Ім’я: Микола Ашлапов

Дата народження: 23 січня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: село Сучково (Красноярський край)

Діяльність: політичний діяч, бізнесмен

Біографія Миколи Ашлапова

Микола Іванович Ашлапов – відомий політичний діяч та бізнесмен, один з провідних експертів Росії по промисловості і будівництву. Був членом Державної Думи, губернатором Красноярського краю. В даний час керує «Російської генеруючою компанією».

Микола Іванович Ашлапов – відомий політичний діяч

Навчання в Красноярську, перша робота

Ашлапов Микола Іванович народився в 1962 р. в селі Сучково (Красноярський край). Протягом всієї своєї кар’єри Ашлапов був практично нерозривно пов’язаний з рідним регіоном.

У 80-ті роки минулого століття він навчався в Красноярському Політехнічному Інституті. Вища освіта Ашлапов отримував на факультеті теплоенергетики. І в 1985 році він закінчив ВУЗ. До того часу Микола Ашлапов вже почав трудову діяльність. Ще на старших курсах університету він увійшов в штат Ачинського глиноземного комбінату. І на підприємстві Ашлапов дослужився до майстра цеху. НА АГК Ашлапов проявив себе з кращого боку, був на хорошому рахунку у керівництва. І вже тоді хлопець показав себе відповідальною людиною, готовим до управлінської роботи.

У ті роки Микола Ашлапов спробував себе і в громадській діяльності. Так, він був секретарем комітету ВЛКСМ. Крім того, Ашлапов керував місцевим молодіжним центром. І на цій роботі Микола Іванович проявив чималі організаторські здібності.

Початок підприємницької діяльності

Незабаром Микола Ашлапов зацікавився підприємництвом. Його найбільше цікавила важка промисловість і будівництво. Надалі накопичений досвід і знання Миколи Івановича неодноразово згодилися на державній службі.

У 1993 році Ашлапов очолив підприємство «Маркет». Втім, робота так і не зуміла зацікавити Миколи Івановича. І незабаром він вирішив знову приєднатися до команди Ачинського глиноземного комбінату. Але тепер Микола Ашлапов на АГК вже став керівником, а не підлеглих. Так, Микола Іванович став головою Ради Директорів.

У ті роки бізнесмен зумів вивчити всі проблеми міста Ачинськ. Тому його призначення на посаду мера Ачинська стало логічним продовженням кар’єри. Втім, градоначальником Ашлапов Микола Іванович пробув недовго. Через кілька років його запросили в компанію «Російський Алюміній». Але варто було тільки Ашлапову освоїтися в новому підприємстві, як пішов новий виклик. Тепер Микола Іванович вже став віце-губернатором Красноярського краю. Тоді керував регіоном амбітний Олександр Лебідь, який навіть балотувався в президенти Росії. Але кар’єра політика обірвалось трагічно: він загинув в авіакатастрофі вертольота. Зайняти вакансію, що утворилася було запропоновано Ашлапову. Тепер він уже був губернатором Красноярського краю. І на благо рідного регіону Микола Іванович працював до тих пір, поки його не змінив Хлопонін.

На початку 2000-х Ашлапов Микола перебрався в Москву. Він став депутатом Держдуми РФ від «Єдиної Росії». Йому було запропоновано увійти в комітет з промисловості. Безумовно, досвід роботи Ашлапова в реальному секторі економіки сприяв плідному функціонуванню комітету.

Але, знову ж таки, цей робочий період Ашлапова Миколи тривав недовго. Так, його знову потягнуло в бізнес.

Шлях до глави успішного холдингу

З 2005 року Ашлапов Микола Іванович успішно займався бізнесом. Він був керівником «Холдингової компанії » Главмосстрой». Ашлапову було довірено управління однієї з провідних будівельних компаній країни. І він не підкачав: в ті роки Главмосстрой продовжував успішно розвиватися.

Незабаром Ашлапов очолив «Далекосхідну дирекцію Росстроя». І тут йому вже доводилося поєднувати політичну та підприємницьку діяльність. Компанія виконувала безліч держзамовлень. А сам Ашлапов зсередини вивчив ситуацію на будівельному ринку країни. І цей досвід йому знадобився на наступному місці роботи. Так, Ашлапов став міністром регіонального розвитку Росії. І цю посаду він обіймав до 2009 року.

Далі у Миколи Івановича настав новий бізнес-цикл. Так, він був призначений главою фірми «Мінерал». І в цій компанії Ашлапов пропрацював приблизно два роки. А після цього йому запропонували стати директором «Спецбуду Росії». У ті роки «Спецбуд» реалізував багато проектів за замовленням Міністерства оборони та Мінбуду РФ.

В даний час Микола Ашлапов очолює один з провідних холдингів Росії – «Незалежну генеруючу компанію». І під керівництвом бізнесмена холдинг ставить нові рекорди по виручці.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: