Ім’я: Авдотья Смирнова

Дата народження: 29 червня 1969 р. (47 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: сценаристка, телеведуча

Вага: 60 кг

Зріст: 167 см

Біографія Дуні Смирнової

Дуня Смирнова (повне ім’я Авдотья Андріївна Смирнова) – це дівчина з величезним безліччю найрізноманітніших талантів. За свою кар’єру вона встигла проявити себе в якості сценариста, режисера, публіциста, а також прекрасно зарекомендувати себе в інших, найрізноманітніших галузях.

Але чи можна сказати, що до цього моменту талановита москвичка розкрила свій талант на всі сто відсотків? Звичайно, немає. Адже про справжнє кількості граней своєї особистості, напевно, не здогадується навіть сама Авдотья.

Ранні роки, дитинство і родина Дуні Смирнової

Авдотья Андріївна Смирнова з’явилася на світ 29 червня 1969 року в місті Москва. Її мама – Наталія Рудна – була відомою актрисою, а батько – Андрій Смирнов – все своє життя пропрацював режисером і сценаристом. Саме його роботою є відомий радянський фільм «Білоруський вокзал». Крім того, у фільмографії визнаного майстра є і чимало інших цікавих картин.

Дуня Смирнова в молодості займалася музикою

Що стосується самої Дуні, то вона була в дитинстві звичайною дитиною. Єдиним, з-за чого вона постійно переживала, було її власне ім’я. У деяких своїх інтерв’ю дівчина розповідала, що в дитинстві часто представлялася одноліткам як Джульєтта, Христина або Анжела. Таким чином вона прагнула зберегти нових знайомих, які часто починали косо дивитися на неї після того, як дізнавалися її ім’я.

Що стосується творчих захоплень, то в цьому плані Дуня завжди тяжіла до кінематографа і публіцистиці. Намагаючись об’єднати все докупи, в один прекрасний момент дівчина вирішила поступати на факультет сценаристів Всеросійського державного інституту кінематографії. Однак у цей момент у справу втрутився батько.

Суворий і владний чоловік, режисерська кар’єра якого на протязі багатьох років була дуже непростою, категорично заборонив дівчині навіть думати про кінематограф. Тому Дуня вирішила обрати для себе дещо іншу стезю і відправилася спочатку на філологічний факультет МГУ, а потім в ГІТІС на відділення театрознавства.

Дуня Смирнова про чоловічий пипиське В період навчання у Вузі Авдотья захопилася журналістським мистецтвом. Деякий час дівчина працювала книжковим оглядачем у журналах «Столиця» і «Афіша». А потім круто змінила своє життя і, залишивши інститут, стала працювати в якості арт-менеджера в складі андеграундної групи «Тупі». У складі цього колективу дівчина також час від часу виступала в якості вокалістки.

Зоряний шлях Дуні Смирнової

Початком довгого шляху в кінематографічній індустрії стало знайомство Авдотьї з відомим режисером Олексієм Учителем. В парі з ним дівчина написала сценарій до фільму «Останній герой», який згодом був досить тепло сприйнятий глядачами і критиками. Єдиним, хто брав у багнети творчість Авдотьї, був її власний батько. Однак його думку її вже не цікавило.

Переїхавши в Санкт-Петербург, Дуня Смирнова стала працювати над новими картинами. Незабаром талановита москвичка написала сценарії до таких фільмів як «Батерфляй», «Вісім з половиною доларів», а також картин «Манія Жизелі» і «Щоденник його дружини». Вельми примітно, що головні ролі в цих стрічках виконав батько Авдотьї – Андрій Смирнов. Саме в цей період відносини між родичами стали поступово налагоджуватися.

Дуня Смирнова про свій фільм «Два дні» Приблизно в ці ж роки до Дуні прийшло широке визнання глядачів і критиків. Багато картин, поставлених за її сценаріями, отримали дуже високі відгуки в пресі, а тому зовсім скоро стали одну за одною збирати престижні нагороди.

У 1999-му році сценаристка отримала приз кінокритиків «Золотий овен» за фільм «Вісім з половиною доларів». А згодом була удостоєна другого призу на престижному американському конкурсі сценаристів The Hartley-Merrill International Screening Competition (за фільм «Щоденник його дружини»).

Дуня Смирнова в даний час

У 2006-му році престижної премії фестивалю «Кінотавр» була удостоєна також перша режисерська робота Дуні Смирнової – картина «Зв’язок». Згодом наша сьогоднішня героїня поставила ще чотири повнометражні фільми, серед яких найбільш успішною стала картина «Кококо», що отримала згодом величезна безліч самих різних призів. Таким чином, завдяки копіткій роботі талановита дівчина домоглася величезного визнання у світі російського кіномистецтва.

Дуня Смирнова з чоловіком Анатолієм Чубайсом: фото на тлі килима

Вельми примітно, що паралельно з роботою на ниві кінематографа, Дуня Смирнова встигала успішно займатися і іншими проектами. Зокрема, наша сьогоднішня героїня написала чотири успішних книги, а також стала широко відома як талановита телеведуча. У 2002-му році Авдотья дебютувала на телебаченні в якості однієї з ведучих програми «Школа лихослів’я», над створенням якої вона працювала спільно з Тетяною Толстой. Даний проект каналу НТВ отримав досить високі рейтинги, а тому успішно транслюється і донині.

Крім усього іншого, в даний час Дуня Смирнова продовжує успішно працювати в якості сценариста, журналіста, літературного критика, а також керівника благодійних проектів. Зокрема, зараз Авдотья є одним з визнаних лідерів Фонду «Вихід», що працюють над сприянням вирішенню проблем, пов’язаних з аутизмом в Росії. В якості учасника благодійних акцій Дуня Смирнова сьогодні широко відома.

Особисте життя Дуні Смирнової, шлюб з Чубайсом

В житті Авдотьї Андріївни було два шлюби. Першим чоловіком нашої сьогоднішньої героїні був відомий санкт-петербурзький мистецтвознавець Аркадій Іполитів. У шлюбі з ним Дуня Смирнова прожила сім років, після чого пара розпалася. В даний час колишнє подружжя спільно займаються вихованням спільного сина Данила Іпполітова, який сьогодні широко відомий в якості воротаря російської збірної з пляжного футболу.

З 2012-го року Дуня Смирнова складається в шлюбі з відомим політиком Анатолієм Чубайсом. Цей шлюб викликав великий резонанс у суспільстві. Сенатор Людмила Нарусова навіть докоряла свою дочку Ксенію Собчак в тому, що дівчина не змогла знайти собі такого ж чоловіка, як Авдотья Смирнова.

У даний момент відома сценаристка проживає з чоловіком у Санкт-Петербурзі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: