Ім’я: Борис Грачевський

Дата народження: 18 березня 1949 р. (67 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: сценарист, режисер

Вага: 105 кг

Зріст: 180 см

Біографія Бориса Gračevskogo

Дитинство Бориса Gračevskogo

Боря народився в Москві і після цього відразу виїхав з батьками до «Полушкино» — будинок відпочинку, що знаходиться в Підмосков’ї. Батьки хлопчика там жили і працювали: мама – в бібліотеці, батько відповідав за культмасові заходи. Дитинство Бориса пройшло серед відпочиваючих. Багато спогади повертають його в той час.

Це і те, як він ще зовсім маленьким хлопчиком закохався в чотирирічну дівчинку – дочку пралі, і те, як спостерігав за роботою батька, який був дуже веселою людиною. Син називав його «Людина-свято». На будь-який анекдот батько міг відповісти трьома на ту ж тему. Він буквально сипав ними наліво і направо.

Вже в п’ять років Боря почав допомагати батькові, беручи участь в його концертних номерів, а у шість років хлопчик зрозумів смак успіху.

Борис Грачевський - ідейний натхненник журналу Єралаш

В шкільні роки, Грачевський серед дворових хлопців був лідером. Він досі добре пам’ятає, як одного разу хлопці вирішили йти до школи навпростець – через річку. Це було восени, і лід був ще дуже слабким. Першим пішов Боря, лід навколо нього почав тріщати, але щоб не втратити авторитет, він не повернув назад, а ліг на живіт і так переполз річку. Більше ніхто з хлопців на таке не зважився.

Після школи він вступив до технікуму, де вивчився на токаря. Далі була служба в армії. Повернувшись, молодий чоловік попросив батька влаштувати його на телебачення чи кіно. Так він опинився на кіностудії імені Горького, працював вантажником.

Початок кар’єри Бориса Gračevskogo: від вантажника до «Єралашу»

Попрацювавши вантажником, він потрапив у реквізиторські цеху, а потім його взяли різноробочим на зйомки картини «Злочин і покарання». Так йому вдалося ближче побачити весь процес кінозйомки. Пізніше він потрапив на зйомки фільму «Варвара-краса, довга коса», яку знімав Олександр Роу. З цих пір кіностудія стала другим домом Gračevskogo, він практично не покидав її. Під час зйомок він був готовий виконувати будь-які доручення.

Минуло два місяці, і Роу звернув увагу на свого помічника, запропонувавши йому маленьку роль в картині. Вона полягала в тому, що Грачевський, нібито чудовисько, що живе під водою, высовывал з води руку і погрожував нею, кажучи: «Боржок!» Роль була не сама завидна, так як для зйомок треба було лежати біля корита і махати рукою в спеціальній рукавичці. Грачевський вважає, що це була його найважливіша роль в житті.

Борис Грачевський. Сто питань дорослому Робота на студії тривала більше двох років, Борис і знімався в епізодах, і мив підлогу, якщо це було потрібно. Він виконував абсолютно будь-яку роботу, завдяки чому за ці два роки освоїв кілька кінопрофессій.

Розуміючи, що все його майбутнє життя буде пов’язано виключно з кіно, він поступив у ВДІК, отримавши спеціальність «Організація виробництва». Завдяки Олександру Хмелику з’явився кіножурнал «Єралаш». Це був 1974 рік.

Коли йому знадобився директор, він згадав про Грачевском, знаючи його, як наполегливої організатора. Зробивши такий вибір, він не прогадав. Успішним став перший випуск. На сьогоднішній день вийшло понад семи сотень сюжетів, знята маса матеріалу. Передача виростила чимало зірок.

Багато знають Сашу Лойе, Федора Стукова, Сергія Лазарєва, Олександра Головіна, Юлю Волкову, Влада Топалова.

Борис Грачевський розлучається з молодою дружиною Грачевський за десятиліття керівництва киножурналом зумів так налагодити роботу, що вона чіткістю нагадує роботу хороших годин. Кожен знає, що йому робити, йдуть репетиції, кастинги, зйомки. Сам Борис Юрійович багато часу проводить на роботі, але на зйомках не присутній. Він має право пишається колективом і киножурналом в цілому.

Відмінною рисою «Єралашу» стала участь у ньому відомих особистостей: співаків, акторів, телеведучих. Ця традиція була придумана директором кіножурналу.

Особисте життя Бориса Gračevskogo

Грачевський познайомився зі своєю майбутньою дружиною в той час, коли працював вантажником на кіностудії. Треба сказати, що Галині, студентці Мііт, він спочатку зовсім не сподобався. Грачевський ж закохався, і невдовзі вона прийняла його залицяння, погодившись прийти на побачення. У 1970-му вони розписалися, все було більш ніж скромно. Спочатку вони жили в бараці на околиці Москви, а коли дізналися, що Галина вагітна, переїхав в комунальну квартиру її батьків. У них народився хлопчик Максим. Пізніше на світ з’явилася Ксенія.

Борис Грачевський з першою дружиною

Подружжя придбало кооперативну квартиру на гроші, взяті в борг, а потім багато років повертали борг. Це був не легкий період у їхньому житті. Подружжя прожило разом без малого тридцять п’ять років.

Їх розлучення не можна назвати тихим або «європейським». Для Галини він став несподіванкою. Дочка сприйняла відхід батька як зрадництво. Вони вже кілька років абсолютно не спілкуються. З сином у Бориса Юрійовича нейтральні відносини. Після розлучення свою дружину він став називати вдовою, даючи таким чином зрозуміти, що він для неї «помер».

Грачевський і Ганна Панасенко

Після розлучення Грачевський деякий час жив сам. Пізніше він зустрів свою другу дружину. Вона молодше його на 38 років. Було багато пліток і багато пересудів, однак вони досі разом, більше того, в 2012 році Ганна, молода дружина Бориса Юрійовича, народила дівчинку. Батьки дали їй ім’я Василина. Грачевський відчуває себе щасливим і помолоділим, кажучи, що міг тільки мріяти про таку дружину, як Аня.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: