Ім’я: Авраам Руссо

Дата народження: 21 липня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Алеппо, Сирія

Діяльність: співак

Вага: 90 кг

Зріст: 187 см

Біографія Авраама Руссо

Дитинство і родина Авраама Руссо

Майбутній відомий співак народився в Сирії, де в той час в госпіталі лежав його батько – легіонер французького легіону, а мама працювала там медсестрою. Батьки були глибоко віруючими людьми, тому вирішили назвати сина промовистою назвою Авраам.

Хлопчикові не виповнилося й семи років, коли помер батько. Мама залишилася з двома дітьми сама – у Авраама був брат. Вони переїхали в Париж і деякий час жили там. Обставини склалися так, що їм довелося виїхати в Ліван.

Авраам Руссо і Христина Орбакайте

Вже в Лівані Авраам почав вчитися в чоловічому монастирі. Вчитися там йому дуже подобалося. Там же він виявив здібності до співу. Беручи участь у релігійних музичних фестивалях, він одразу ставав фаворитом і улюбленцем всіх присутніх.

Перші пісні і перший успіх Авраама Руссо

У 1987-му хлопець закінчив навчання в монастирі. Він вирішив, що пов’яже своє життя з співом. У нього був прекрасний вокал, чарівна зовнішність і талант, які сприяли тому, що Авраам швидко став популярний і в Європі, і на Близькому Сході і навіть в Північній Америці.

Одного разу, під час виступу в одному з престижних ресторанів Кіпру, його творчістю зацікавився господар закладу, який запропонував йому спробувати займатися творчістю в Росії. Авраам підписав контракт з «NOX-musi», яка в той час була однією з найбільш великих рекорд-компаній Росії. Незабаром його пісні транслювалися багатьма радіостанціями країни, успішно продавалися його компакт-диски.

Популярність пісень Авраама Руссо в Росії

У 2001-му співак заспівав з Крістіною Орбакайте дуетом пісню «Любов, якої більше немає», яка одразу стала хітом. Так Руссо дізналася вся країна. У тому ж році з’явився ще один його хіт «Amor». Ця пісня майже три місяці трималася в першій десятці найпопулярніших пісень, на думку європейського музичного каналу «VIVA». Деякі пісні були написані самим Руссо – і слова, і музика.

Авраам Руссо — Далеко-далеко «Просто любити тебе» — друга пісня, виконана дуетом з Орбакайте. Вона сподобалась і запам’яталась шанувальникам співака, так само як і інші його пісні – «Далеко-Далеко» і «Заручні». Виконана композиція «Знаю» опинилася на верхній позиції хіт-парадів і протрималася там більше трьох місяців.

2006-ий рік виявився для Авраама досить вдалим, в той період він був на вершині творчого успіху. Його гастролі не припинялися, а кількість проданих копій альбомів перевищило цифру в десять мільйонів. Протягом року Руссо встигав виступити не менш ніж у 220-ти шоу. Преса про співака відгукувалася більш ніж захоплено. Коли співак виступив на Кавказі в період ведення там бойових дій, його назвали національним героєм Південної Осетії.

Авраам Руссо — Не моя Співак завжди вважав себе громадянином Світу, він знає безліч мов. Як говорить Руссо, приїхавши в Росію, він не знав жодного російського слова. Досить швидко він оволодів мовою і зараз вільно на ньому говорить.

Замах на життя Авраама Руссо

У 2006-му році на Авраама було скоєно замах. Він майже під’їхав до свого будинку, коли невідомий зробив у бік машини кілька пострілів. Співак був серйозно поранений, але зумів натиснути на педаль газу. Коли машина зупинилася, він втратив свідомість.

Охоронець доставив Руссо в лікарню. Співак втратив не менше трьох літрів крові, тому прогнози були невтішними. Однак Авраам вижив, але залишалася ймовірність того, що він втратить ногу. Все обійшлося, але Руссо довелося заново вчитися ходити.

Після цього співак вивіз свою дружину в Нью-Йорк, боячись за її життя, розуміючи, що нападник все ще на волі.

Співака Авраама Руссо трохи не вбили

«Gospel Inspirational» — стиль, в якому почав писати музику Руссо після свого одужання. У перекладі назва стилю звучить, як «Вдохновительная музика». Це був 2009-ий рік. Новий альбом, створений в цьому стилі, містив у собі композиції, що відрізняла велика духовна глибина. Випущений компакт-диск отримав назву «Resurrection» і був першим диском артиста англійською мовою.

Повернення в Росію, Авраам Руссо сьогодні

В Росію Авраам повернувся тільки в самому кінці 2009-го року. Його продюсером знову став Йосип Пригожин, з яким артист підписав контракт і відновив свою концертну діяльність в Росії.

У лютому 2010-го року Авраам оголосив, що починає концертний тур по містах Росії, який він назвав «Повернення». Він виступав, давши більше 170-ти концертів.

Особисте життя Авраама Руссо

Співак одружився восени 2005-го року. Його обраницею стала громадянка США по імені Морелла Фердман. Шлюб був зареєстрований в Москві, вінчалися ж молодята в Ізраїлі. Іноді вона виступає зі своїм чоловіком, виконуючи пісні дуетом.

Коли Морелла була на четвертому місяці вагітності, Авраам трохи не загинув, будучи обстріляним біля свого будинку. Щоб убезпечити життя дружини та їх майбутньої дитини, сім’я поїхала в Нью-Йорк. Там Морелла народила дочку. Щасливі батьки вирішили дати дівчинці ім’я Емануелла, що означає «з нами Бог» в перекладі з івриту.

Після чудесного одужання, Авраам розумів, що тільки дивом залишився живий. Він почав серйозно замислюватися про Бога та віру і вирішив почати новий шлях, щоб виступати виключно в ім’я Бога. Він звернувся до високодуховною і вдохновительной музиці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: