Ім’я: Азамат Мусагалиев

Дата народження: 25 жовтня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Камызяк, Астраханська обл.

Діяльність: КВНщик, актор, телеведучий

Вага: 95 кг

Зріст: 180 см

Біографія Азамата Мусагалиева

Азамат Тахирович Мусагалиев – телеведучий, учасник гумористичної телегри КВК, актор.

Тим Мусагалиев Б Гумор

Відомий Шоумен по зйомках у серіалі «Інтерни», у скетчі «Одного разу в Росії», у розважальній програмі «Почуття гумору». Він був ведучим популярної комедійної інтелектуальної передачі на ТНТ «Де логіка?». В ході цього шоу пари з яскравих медійних персон змагалися за визнання їхнього вміння логічно мислити, блискуче імпровізувати, демонструвати блискавичну реакцію і вміння робити самі несподівані висновки.

Дитинство і родина Азамата Мусагалиева

Майбутній гуморист і артист з’явився на світ 25 жовтня 1984 року на півдні Астраханської області в Камызяке, де згідно з твердженням, що прозвучало на одній з ігор КВН, вся грязь виключно лікувальна. У перекладі з тюркського назва містечка означає «очеретяний берег», а ім’я Азамат перекладається як Лицар.

Азамат Мусагалиев в дитинстві

Виріс він у середовищі простих і трохи наївних (за його словами) жителів глибинки, однак, обов’язково володіють чудовим почуттям гумору. Недарма Камызяк часто називали астраханської Одесою.

Його родина має казахські коріння, зберігає традиції і мову предків. В їх регіоні представники даного тюркського народу становили значну частину населення навколишніх сіл і дотримувалися національні канони. Тому з дитинства він говорить на двох мовах. Будинки найчастіше вони спілкувалися на казахською мовою, а в школі – російською.

Азамат Мусагалиев — казах Мама хотіла, щоб хлопчик, коли виросте, займався розумовою працею, в офісі, а батько бачив його лікарем. Коли глава сім’ї пішов з життя, син спочатку вирішив в пам’ять про нього стати доктором і поступив в медичну академію Астрахані, але незабаром зрозумів, що зробив хибний вибір. Тому пізніше він закінчив технічний університет і отримав диплом еколога. Щоправда працювати відповідно до отриманої кваліфікації і вирішувати проблеми охорони і відтворення рибних запасів він теж не став, а почав грати в КВК і заробляти на життя виступами в містах РФ.

Кар’єра Азамата Мусагалиева

Ще в шкільні роки за порадою матері, з метою всебічного розвитку та пошуку свого справжнього покликання юнак навчився грати на гітарі. І саме музичні здібності дозволили розкрити його талант КВНщика, так як вперше він брав участь у грі в якості акомпаніатора. Поступово він включився в гру, вирішення непростих завдань при створенні гумористичних сценок і мініатюр, в розробку концепцій інтерпретацій та інших тонкощів ансамблевого виконавства.

Азамат Мусагалиев вибрав КВК

У 2007 році Азамат виступив у Прем’єр-лізі клубу в складі астраханського колективу «Альтернатива». У 2009 році – на святі гумору ліги «Каспій» в якості капітана команди рідного міста під назвою «Збірна Камызякского краю». Гравці запам’яталися глядачам своїми пародіями на олігарха Михайла Прохорова, казахстанського співака Батырхана Шукенова (якого пародіював сам Мусагалиев), а також жартівливими постановками на тему «найсправедливішого в світі Камызякского суду», номером «Звичайний обхід в поліклініці Камызяк».

Особисте життя Азамата Мусагалиева

Головний автор і виконавець жартів камызякцев одружений. Зі своєю обраницею Вікторією він познайомився в студентські роки в 2006 році під час прогулянки по університетському парку. Як з’ясувалося, вони не тільки вчилися в одному Вузі — АГТУ, але виявилися земляками і навіть випускниками однієї школи.

Азамат Мусагалиев і його дружина Вікторією

У 2008 році молоді люди одружилися, а роком пізніше у них з’явилася дочка Мілана, яку батько характеризує як витончену особу. Вона добре малює і займається танцями.

В 2013 році в сім’ї КВНщика народилася друга донька Ляйсан, навіть у юному віці, за його словами, вже демонструє присутність у неї гарного почуття гумору.

Шоумен дуже любить подорожі на автомобілі, а також всіх своїх дівчаток, але чесно зізнавався в інтерв’ю, що мріє про сина.

Азамат Мусагалиев з дружиною і дітьми

Їх сімейство, починаючи з 2015 року, проживає у Москві, хоча сам його глава практично постійно знаходиться у від’їзді. Дружина підтримує його в будь-яких починаннях і розуміє, що він багато працює, в першу чергу, заради їх сім’ї.

Азамат Мусагалиев сьогодні

У 2010 році позитивні та артистичні гравці з Камызяк брали участь в Першій лізі і дійшли до фінального бою. У 2012 році вони відіграли у Вищій лізі, поділивши в одній другій фіналу 3 місце з колективом веселих і кмітливих «Вятка» (першу і другу позицію тоді отримали «Факультет журналістики» і «Місто П’ятигорськ»).

Азамат Мусагалиев в «Одного разу в Росії»

В 2013 році в безпрецедентною за кількістю вдалих жартів та імпровізацій боротьбі «Камизяки» стали другими у фінальній битві Вищої ліги (разом з командою «Дніпро»). За даними опитування інтернет-ресурсу «КВК для всіх» в тому ж році лідер камызякцев, який є автором їх головних жартів, отримав звання «КВНщика року».

Азамат Мусагалиев також став одним з ініціаторів створення в Киргизстані регіональної ліги «Ала-Тоо», що стартувала в 2013 році й одержала офіційне визнання і відповідний статус Амік, компанії-організатора ігор, очолюваної Олександром Масляковим.

У 2014 році в ході другого сезону цієї ліги збірна Камызяк виступила в якості гостя на розіграші Кубка глави міста Бішкека.

Як актор він зіграв головного персонажа у скетчі «Одного разу в Росії», що висміює різні життєві обставини, хамські вчинки, хабарників, керівників-ошуканців, співробітників ДАІ.

Азамат Мусагалиев жжот Він також став одним з найбільш харизматичних учасників розважального шоу «Почуття гумору», в ході якого зіркові гості разом з гравцями КВК беруть участь у різних конкурсах, що дозволяють оцінити цю психологічну особливість героїв. Гуморист блискуче провокував запрошених знаменитостей на прояв емоцій, поява азарту та духу суперництва.

У сезоні 2015 року команда Азамата завоювала самий бажаний титул у КВК – чемпіона Вищої ліги, а капітан вдруге переміг в боротьбі за титул «КВНщика року» за версією порталу «КВК для усіх».

В цей же період він з’явився на екранах в комедійному сіткомі «Інтерни», про початківців лікарів-інтернів, які потрапляють в безглузді і смішні ситуації. Зйомки в серіалі гуморист пізніше порівнював з першою любов’ю, яку неможливо забути.

Азамат Мусагалиев — Хулі ти ноешь Крім цього, в тому ж році він був задіяний в якості ведучого в новому інтелектуальному шоу на НТН «Де логіка?». Сам телеведучий, який заробляє своїми неординарними здібностями — інтелектом, комедійним талантом, інтуїцією, уявою — постійно знаходиться в пошуку і прагнути рости.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: