Ім’я: Аврора

Дата народження: 18 липня 1973 р. (43 роки)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: р. Орєхово-Зуєво

Діяльність: телеведуча

Вага: 62 кг

Зріст: 170 см

Біографія Аврори

З чого починалася біографії Аврори — Ірини Юдіної?

Аврора, вона ж Ірина Юдіна, — добре відома всім як актриса, фотомодель і ведуча. Вона народилася 18 липня 1973 року під Москвою в місті Орєхово-Зуєво, який знайомий нам усім по роботам умілих мереживниць і ткаль. Середню школу вона успішно закінчила в 1990 році. У тому ж році вступила на архітектурний факультет Нижегородської архітектурно-будівельної академії. Під час навчання Аврора жила в студентському гуртожитку.

Ведуча Аврора знаходиться у відмінній формі і любить модні стрижки

Закінчивши академію в 1995 році, вона отримала диплом за спеціальністю міське будівництво. Але Ірина планувала отримати ще й освіта за спеціальністю дизайн інтер’єрів. Але плани так і залишилися планами. Закінчивши навчання в академії, Ірина повернулася додому до батьків і впала в депресію через пройшли безтурботних студентських років. Ось у цей період свого життя вона дізналася про оголошення Туту Ларсен про конкурс на канал MUZ-TV, який тоді ще називався Космос-10.

У конкурсі Ірину більше привернула можливість повеселитися, ніж бажання стати ведучою. А на кастинг вона потрапила скоріше випадково – він проводився поруч з оптикою, де Ірина купувала собі контактні лінзи. Але через тиждень її запросили на телестудію. Це змінило подальшу долю дівчини. Наступні кілька місяців вона разом з іншими відібраними кандидатами вчилася з ранку до ночі, працюючи з текстами, над постановкою голосу, в прямому ефірі, роблячи підводки до пісень.

Старт телевізійної кар’єри

В 1996 році і з’явився псевдонім Аврора, коли Ірина стала ведучою програми «Кліпоманія». Потім вона вела жіноче шоу «Соковижималка» з неперевершеною Дариною Субботіної, далі були «Сієста», «Вечірній дзвін», молодіжний вранішній розважальний канал «Життя прекрасне» і «Хіт-парад 20». В середині 2007 Аврора могла похвалитися штатною посадою провідною MUZ-TV.

Аврора вважає, що популярність їй принесла участь у рекламних роликах wrigley’s. З 1997 по 2000 рік вона була обличчям цієї жувальної гумки.

Провідну Аврору ошукали шахраї. В 2002 році у фільмі знаменитого режисера Ф. Янковського «В русі» Аврора зіграла незначну роль телеведучої Єви, дебютувавши у кіно.

З середини 2003 до 2004 року Ірина вела щотижневу версію конкурсу «Золотий грамофон» на ОРТ разом з неповторним Єгором Дружиніним.

В 2006 році світ побачив фільм режисера А. Гордєєва «Ніхто не знає про секс», де Аврора зіграла Ангеліну.

Є в кар’єрі Ірини і посаду однією з ведучих проекту «Клуб колишніх дружин» на НТН. З 2006 по 2009 вона брала участь у цьому проекті разом з відомими колегами Жанною Еппле, Лерою Кудрявцевою і Вірою Сотникової.

Канал ТВ Центр запросив у 2010 році Аврору вести ранковий ефір інформаційно-розважального каналу «Настрій».

Кар’єра Аврори зараз

У серпні 2011 року в рамках проекту каналу НТН «Попелюшка. Перезавантаження» Ірина зайнялася перевтіленням невпевнених в собі і скромних дівчат в карколомних красунь.

Аврора не один раз вела Церемонії нагородження премією MUZ-TV, концертні корпоративні програми «Білайн», «Димів», «Сім кольорів», «Планета Фітнес», «Російський алюміній» і багатьох інших відомих компаній. В її списку досягнень числяться і презентації глянцевих журналів Cosmopolitan, men’s Health, Mini і інших.

Аврора про дієту Сьогодні Аврора постійно виступає конферансьє в концертних програмах, приуроченим професійних свят, таких як День нафтовика і газовика, геолога, будівельника, енергетика, шахтаря та інших. Роль ведучої різноманітних акцій дозволила їй відвідати всі міста Росії: Єкатеринбург, Новосибірськ, Іркутськ, Владивосток, Нижній Новгород, Сургут, Санкт-Петербург, Самара…

Особисте життя Аврори

Ще в 1998 році Ірина познайомилася з Олексієм Трейманом, який працював асистентом режисера на каналі MUZ-TV. Правда, тоді Олексій був одружений і між ними спочатку були лише дружні стосунки. І на початку 2002 року, коли кар’єра Олексія стрімко росла вгору, він перейшов на роботу в студію Кальварского. Але доля розпорядилася по-своєму. У 2003 Ірина у складі знімальної групи поїхала в ПАР для участі в роботі над фільмом про цю загадкову і унікальній країні. У складі цієї групи був і Олексій. Повернувшись в Росію, Ірина і Олексій зняли квартиру і вирішили, що повинні бути разом. У тому ж році вони одружилися. А 24 червня 2004 року у них народилася вродлива донька, яку вони назвали Аврора.

Ведуча Аврора з сім'єю: з чоловіком Олексієм Трейманом та донькою

Сьогодні Олексій Трейман – відомий режисер і продюсер, який знімає рекламні ролики, музичні кліпи, серіали і мріє зняти повнометражне кіно.

Цікаві факти з життя

Фільм «У пошуках ідеального світу» про ПАР, над зйомками якого працювали Ірина і Олексій не був знятий до кінця. Цей місяць в ПАР був повний несподіванок і екстремальних ситуацій. Постійно траплялися неймовірні речі. Так, у продюсерів і знімальної групи закінчилися гроші і їм не було на що жити. Але Аврора і сьогодні вірить, що відзнятий матеріал одного дня вийде на екран.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: