Ім’я: Барбара Брильська

Дата народження: 5 червня 1941 р. (75 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: с. Скотники (Польща

Діяльність: актриса, модель

Вага: 55 кг

Зріст: 168 см

Біографія Барбара Брильська

Барбара Брильська – це відома польська актриса, яка стала справжньою зіркою в світі радянського кіно. Її яскрава роль у картині «Іронія долі, або З легким паром» принесла їй величезний успіх.

Актриса стала міжнародною знаменитістю, однак згодом знімалася в кіно нерегулярно. В житті нашої сьогоднішньої героїні були злети і падіння. Багато в чому саме тому розповідь про її кар’єрі і долі стає настільки цікавим.

Ранні роки, дитинство і родина Барбари Брильської

Барбара Брильська з’явилася на світ 5 червня 1941 року в невеликому селі під назвою Скотники (розташованої в безпосередній близькості від великого і жвавого міста Лодзь. Дитинство її довелося на період німецької окупації, а тому в ранньому віці наша сьогоднішня героїня була позбавлена багатьох радощів, якими володіють сучасні діти.

Лише тільки в п’ятдесяті роки життя в повоєнній Польщі стала потихеньку налагоджуватися. Навчаючись у школі, наша сьогоднішня героїня серйозно захоплювалася іноземними мовами, а також гуманітарними науками. Крім того, в цей період одним з головних захоплень дівчини був живопис. Вона відвідувала художній ліцей і була впевнена, що коли-небудь стане професійною художницею.

Барбара Брильська в молодості

Однак дуже багато чого, якщо не все в житті актриси змінила випадкова зустріч з режисером Антоні Бохдзевич, який запропонував п’ятнадцятирічної Барбарі зіграти в його фільмі «Калоші щастя». Цей чорно-білий фантастичний фільм став відправною точкою в довгій екранної кар’єрі актриси. Барбара почала марити професією актриси і згодом стала відвідувати різні театральні студії, акторські гуртки і заняття професійної майстерності.

Отримавши базову освіту, наша сьогоднішня героїня надійшла в Лодзинскую вищу театральну школу, де провчилася деякий час. Згодом Барбара Брильська вирішила продовжити своє навчання і, переїхавши до Варшави, на початку шістдесятих років вступила до Вищої школи театру, кіно і телебачення.

Кар’єра Барбари Брильської в кіно

Будучи студенткою варшавського Внз, дівчина продовжувала зніматися в кіно. В 1964-му році актриса знялася в картині «Пізно пополудні», в якій зіграла свою першу головну роль. Слідом за цим пішли фільми «Бумеранг», «Потім настала тиша», військовий серіал «Ставка більше, ніж життя», а також культова польська картина «Фараон», в 1965-му році висунута на «Оскар» як «Найкращий фільм іноземною мовою».

Барбара Брильська — Секс — символи зі зморшками — Зіркове життя Дані картини дозволили нашої сьогоднішньої героїні вже до двадцяти років стати справжньою зіркою польського кіно. Барбара Брильська користувалася розташуванням режисерів, а тому не сиділа довго без діла.

У 1968-му році актриса вперше зіграла в кіно за межами своєї батьківщини – в німецькому фільмі «Слід Сокола», головну роль в якому виконав легендарний югослав Гойко Мітіч. Дана картина відкрила ім’я Барбари для іноземних режисерів, і згодом актриса стала частіше зніматися за межами Польщі.

«Вбивство в понеділок», «Білі вовки» — ці та інші німецькі фільми довгий час вважалися одними з кращих робіт в кар’єрі чарівною польки. Крім того, на зламі шістдесятих і сімдесятих років Барбара Брильська час від часу з’являтися також і в радянських картинах. «Звільнення: Прорив», «Звільнення: Битва за Берлін» — ці фільми відкрили ім’я актриси радянським глядачам.

Однак справжньою зіркою Барбара в той період продовжувала залишатися лише в Польщі. Вона часто знімалася у фільмах різних жанрів, а тому її кар’єра неухильно рухалася вгору. Однією з головних її ролей того періоду була скандальна стрічка «Анатомія кохання», яка включала в себе деякі еротичні епізоди, а тому викликала великий резонанс серед глядачів. Деякий час критики вважали, що дана картина занапастить кар’єру актриси, але насправді все вийшло з точністю до навпаки.

Фільмографія Барбари Брильської після «Ироним долі»

У сімдесяті роки Барбара Брильська знімалася в Польщі, НДР, Югославії та деяких інших країнах. В СРСР найбільшу популярність актриса придбала після виконання культової ролі в картині Ельдара Рязанова «Іронія долі або З легким паром». Цей фільм приніс їй великий успіх, але разом з тим розділив життя на до і після. У цій картині також знімалися такі блискучі радянські актори як Андрій Мягков, Лія Ахеджакова, Олександр Ширвіндт та інші.

Міфи і легенди. Барбара Брильська Як це ні дивно, однак після цієї зіркової ролі актриса стала рідше з’являтися в польському кіно. Ні-ні, вона все ще залишалася зіркою, проте народною улюбленицею Польщі вже бути перестала. У сімдесяті і вісімдесяті роки вона продовжувала зніматися в картинах самих різних режисерів – в Польщі, Болгарії, Чехословаччини та СРСР.

Після своєї тріумфальної ролі в комедії Ельдара Рязанова наша сьогоднішня героїня стала часто бувати в Москві. Подібне положення справ збереглося і після розпаду Радянського союзу. Актриса часто з’являлася в Росії та Україні, де не тільки знімалася в кіно, але також брала участь у різних телевізійних проектах. Що стосується Польщі, то

у себе на батьківщині Барбара Брильська грала переважно невеликі ролі. Вона продовжувала зніматися в кіно, проте справжньою зіркою вона була тільки в країнах колишнього Радянського союзу.

Барбара Брильська сьогодні

На початку 21-го століття актриса зіграла в Москві свої перші театральні ролі. А пізніше також знялася у фільмах «Іронія долі. Продовження», «Адмірал», «Даун Хаус» і в українській стрічці «Дивне різдво». У 2014-му році наша сьогоднішня героїня повинна зіграти ще в одному російському фільмі – музичної комедії «Таємниця принцес».

Барбара Брильська зараз у Польщі навіть не отримує пенсії

В останні роки на екрани також вийшло кілька польських фільмів «Любов на подіумі», драма Богуслава Лінди «Світлі блакитні вікна», а також серіал «Няня» (польська адаптація однойменного американського ситкому). У кожній з названих стрічок можна побачити Барбару Брильську.

Особисте життя Барбари Брильської

В житті актриси було три чоловіка – Ян Боровець, Людвіг Космаль і актор Єжи Зельнік. Крім того, в деяких джерелах згадується також про двох довгих неофіційних спілки актриси. Від різних чоловіків у Барбари народилося дві дитини.

Молодший син Людвіг сьогодні живе у Варшаві недалеко від своєї матері. А от старша дочка актриса і модель Барбара Космаль трагічно загинула в автокатастрофі в 1993-му році. У цей момент темноволосої красуні було всього двадцять років.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: