва. У табелі у юного Гризлова стояли виключно «п’ятірки», на відміну від його однокласника Миколи Патрушева, який, тим не менш, у дорослому віці зміг також побудувати чудову кар’єру і більше дев’яти років очолював ФСБ.

Закінчивши школу, юнак вступив до Електротехнічний інститут зв’язку. Під час студентства він добре вчився, відрізнявся громадською активністю, а також підкорював серця дівчат своїм розумом, тактовною манерою спілкування, дотепністю, спортивною фігурою, приємними рисами особи – всіма якостями, притаманними справжньому чоловікові. Бездоганна зовнішність студента-ерудита як-то раз навіть справила враження і на кінорежисерів – в 1973 році Бориса Гризлова зняли в епізоді кінофільму «Земля Саннікова».

Початок кар’єри Бориса Гризлова

Захистивши в 1973 році диплом, молодий радіоінженер отримав направлення у Всесоюзний НДІ ім. Комінтерну, де брав участь у дослідженні профільних фундаментальних питань, а також у створенні унікальних авіаційних, морських, космічних і наземних засобів радіозв’язку.

Спочатку Борис Гризлов працював радіоінженером

З 1977 року він працював в «Электронприборе»: спочатку був інженером, пізніше став начальником однієї з філій компанії, а в 1985 році очолив профком підприємства, звільнившись від виробничого процесу. Одночасно з цим Гризлов почав займатися підприємництвом.

З 1996 року діяльність Бориса була пов’язана з освітньою галуззю, зокрема, створенням нових навчальних закладів – внз службовців комунального господарства, профорієнтації інвалідів, прискореної підготовкою керівників підприємствами.

Політична кар’єра Бориса Гризлова

У 1998 році Борис намагався пройти в склад законодавчого органу міста на Неві, але його кандидатуру не підтримали. В кінці 1999 року йому запропонували керувати місцевим відділенням виборчого блоку «Єдність». Надалі він був обраний депутатом Держдуми за списками цієї партії.

Операція Бориса Гризлова «Перевертні у погонах» В 2001 році, незважаючи на відсутність генеральського звання і великого досвіду роботи в політиці, він отримав крісло глави МВС. На високому посту глава відомства ініціював проведення резонансних розслідувань злочинів про корупцію відносно посадових осіб, яких він назвав «перевертнями в погонах». Цей термін потім одержав широке поширення в суспільстві.

Під керівництвом новопризначеного керівника відомства з’явився ряд нових управлінь МВС, була скасована практика оцінювання ефективності праці співробітників міністерства за кількістю порушень ПДР, були внесені корективи в законодавство (зокрема, Грызлоа видав наказ про можливості застосування методів силового впливу, включаючи розстріл, до учасників мітингів), в Петербурзі запрацювало Суворовське училище для дітей загиблих на Північному Кавказі військовослужбовців.

Борис Гризлов став главою фракції «Єдина Росія»

У 2003 році Борис В’ячеславович пройшов у Держдуму і в зв’язку з цією обставиною пішов з посади керівника МВС. У 2004 році його обрали спікером фракції «Єдина Росія», внаслідок чого він став постійним членом Ради безпеки. На виборах у парламент 2007 року він знову став головою нижньої палати.

У 2011 році політик пішов з посади голови палати парламенту і відкликав мандат народного обранця. Своє рішення він пояснив глибоким переконанням у тому, що Думу доцільно очолювати не більше 2-х скликань. Одночасно він залишався на чолі Вищої ради «Єдиної Росії».

Мульт Особистості. Борис Гризлов і Сергій Миронов Незважаючи на відхід зі спікерського крісла, він був залишений постійним членом Ради безпеки. У 2012 році політик став головою наглядової ради «Росатому». У 2015 році його уповноважили представляти сторону РФ в Контактній групі по Україні.

Особисте життя Бориса Гризлова

Політик одружився в роки студентства. Розумний, симпатичний і перспективний молодий чоловік склав гідну партію для своєї однокурсниці Ади Вікторівни Корнер. Вона не відрізнялася красою, але вважалася завидною нареченою – її тато був Героєм Радянського Союзу, контр-адміралом, а мама – депутат Міськради, згодом – ректор Національного відкритого недержавного інституту Росії.

Син Бориса Гризлова - Дмитро

Сімейна пара виховала двох дітей. У 1979 році у них народився син Дмитро, в 1980 – дочка Євгенія. Дмитро Борисович – юрист, закінчив Північно-західної академії держслужби, займався політикою, був серед лідерів молодіжного руху Північної столиці «Єдність», а також вів телепрограму «Територія свободи» на кабельному TV.

Євгенія Борисівна вчилася в Інституті кіно і телебачення, захоплювалася малюванням.

Борис Гризлов любить співати

Згідно з опублікованими в 2015 році даними, в тому році дохід чиновника склав 3,8 мільйонів рублів (для порівняння – у 2009 він заробив 16 мільйонів). У його власності також значився земельну ділянку площею 1,35 тисяч кв. м, житло в столиці 275 «квадратів», дача, автомобіль Маzda 3.

Борис Гризлов сьогодні

У партнерстві з главами оборонного відомства Сергієм Шойгу і Мзс Сергієм Лавровим у березні 2016 року Гризлов представив ЗМІ проект Народної футбольної ліги – непрофесійної спортивної організації, створення якої чиновниками запропоновано здійснити за аналогією з Нічної хокейної лігою Володимира Путіна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: