Ім’я: Аїда Калієва

Дата народження: 26 січня 1992 р. (24 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Уральськ, Казахстан

Діяльність: актриса, модель

Вага: 60 кг

Зріст: 170 см

Біографія Аїди Калієвої

Аїда Калієва – це яскрава казахська дівчина, яка стала відомою завдяки своїм любовним стосункам з Микитою Пресняковим – одним з представників відомої сім’ї Алли Пугачової. В даний час наша сьогоднішня героїня часто з’являється на різних світських заходах, бере участь у фотосесіях і знімається в кіно.

В пресі і інтернеті про неї говорять як про справжню зірку сучасного бомонду. Але чому ж так примітна особистість цієї загадкової казахської дівчата? Пролити світло на деякі найбільш цікаві моменти з життя цієї чарівної східної красуні ми спробуємо сьогодні.

Дитинство і родина Аїди Калієвої

Аїда Калієва народилася і виросла в невеликому місті Уральськ в Казахстані. Її батьки ставилися до місцевого середнього класу, а тому в житті майбутньої знаменитості не було ні бідності, ні якогось особливого багатства. Мама нашої сьогоднішньої героїні – Гульнара Калієва – все своє життя пропрацювала педагогом. А батько – Акилбек – донині працює в акимате Уральська (державному органі місцевої виконавчої влади).

Біографія Аїди Калієвої почалася в Казахстані

Базова освіта Аїда отримала в середній школі № 7, що належить до числа шкіл з філологічним ухилом і відрізняється поглибленим вивченням англійської. Відбір учнів в цю школу завжди був дуже жорстким, проте майбутню знаменитість ніколи не бентежило. У шкільні роки наша сьогоднішня героїня вчилася виключно на «добре» і «відмінно», а також відрізнялася від інших учнів активною участю у соціальному житті школи.

Після закінчення одинадцяти класів Аїда Калієва подала документи в Казахстанський держуніверситет і стала навчатися там на престижному факультеті міжнародних відносин. Однак, як повідомляється в більшості джерел, навчання в КДУ вона так і не закінчила. Ще в студентські роки з відомої молодіжної програмі Work and Travel USA наша сьогоднішня героїня вирушила до США, де згодом вступила на навчання у Національну академію кіно. Саме з цього моменту у її біографії почалася зовсім нова глава.

Знайомство Аїди Калієвої з Микитою Пресняковим і наступні події

У Національній академії кіно, розташованої в місті Нью-Йорку, казахська красуня познайомилася з хлопцем по імені Микита Пресняков. У них зав’язався роман, а через деякий час Аїда дізналася, що її новий коханий є онуком Алли Пугачової, а разом з тим ще й сином Володимира Преснякова та Крістіни Орбакайте.

Смачно — кліп з Аїдою Калієвої чи Стало це обставина визначальним у їх відносинах чи ні, відомо лише самої Аїді Калієвої. Єдине, що можна сказати абсолютно точно це те, що роман двох молодих людей розвивався дуже стрімко. Усього через два місяці після свого знайомства закохані вирішили жити разом. На перших порах, як зізнається сама Аїда, вони були змушені приховувати факт своїх відносин у всіх – навіть найближчих. Лише тільки кілька місяців потому Володимир Пресняков через Інтернет познайомився з обраницею свого сина. Незважаючи на всі побоювання молодих людей, відомий співак досить тепло прийняв дівчину і без коливань схвалив вибір Микити.

Згодом Аїда Калієва познайомилася і з іншими представниками відомого естрадного сімейства. На скромному сімейному вечері Пресняков-молодший представив свою обраницю своїй мамі і бабусі, і ті прийняли Аїду дуже привітно.

Що стосується представників російської журналістики, то вони дізналися про роман онука Пугачової під час московської прем’єри фільму «Ялинки». Саме тоді Микита вперше вийшов у світ зі своєю коханою. З тих пір навколо відносин всередині зіркової парочки постійно виникає безліч чуток.

Микита Пресняков зробив пропозицію Аїді Калієвої Сама казахська красуня не раз говорила про те, що галас навколо її відносин з Пресняковим-молодшим її трохи бентежить. Для неї він просто хороший хлопець, а зовсім не онук Пугачової. Біографія коханого, за словами Аїди, зовсім не грає для неї істотної ролі. Більш того, вона завжди не проти втекти від настирливих папарацці.

Можливо, саме тому сьогодні Калієва і Пресняков проживають у США в місті Нью-Йорку, який вже давно став для них обох рідним. В різний час в інтернеті з’являлися різні повідомлення про життя молодої пари. Хтось говорив про те, що Аїда вагітна, хтось навіть називав приблизні терміни появи на світ правнука Пугачової. Однак далеко не всі з таких чуток згодом знаходили своє підтвердження. Так, в даний час відомо, що заводити дитину Калієва і Пресняков ще не планують, а всю турботу і душевне тепло присвячують один одному, а також собаці, яка живе з ними разом.

Влітку 2013-го року наша сьогоднішня героїня і її бой-френд зіграли закоханих у фільмі «Справа ангела». В рамках даної української стрічки вони навіть встигли одружитися. Проте весілля, звичайно ж, виявилася справжньою. Вельми примітно, що вирізки з кадрів фільму, що представляють закоханих у весільних вбраннях, дуже скоро потрапили в інтернет. Кажуть, що навіть сама Пугачова в якийсь момент повірила фотографіями. Однак розіграш дуже скоро розкрився. Більш того, його авторами, як стало відомо, були самі «молодята».

Пресняков і Калієва: коли весілля?

Але диму без вогню, як відомо, не буває. Весілля та інші урочистості залишалися лише справою часу. І вже восени 2013-го року в тривалій історії, нарешті, була поставлена крапка. Під час відпочинку в Дубаї Микита Пресняков зробив пропозицію своїй коханій, і та відповіла згодою.

Аїда Калієва і Микита Пресняков вже репетирували весілля

Вельми примітно, що пропозицію руки і серця було зроблено онуком Пугачової під водою під час спільного занурення до морських глибин. У певний момент до парі закоханих підплив аквалангіст, який вручив Микиті табличку з необхідними словами. Молодий режисер поставив її перед собою, і його кохана побачила фразу «Ти вийдеш за мене заміж?». В даний час дата весілля поки що не відома. Однак повідомлення про підготовлюваний заході, напевно, з’являться вже дуже скоро.

Акторська кар’єра Аїди Калієвої

Як зазначалося вище, Аїда Калієва відома не лише завдяки своїм любовним стосункам з Микитою Пресняковим. У 2013-му році вона знялася у фільмі «Справа ангела», а через деякий час також з’явилася в кліпі казахського співака Тамерлана Садвакасова «Смачно». Вельми примітно, що режисером даного музичного відео виступив її наречений.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: