Ім’я: Барі Алібасов

Дата народження: 6 червня 1947 р. (69 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Чарск, СРСР

Діяльність: продюсер

Вага: 72 кг

Зріст: 175 см

Біографія Барі Алібасова

Дитинство Барі Алібасова

Барі народився у Черську. Сім’я була багатодітна. Хлопчик з дитинства займався музикою, любив сам придумувати собі одяг, танцював, співав. Перший музичний ансамбль він створив, коли був школярем. Хлопців запрошували виступати в колгоспи їх району.

У школі він відрізнявся поганим поведінкою, за що був виключений з комсомолу. Не раз його виключали з тієї ж причини школи. Проте школу Барі закінчив, поїхав у місто Усть-Каменогорськ та поступив в інститут. Він планував стати архітектором.

Початок кар’єри Барі Алібасова

Барі тоді дружив з Михайлом Араповым. Разом при студентському клубі вони створили джаз-квінтет і назвали його «Інтеграл». Якраз у ті роки він написав свою першу пісню «Весняний дощ».

Вже 1969-му групу запрошували виступати в Алма-Ату і міста Казахстану. «Інтеграл» придбав справжню популярність. У тому ж 1969-му Барі пішов в армію на два роки. Але і там він зумів створити групу, назвавши її «Запал».

Повернувшись, він відродив «Інтеграл», колектив числився при Палаці металургів в Усть-Каменогорську. З 1973-го ансамбль отримав офіційні посвідчення артистів ВІА. «Інтеграл» багато разів брав участь у конкурсах і виступав на фестивалях. Колектив ВІА був запрошений на фестиваль «Дружби народів», який проходив в Алма-Аті.

Барі Алібасов і група НА-НА

Барі, як першовідкривач створював на сцені ефекти, які виглядали нестандартно, незвично для того часу, це піротехніка, пластику, кіно, сценічні декорації, світло… Кожен виступ на сцені, було справжнім видовищем.

Незабаром група «Інтеграл» була затверджена, як професійної рок-групи. Так як до року в СРСР ставилися негативно, «Інтегралу» закрили шлях на телебачення, грамзапис і радіо. Зате мелодії і музика, виконані популярної рок-групою, звучали в деяких мультфільмах і культових кінофільмах.

Група проіснувала двадцять два роки і за цей час працювала в різних музичних стилях: ф’южн, блюз, рок-н-рол, кантрі, психоделік-андеграунд. З 1977-го «Інтеграл» почав працювати у філармонії міста Саратова.

Після того, як група, в 1980-му році стала лауреатом рок-фестивалю, що проходив у Тбілісі, вона була запрошена до Москви, де і відбувся перший концерт. У 1985-му «Інтеграл» брав участь у дванадцятому фестивалі молоді і студентів.

Пранк:Vovan22 — Барі Алібасов (Продюсер групи На-На) До 1988-го року Алібасов вже відійшов від ідеї далі розвивати рок-групу, вважаючи, що рок-музика себе зжила, стала шаблонної і нав’язливою. В цей час у нього визрівала ідея створення нової молодіжної групи. Для її реалізації Барі відправився в Москву, де в 1989 році оголосив конкурсний набір молодих виконавців. Відібравши з маси претендентів кращих солістів, він організував групу «НА-НА». Незабаром на фестивалі «Лицем до лиця» пройшло перше виступ молодої групи, а за тим пішло їх участь у концерті днями Праги в Москві. Групу назвали «Відкриттям року».

Пройшло лише дев’ять місяців з моменту появи групи, як вона вже була майже у всіх хіт-парадах. У першій половині дев’яностих «НА-НА» вважали удачнейшим музичним проектом в країні. Це була улюблена група молоді.

Репетиція «Чубчик». Гурт НА-НА. Group NA-NA. Show Bari Alibasov Спочатку склад групи змінювався, і основна п’ятірка встановилася тільки до 1992-го року. Однак в 1995-му один соліст пішов з групи зі скандалом. Алібасов ж підготував з колективом нову програму і вирушив у навколосвітнє турне.

Барі Алібасов сьогодні

У рідному місті Алібасова і в Казахстані в цілому продюсера та музиканта вважають народним героєм. У Черську є вулиця, названа на його честь, а в школі, яку свого часу закінчив Барі Карімович, створений музей, де представлено багато експонатів, колись знаходилися в його особистому користуванні.

Група існує і сьогодні. У неї великі плани. Зокрема, підготовлено новий репертуар, різні аранжування на одні й ті ж пісні. Хлопці працюють, експериментують з різними стилями, намагаючись створити остаточний варіант.

У планах Алібасова співпраця з Анастасією Волочковою. Продюсер вважає, що головне в артиста – це вміння зачепити глядача, наявність харизми. Не голос робить з співака зірку.

Особисте життя Барі Алібасова

Багато років Барі Карімович захоплюється фотографією. Персональна виставка його робіт проходила в галереї «ТХТ».

Алібасов одружився перший раз практично відразу після школи. Сім’я дуже швидко розпалася. У загальній складності Алібасов офіційно укладав шлюб п’ять разів. Крім того, було багато цивільних шлюбів. Барі Карімович каже, що розлучаючись з кожною з них, він викреслював їх зі свого життя. Як стверджує шоумен, йому для творчості просто необхідно бути постійно закоханим. Це підігріває інтерес до життя і дає енергію.

Барі Алібасов повертає молодість і здоров'я за допомогою медицини

Другий шлюб так само тривав недовго. Його дружиною стала кореянка. Олена Уронич – третя дружина Алібасова. Вона народила йому сина Барі. Але дитина не втримав музиканта в сім’ї. Четвертий шлюб знову був нетривалим. Барі Карімович одружився, будучи керівником «НА-НА». Наступний раз він одружився на Лідії Шукшиної.

Багато були здивовані цього шлюбу, а родичі Шукшиної були категорично проти. Однак Алібасов одружився на Шукшиної, і деякий час вони були разом.

Цілком можливо, що наступною його дружиною стане Вікторія Максимова, якій він зробив пропозицію перед усією країною під час прямого ефіру.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: