Ім’я: Богдан Титомир

Дата народження: 16 березня 1967 р. (49 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Одеса, Україна

Діяльність: репер, діджей, танцюрист

Вага: 70 кг

Зріст: 174 см

Біографія Богдана Титомира

Богдан Титомир народився в Одесі, але пізніше разом з сім’єю переїхав спочатку в Харків, а потім у Харків і Суми.

В дитинстві майбутній артист навчався музиці, він грав на фортепіано і навіть планував вступати в консерваторію. Але доля повела його по іншому шляху.

І ще будучи зовсім дитиною Богдан почав епатувати оточуючих. Навіть у молодших класах, кажуть учителі, він виділявся серед однокласників розкутістю і бажав справити враження. І проявлялося це навіть в дрібницях. Наприклад, Титомир не мав коричневу шкільну форму, як належало. Батьки купили йому російську синю, але і її школяр носив рідко. Майже завжди він з’являвся у джинсовому костюмі, який у 80-ті був рідкістю. І щоб показати, що джинса була американська, він носив куртку навиворіт (так краще було видно лейбл).

Після школи Титомир вступив в Гнесинку, однак через півроку пішов в армію. Ну а після служби він став займатися аранжуванням в студії популярної групи «Ласкавий травень».

Кар-мен

Восени 1989 року з’явилася крупа «Кар-мен». Вона була задумана, як «екзотик-поп-дует», і в тандем входили Богдан Титомир і Сергій Лемох. Останні в той час працювали в підтанцьовці у артиста Володимира Мальцева.

Вічний холостяк

Дует «Кар-мен» тут же став популярним. Музиканти працювали в стилі «клуб Кіноподорожей». На користь цього факту говорить назва першого альбому колективу «Навколо світу». І на платівці були представлені такі відомі пісні, як «Париж, Париж», «Лондон, гудбай», «Чіо-Чіо-Сан». Вже знамениті музиканти продовжили співпрацю і разом записали ще один альбом під назвою «Кар-манія». Однак, справа далі не пішла і в 1991 році артисти розлучилися. Сергій продовжив роботу в «Кар-мен», а Богдан Титомир пішов у сольне плавання. В цей час Лемох трохи переробив «Кар-манію» і випустив платівку вже без участі Богдана Титомира.

Після Кар-мен

«У мене була бурхлива молодість. У 91-му я випустив вже власний альбом і збирав цілі стадіони. Можу спокійно заробляти гроші і жити розкішним життям. Але на піку свого успіху, я не витримав і зірвався.

З подругою

Величезні гроші, демократія, а так само сексуальна революція – час був такий, безбашенні. У середині 90-х років я щільно сидів на наркотиках, і навіть збирався йти в наркологічну клініку. Але мене тоді відмовили, і я почав сам долати прихильність. До речі, є і власні методики, так що якщо кому цікаво, то я можу виступити як доктор Бо! А взагалі по життю я гурман, і роблю максимальний віджим з життя. Але це все тільки періодами. Іноді буває, що ти пускаешься у всі тяжкі, але буває – і зупиняєшся, розумієш: спустошене, всі емоції підірвані. Значить, прийшов час відновлюватися, чиститися, так би мовити, виводити шлаки і позбавлятися від психозів», — говорить Титомир.

Богдан Титомир, вже в якості сольного виконавця, став першим популярним виконавцем, який працював у стилі хіп-хоп. І одночасно з його новим творчістю, на сцені з’явилися група «Мальчишник» і Ліка-стар. Ну а Богдана можна було відрізнити за гіпертрофованої для того часу експлуатації сексуальності. Він до того ж намагався підвести ідеологію під свої нехитрі, а часом і нескладні речитативи. І тут не випадково було придумано і рекламувалося рух «Висока енергія», його назва збігалася з назвою самої популярної пластинки Богдана. Втім, завоював знаменитість Титомир у багато завдяки продюсеру Сергію Лісовському. Тоді вийшли в ефірі перші кліпи «Роби, як я» і «Дурниця». Їх постійно крутили на каналі 2×2 кілька тижнів, причому в прайм-тайм. І навіть популярний канал CNN виділив для Богдана Титомира ефірний час і показав про артиста цілий репортаж з Москви.

Богдан Титомир на відео Тим часом, співак активно працював за три роки він записав одразу три альбоми. І серед них була платівка «Х — Love» («Найбільша любов»). Він відрізнявся від класичних хітів, які були під час «Високої енергії». Пісні були орієнтовані на музичний стиль техно. Зникнення

У другій половині 90-х років минулого століття Богдан Титомир повністю зник зі сцени. Він, за власними словами, поїхав до США для підвищення кваліфікації. Прожив за кордоном кілька років і навіть отримав вид на проживання. Ну а після повернувся в Росію.

Зараз герой артиста – це Че Гевара. Богдан Титомир веде здоровий спосіб життя, не вживає наркотики і іноді схожий на харлейщика. До речі, на початку 2000-х співак почав виступати не тільки на сцені, але і за пультом ді-джея.

Інтерв’ю з Богданом Титомиром «Я захопився тибетської філософією і буддизмом, згідно з їх вченням мясоедство неприпустимо. Адже ніхто з обізнаних м’ясо не їсть. Мені спочатку було дуже складно, але я зміг стримуватися. Потім вже відчув різницю і навіть кайфанув від цього стану. Зараз знаю точно: до мясоедству не повернуся», — розповідає БогданТитомир.

У 2007 році Богдан Титомир офіційно заявив про своє повернення на російську естраду новим кліпом «Роби, як я!». Режисером відео став Володимир Лерт. Ну а через рік на російському MTV випустили програму «Зірка стриптизу», її ведучими стали Богдан Титомир і Маша Малиновська. І в тому ж 2008 році разом з репером Тіматі Богдан зняв відео на пісню «Бікси». У ньому знімалася, до речі, майбутня міс Росії 2009 » Софія Рудєва. На цей раз режисером став Костянтин Черепків.

Ну а в 2009 році з’явився кліпу «Криза» на однойменну пісню. У тому ж році з’явилася інформація про добробут артиста. Видання Forbes оцінював його у 6-10 мільйонів доларів.

В кінці 2010 році з’явився подвійний альбом Богдана Титомира «Лагідний і грубий». Продюсером платівки став Михайло «Туман» Крупін.

Особисте життя

Музикант вже не молодий, але завжди на публіці з’являється з молодими і красивими дівчатами. Богдан каже, що насолоджується своєю свободою і абсолютно не вірить в інститут сім’ї.

У колі друзів

Але на початку 2000-х Титомир п’ять років свого життя присвятив одній-єдиній жінці. Вона його настільки захоплювала, що артист навіть захотів з нею виховувати дітей. Втім, коли дівчина завагітніла, її мама виявилася проти дитини, насильно забрала від зірки дочка і примусово зробила аборт, говорить сам артист. За його спогадами, це був найгірший рік в його житті.

Ну а в 2008 році Богдан зробив пропозицію дівчині на ім’я Анна, вона є солісткою гурту «Оксамит». Але весілля відклали на невизначений термін. Тому Титомир досі насолоджується своїм холостяцьким життям.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: