Ім’я: Біллі Зейн

Дата народження: 24 лютого 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Чикаго, Іллінойс, США

Діяльність: актор

Вага: 93 кг

Зріст: 185 см

Біографія Біллі Зейна

Біллі Зейн – це талановитий американський актор, гра якого завжди відрізнялася якоюсь незвичайною яскравістю. Його ролі – це незліченна безліч самих різнопланових образів, кожен з яких виділяється серед інших. У цього актора немає якогось одного улюбленого кінематографічного профілю. Саме тому Біллі Зейна часто називали одним з найзагадковіших діячів Голлівуду.

Але що ж ми знаємо про нього насправді? Які епізоди його біографії варто згадати, розповідаючи про його життя і долю? А які, навпаки, краще залишити в стороні. Зрозуміти все це і трохи детальніше довідатися про життя і творчість цього популярного актора ми спробуємо сьогодні. Ви з нами? Тоді пора починати.

Дитинство і родина Біллі Зейна

Майбутній актор народився в сім’ї емігрантів з Греції. Його справжнє прізвище Занетакос, однак, після переїзду в США, його батьки змінили її на більш традиційний і звичну американському слуху прізвище – Зейн.

Біллі Зейн співає пісню Що стосується професії батьків нашого сьогоднішнього героя, то в цьому плані все також вельми примітно. Вся справа в тому, що обоє батьків Біллі «Занетакоса» є лікарями, кожен з яких домігся певної популярності на цій грунті як у Греції, так і Сполучених штатах Америки.

Однак про продовження сімейної династії майбутній актор ніколи не мріяв. Досить рано він почав займатися акторським ремеслом і розвивати свій вроджений талант до лицедійства. Вельми примітно, що вперше задуматися про кар’єру актора Біллі Зейна змусив його вроджена недуга, пов’язаний з дефектом мови. З-за цього батьки постійно відправляли свого сина в літній табір, де подібні проблеми лікували за допомогою занять з акторського ремесла. Як це ні дивно, дуже скоро такий новаторський підхід дав відчутний результат, і Біллі Зейн, нарешті, зміг залишити свій давній недугу в минулому. Необхідність в акторських заняттях і публічних виступах просто відпала, проте наш сьогоднішній герой навіть не думав відмовлятися від улюбленого ремесла. Після закінчення школи актор відправився до Швейцарії, де протягом декількох років удосконалював свій вроджений талант в одній з тамтешніх академій.

У дев’ятнадцять років актор знову повернувся до США, де почав відвідувати численні прослуховування і кастинги. І незабаром подібний підхід приніс свої плоди. У 1985-му році Біллі Зейн був затверджений на роль хлопця по імені Матч, друга головного героя стрічки «Назад у майбутнє». Незважаючи на порівняно невелику роль, актор зумів запам’ятатися глядачам і режисерам і дуже скоро став отримувати нові пропозиції про зйомки. Так, вже в кінці 80-х років актор знявся в декількох нових стрічках, серед яких були такі відомі фільми як «Зубастики», «Мертвий штиль», «Назад в майбутнє 2» та ін.

Фільми з Біллі Зейном почали з'являтися на екрані з 1985 року

Зоряний шлях Біллі Зейна, фільмографія

Плавне сходження до вершин світового кінематографа продовжилося для Біллі Зейна і в дев’яності роки. Даний період в деякому роді став золотим часом в кар’єрі нашого сьогоднішнього героя. У період з 1990-го по 1997-й у фільмографії американо-грецького актора з’явилися його кращі фільми. До числа таких слід віднести стрічки «Мегавилль», «Мемфіська красуня», «Орландо», «Лісове озеро», «Снайпер» з Томом Беренджер, «Фантом» і деякі інші. В даний період за Біллі Зейном закріплюється слава одного з найзагадковіших і сексуальних чоловіків Голлівуду. Він часто грає в еротичних стрічках, а також постає перед глядачами в ролі справжнього мачо. Деяким винятком стають лише комедійні стрічки «Мовчання шинки» (пародія на «Мовчання ягнят») і «Байки зі склепу: Лицар-демон». З деякою натяжкою до цього списку можна також зарахувати комедійний трилер «Голова над водою» з Біллі Зейном і Камерон Діаз у головних ролях.

Всі перераховані вище картини зробили американо-грецького актора одним з найбільш затребуваних в Голлівуді. У середині дев’яностих Біллі був справжньою зіркою, проте справжня популярність прийшла до нього трохи пізніше. Вельми примітно, що подібний успіх був пов’язаний не з головної, а другорядною роллю. Свою справу зробила яскрава акторська гра і масштаб самої картини. Тією самою головною роллю в житті для Біллі Зейна стала роль зарозумілого і пихатого багатія Кела Хоклі в легендарній стрічці «Титанік».

Фільм Снайпер (1993 рік), Том Беренджер і Біллі Зейн.avi Після виходу на екрани цієї картини в кар’єрі Біллі Зейна почався різкий підйом. Актор був включений в число 50 найкрасивіших чоловіків року, за версією MTV, а також був названий даними телеканалом «Кращим лиходієм року». Цей успіх став своєрідним апогеєм в кар’єрі актора.

Біллі Зейн зараз

Починаючи з початку 2000-х років рівень його стрічок став поступово дрібніти. Біллі Зейн часто знімався в кіно, однак ні одна з його пізніх стрічок не принесла йому такої ж популярності, як колишні ролі. До числа найбільш помітних фільмів пізнього періоду варто віднести такі стрічки як «Дохла риба», «Агент » Бабка», «Пам’ять», «Агент прибульців», «Бладрейн», «Ідеальне притулок», «Долина вовків: Ірак», «Снайпер 4», «Секс заради виживання». Крім того, в даний період актор знявся в декількох епізодах популярного телесеріалу «Зачаровані», який також варто згадати в цьому контексті.

До теперішнього моменту останньою акторською роботою Біллі Зейна є картина «Цар скорпіонів 3: Повстання мерців». Крім цього, в останні роки актор почав часто працювати над різними проектами в якості продюсера.

Особисте життя Біллі Зейна

За своє життя Біллі Зейн не раз ставала яблуком розбрату для багатьох жінок. У середині дев’яностих газети не втомлювалися писати про його бурхливих романах і нових любовних пригодах. Однак сьогодні ми не будемо озвучувати чутки і зупинимося лише на достовірних фактах.

Біллі Зейн з моделлю Келлі Брук

У період з 1989-го по 1995-й американо-грецький актор був одружений на маловідомої актриси Лайзі Коллінз. Після їх розлучення в життя Біллі з’явилася нова кохана. Так у 1999-му році актор оголосив про заручини з чилійської актрисою Леонор Варелой, однак до офіційного шлюбу справа так і не дійшла. Новим романом обернулися для Біллі Зейна зйомки в картині «Троє» (вона ж – «Секс заради виживання»). Цього разу обраницею темпераментного мачо стала модель Келлі Брук.

Дані стосунки тривали чотири роки, проте в кінцевому підсумку любовний союз розпався. Останній коханої Біллі Зейна на даний момент є американська модель Кендіс Нейл, подарувала в 2011-му році акторові дочку Катерину.

В даний час про нові романи Біллі Зейна не відомо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: