Ім’я: Батішта

Дата народження: 19 липня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Чебоксари

Діяльність: співак, репер

Вага: 79 кг

Зріст: 175 см

Біографія Батішти

Батішта (справжнє ім’я Кирило Петров) – це талановитий російський реп-виконавець, який став відомим завдяки співпраці з групою Банд’ Ерос, а також багатьом сольним композиціям. Приїхавши до Москви з міста Чебоксари, цей артист зумів пробитися до вершин популярності. Сьогодні його ім’я відоме всім. Але як цей яскравий реп-виконавець домігся такого успіху? Як складалася його доля за межами музичної сцени, а також які таємниці зберігає його особисте життя – про все це ви дізнаєтесь, прочитавши нашу біографічну статтю, присвячену цьому талановитому виконавцю.

Ранні роки, дитинство і родина Батішти

Наш сьогоднішній герой з’явився на світ у провінційному місті Чебоксари, де й пройшло все його дитинство. З самого свого народження майбутній відомий виконавець захоплювався сучасною музикою в стилі реп і хіп-хоп, а тому досить рано почав складати свої власні тексти.

Батішта — Звичайні люди Вельми примітно, що в цей період Кирило досить довго жив один без батьків, а тому у всьому покладався тільки на самого себе. Батько й мати стали серйозно впливати на життя тільки значно пізніше, коли молодий хлопець переїхав до неї в Москву.

У російській столиці він вступив в пристойну школу і відразу подружився з кількома яскравими молодими артистами, завдяки яким почав захоплюватися модним в той період музичним напрямком «урбан-реп». Одним з головних приятелів в ці роки для нашого сьогоднішнього героя став хлопець на ім’я Женя (більш відомий під псевдонімом DJ Linar). Хлопці навчалися в паралельних класах і присвячували весь свій вільний час написання нових композицій.

У той період Женя почав ходити на заняття в школу ді-джеїв і обзавівся своєю власною музичною «вертушкою». Такий шанс здавався двом хлопцям чимось неймовірним, і вже кілька днів потому молоді артисти приступили до запису спільних пісень. Так, були створені перші демо-версії їх спільних композицій. Треки здавалися вдалими, і вже дуже скоро Женя зважився показати їх «Братам Готівковим», чия студія розташовувалася в тому ж будинку, що й школа ді-джеїв, яку він відвідував. Прослухавши записані композиції, відомі виконавці розглянули у них хороший потенціал, а тому вже дуже скоро запросили Кирила Петрова до себе в студію.

Молодий виконавець справив гарне враження на досвідчених майстрів, і ті, не роздумуючи, запропонували йому попрацювати разом. Так почалася професійна кар’єра нашого сьогоднішнього героя. Кирило допомагав «Братам Готівковим в написанні спільних композицій, а ті допомогли молодому виконавцю просунутися на велику сцену. Варто зазначити, що вже в цей момент Петров став з’являтися на виступах під псевдонімом Батішта, який, за його словами, він «привіз з собою з Португалії».

Біографія репера Батішти почалася в Чебоксарах

Зоряний шлях Батішти: перші пісні і великий успіх

На початку 2000-х років Батішта почав активно працювати на естрадному терені, примудрившись, разом з тим, отримати також і вища технічна освіта. У 2000-му році наш сьогоднішній герой познайомився з Децлом, який в той період знаходився в зеніті своєї слави. Двоє артистів почали часто виступати спільно, а через деякий час навіть вирушили разом на тривалі гастролі. У той же період Батішта познайомився з лідером проекту Лігалайз і дуже скоро став виступати на розігріві перед їхніми виступами.

Паралельно з цим наш сьогоднішній герой почав активно працювати над сольною творчістю. Записавши кілька вдалих треків, Батішта почав часто з’являтися на різних фестивалях, серед яких найбільшим став фестиваль «Rap Music 2000». Крім того, за підтримки свого давнього друга Децла Батішта почав регулярно з’являтися з виступами в модних московських клубах.

Озираючись назад, сам реп-виконавець називає свій тодішній успіх просто вдалим збігом обставин, відзначаючи, що серйозного «промоушену» і багатих продюсерів у нього ніколи не було.

У деякому роді вдалим збігом обставин можна назвати і освіта проекту «банд’ерос», з яким на даний момент пов’язані всі найбільш серйозні успіхи Батішти. Одним з членів даної групи наш сьогоднішній герой став у 2005-му році. Саме молода команда записала кілька вдалих треків, які дуже скоро потрапили в активну ротацію російських радіостанцій та музичних каналів.

Саті Казанова, Батішта — Відчуття легкості (RU TV) Разом з групою «банд’ерос» співак записав два студійних альбоми та кілька успішних синглів. Крім того, в цей період в особистій колекції нагород нашого сьогоднішнього героя з’явилися численні призи таких престижних російських проектів як «Пісня року», «Золотий грамофон», а також премій «МУЗ-ТВ».

В період з 2006-го по 2011-й рік група «банд’ерос» перебувала на вершині популярності, регулярно видаючи за кілька яскравих композицій протягом календарного року. Практично кожен сингл означеного колективу займав високі місця в хіт-парадах України, Росії, Латвії та Білорусі. Географія гастрольних виступів колективу простяглася від Новосибірська до Хайфи і від Юрмали до Сочі.

Батішта зараз

Незважаючи на такий успіх, наш сьогоднішній герой в якийсь момент вирішив покинути колектив і дуже скоро приступив до реалізації сольного проекту. Передував подібному рішенню якийсь розкол всередині колективу чи ні – достеменно невідомо. Сам же Батішта пояснює своє рішення піти бажанням розвиватися професійно.

Так чи інакше, в середині 2011-го року наш сьогоднішній герой почав працювати над декількома власними композиціями. Однією з найпопулярніших пісень нового періоду творчості талановитого виконавця стала пісня «Відчуття легкості», виконана дуетом з співачкою Саті Казановою. Ця композиція стала вельми популярна і послужила своєрідним доказом того, що Батішта може бути цікавий слухачам і поза проекту «банд’ерос».

В даний час наш сьогоднішній герой працює над записом першого сольного альбому. Наскільки вдалим виявиться цей проект – покаже час.

Особисте життя Батішти

Про особисте життя відомого репера відомо досить небагато, а всі повідомлення про його романах зараз, на жаль, залишаються на рівні чуток. Так, деякий час чутка приписувала відомому виконавцю роман з моделлю на ім’я Олена, яка більше відома під псевдонімом Helga Lovekaty. Проте ці повідомлення не отримали офіційного підтвердження.

Ходять чутки про роман репера Батішти і співачки Нюши

Аналогічним чином «розвивався» (або ні) роман Батішти з співачкою Нюше. Вони разом з’являлися на кількох вечірках, однак згодом артистка заявила, що відкинула його залицяння репера.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: