Ім’я: Артур Сопельник

Дата народження: 26 травня 1991 р. (25 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Коза

Місце народження: р. Дрезден, Німеччина

Діяльність: актор

Вага: 73 кг

Зріст: 180 см

Біографія Артура Сопельника

Дитинство Артура Сопельника

Місто, в якому Артур з’явився на світло – Дрезден. У школу він пішов уже в Москві. З першого класу Артур займався спортом – хокеєм і карате. Тягу до театру він відчув, коли вчив байку «Вовк і ягня». Сопельник пам’ятає, що розповідав цю байку перед класом за ролями і по-справжньому вжився в ці ролі. Ось тоді-то школяр і попросив батьків відвести його в театральну студію.

Він опинився в столичному театрі «Крейда». Майже кожен день після школи Артур йшов у театр. Йому довелося навчитися бути зібраним, щоб все встигати. Адже, по суті, він почав працювати в цьому театрі як дорослий актор. Артур рано зрозумів суть акторської роботи і справжньою акторською життя.

Перші ролі Артура Сопельника, фільмографія

Частіше хлопчик грав шебутных хлопців, заводив. Таким він вважає себе і в житті. Він брав участь у постановках «Ромео і Джульєтта», «Малюк і Карлсон», «Червоні вітрила».

Артур Сопельник Цілься Паралельно з роботою в театрі, Артур встигав зніматися в кіно. Він отримав роль у кінофільмі «Аеропорт 2», «Дід Мороз», «Експерти».

Артур Сопельник в серіалі «Кадетство»

Найбільшим проектом в акторській кар’єрі артиста-початківця стала роль, яку йому запропонували у телепроекті «Кадети». На той момент у хлопчика вже був немаленький для його віку досвід і зйомок, і гри на сцені.

Його герой – суворовець Олександр Трофимов. Під час зйомок хлопчик ще вчився у школі, але вчителі не були проти його частих пропусків і з легкістю відпускали талановитого хлопчика на зйомки доброго серіалу. Влітку акторам доводилося жити в цих казармах, там же, де жили реальні хлопці-курсанти. Це було в Тверському суворовському училищі. Артуру подобалася життя, з якою він там познайомився. Перший час він навіть замислювався про те, чи не стати йому і в житті курсантом. Через час, познайомившись з курсантської життям ближче, він передумав, відчувши, як він сам сказав, що не так там все і дружно, крім того присутня постійна муштра.

У серіалі

Трофимов – серцеїд, у якого часто змінювалися за сюжетом подруги. З іншого боку – він веселий, добрий, поспішає прийти на допомогу, хороший друг.

Сопельник намагався дивитися телесеріал, щоб оцінити, як він зіграв ту чи іншу сцену. Для нього було важливо побачити, вийшли смішними ті епізоди, які повинні були виглядати смішно. Часто щось йому не подобалося, він розумів, що міг зіграти краще.

За сюжетом у героя Артура виникають серйозні почуття до героїні Каті, яку в «Кадетах» зіграла Анна Михайловська. Вона до цієї ролі знімалася в серіалі «найкрасивіша». Граючи з Артуром, дівчина вже була студенткою Вдіку, де навчалася на курсі Володимира Грамматикова. Катерина за сюжетом цілеспрямована і серйозна дівчина, яка серйозно займається східними єдиноборствами.

Почавши зніматися в «Кадетах» юному акторові довелося залишити театр. Одночасної роботи не вийшло б. Артур всі свої сили зосередив на зйомках в цьому серіалі. Вже у віці п’ятнадцяти років він розумів, що не варто «розкидатися», так як не вийде ніде. Надходили в той період і цікаві пропозиції, від яких було дуже шкода відмовлятися. «Кадетство» весь час, поки він там знімався, стояло в його творчому житті на першому місці. Батьки підтримували сина, розуміли, що часто перебувати далеко від сім’ї йому не просто. Мама взяла на себе обов’язки помічника і займалася обговоренням всіх пропозицій, які надходять її дитині.

Артур Сопельник -Цілься Не дивлячись на те, що акторський колектив був різношерстим, і там знімалися актори від п’ятнадцяти до двадцяти чотирьох років, ніяких проблем у спілкуванні, а тим більше конфліктів не виникало.

Артур – відкрита людина. Коли він приїхав до Твері на зйомки, то відразу перезнайомився з усіма, йому тут же показали місто, поводили по магазинах. Вливання в колектив сталося у нього легко.

Артур Сопельник в Ранетках

Вже навчаючись в Щукінському училищі, Сопельник продовжував зніматися. Він взяв участь у роботі над серіалом «Ранетки», де зіграв Антона Маркіна.

Артур Сопельник і Аня Руднєва цілуються в кадрі

У 2010-му році актора запросили зніматися в продовженні серіалу «Кадети». Проект отримав назву «Кремлівські курсанти».

Особисте життя Артура Суперника

Улюбленим актором Артура є Євген Миронов. Він захоплюється грою, визнає його талант. Сопельник особливо відзначає роль, яка була зіграна Мироновим в кінокартині «Втеча». Мріє в майбутньому мати можливість познайомитися з ним і зіграти в якомусь фільмі.

Артур Сопельник приймає пологи З-за того, що в «Кадетах» актриса Ганна Михайлівська за сюжетом була закохана в героя Сопельника, з’явилися чутки про те, що між ними давно були романтичні стосунки поза кадром. Це вигадка. Хлопці вперше познайомилися тільки перед початком зйомок. Після закінчення спільної роботи шляху акторів розійшлися. Вони далі знімалися в різних серіалах. Їх відносини так і залишились існувати тільки на екрані.

Для Артура стало несподіваним поява безлічі прихильниць, які почали буквально «атакувати» його після того, як на екрани вийшов серіал «Кадети».

Артур Сопельник в даний час

У 2008-му році талановитий молодий чоловік став студентом Щукінського училища. Він потрапив на курс Віктора Коршунова. У 2012-му році він успішно закінчив навчання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: