Ім’я: Борис Дубровський

Дата народження: 22 листопада 1958 р. (58 років)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: Магнітогорськ, Челябінська область

Діяльність: політик

Вага: 75 кг

Зріст: 172 см

Біографія Борисва Дубровського

Борис Олександрович Дубровський – губернатор Челябінської області, в минулому – генеральний директор Магнітогорського металургійного комбінату. За освітою – інженер-металург.

Глава адміністрації Челябінської області Борис Дубровський

Сім’я і дитинство Бориса Дубровського

Борис Олександрович Дубровський з’явився на світ у простій родині робітників, історія якої йде корінням в Білорусі – там, у селі Пироговщина, його предки з ХІХ століття. Його батько, Дубровський А. В. працював на коксохімічному виробництві, мати, Дубровська Ст. А., працювала бухгалтером-товарознавцем.

Батьки Бориса Олександровича розлучилися, коли хлопчикові виповнилося вісім років. Його мати згодом повторно вийшла заміж, змінивши прізвище на Кравченка. Виріс Дубровський в Ленінському районі міста Магнітогорська, на вулиці Ломоносова, а після розлучення батьків проживав на проспекті Леніна.

Борис Дубровський: освіта та трудова діяльність

Дубровський Борис закінчив середню Магнитогорскую школу №56. У 1976 році він поступив на роботу на Магнітогорський металургійний комбінат (ММК) в якості учня контролера. З 1977 по 1979 роки майбутній політик проходив службу в лавах збройних сил СРСР.

Лекція за участю губернатора Бориса Дубровського По закінченні військової служби, у період між 1979 і 1990 роком, Дубровський працював на посаді слюсаря того ж ММК. Він швидко піднімався кар’єрними сходами: від слюсаря з ремонту металургійного устаткування до бригадира слюсарів-ремонтників, потім старшого майстра, начальника прокатного відділення, трохи пізніше – заступника начальника, а після зайняв крісло начальника листопрокатного цеху.

В кінці 80-их років Дубровський навчався на вечірньому відділенні місцевого гірничо-металургійного інституту (МГМИ). У 1990 році Борис Олександрович отримав диплом МГМИ за спеціальністю «обробка металів тиском».

До 2000 року Борис Олександрович працював на посаді головного прокатника ВАТ «ММК». У 2000 році він зайняв посаду заступника комерційного директора, пізніше йому надійшла пропозиція очолити відділ управління обладнанням, яке він з радістю прийняв.

У 2001 році Він отримав другу вищу освіту в Академії народного господарства при Уряді Російської Федерації. Воно стало для нього стартом до подальшого кар’єрного зростання. У 2002 році Борис Олександрович Дубровський був призначений відразу на дві посади: на його плечі лягли обов’язки головного технічного директора і головного інженера ВАТ «Магнітогорського металургійного комбінату».

Борис Дубровський був одним з найефективніших топ-менеджерів Росії

У період з 2002 по 2003 роки Дубровський працював за сумісництвом на посаді генерального директора ВАТ «Магнітогорський метизно-металургійний завод». Рік 2003 ознаменувався початком роботи директором по збуту на внутрішньому ринку ВАТ «ММК», а трохи пізніше, через п’ять років, він став директором по збуту і виконавчим директором ММК.

2009 – 2011 роки Дубровський працював на посаді першого заступника генерального директора «Уралвагонзаводу». З 2011 року він повернувся на ММК, але вже в якості генерального директора підприємства, і пропрацював на цій посаді до 15 січня 2014 року.

За високу результативність трудової діяльності Борис Дубровський в 2012 році посів сьоме місце в списку найбільш високооплачуваних топ-менеджерів росії за версією журналу «Forbes».

Політична кар’єра Бориса Дубровського

Політична кар’єра Бориса Дубровського почалася після відставки в січні 2014 року губернатора Челябінської області Михайла Юревича. Після цього, указом президента РФ Володимира Путіна від 15 січня 2014 року Борис Олександрович Дубровський був призначений Т.в.о. губернатора Челябінської області.

Губернатор Челябінської області Борис Дубровський: велике інтерв’ю В березні 2014 року Дубровкий представив громадськості проект оновленої стратегії розвитку Челябінської області, запланованої для реалізації до 2020 року. Він отримав гучну назву «Стратегія-2020». Головна мета цієї програми полягала в підвищенні якості життя місцевого населення.

У 2014 році кандидатура Дубровського була зареєстрована на вибори губернатора Челябінської області від партії «Єдина Росія. За підсумками народного голосування, що відбулося 14 вересня 2014 року, Борис Олександрович був обраний на пост глави області, набравши понад 80% голосів.

Борис Дубровський представляє «Стратегію-2020» регіонального уряду

У 2014 році Борис Дубровський почав співпрацю з компанією «IKEA» і доручив своїм підлеглим знайти майданчик для будівництва однойменного торгового центру. У грудні 2015 року керівництвом компанії було заявлено, що бюджет вкладу у майбутнє будівництво становив близько 10 мільярдів рублів. Кращим місцем був обраний Соснівський район Челябінської області. Відкриття першого фірмового магазину на Уралі планується до 2020 року.

Робоча зустріч Володимира Путіна з Борисом Дубровським

В кінці квітня 2015 року делегація від Челябінська на чолі з губернатором відвідала Республіку Білорусь з питань співпраці у справі створення верстатобудівного кластера.

Особисте життя Бориса Дубровського

Борис Дубровський одружений на Вірі Геннадіївні Дубровської – жінка має медичну освіту (медсестра), проживає в Москві. Пара виховала двох дітей.

Син Олександр, народжений в 1983 році, закінчив технічний університет ім. Носова міста Магнітогорська (2005р.) і філія УрАГС (2009р.), розташований у рідному місті. Зараз займається бізнесом. З 2007 року займає посаду керівника Керуючої компанії «Новатек», а також закритого акціонерного товариства «Бобровський завод залізобетонних конструкцій «Енергія». Одружений, виховує сина Олега – онука губернатора Челябінської області.

Губернатор Борис Дубровський здає норми ГТО Дочка Анна, яка з’явилася на світ у 1992 році закінчила навчання на факультеті глобальних процесів МДУ за спеціальністю політологія. Диплом отримала в 2014 році.

Борис Олександрович має ряд нагород, серед яких медаль «За заслуги перед Вітчизною» II ступеня, отримана в 2003 році, а також Орден Пошани, з’явився в його колекції 2012. Але, за його словами, найбільше політик пишатися відзнакою «За заслуги перед Челябінської областю», яким його удостоїли в 2013 році.

Борис Дубровський сьогодні

В березні 2016 року Борис Олександрович відвідав з офіційним візитом Іран. Цей діловий візит був зроблений з метою пошуку ринку збуту та нових ділових партнерів для Південного Уралу.

2016: Борис Дубрвоский успішно очолює Челябінську область

Також Борис Дубровський приділяє особливу увагу поліпшенню інвестиційного клімату в Челябінській області. Наприклад, 9 червня того ж року в Челябінську з його ініціативи відбувся третій за рахунком форум для представників малого та з середнього бізнесу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: