Ім’я: Артур Смольянінов

Дата народження: 27 жовтня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Скорпіон

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 70 кг

Зріст: 174 см

Біографія Артура Смольянинова

Артур Смольянінов – це талановитий молодий актор, який в останні роки знявся у величезній безлічі самих різних російських фільмів. Його ролі відрізняються яскравістю, різноплановістю, а також нестримною енергією, яка буквально наповнює до країв кожне слово того чи іншого екранного персонажа. Напевно, саме за це Артура Смольянинова так люблять глядачі і провідні російські режисери.

Але чим ще примітна постать цього відомого актора? Які етапи минула його кар’єра, перш ніж вийти на сьогоднішню висоту? Розповісти про все це ми постараємося сьогодні.

Ранні роки, дитинство і родина Артура Смольянинова

Артур Сергійович Смольянінов з’явився на світ восени 1983-го року в місті Москва. Свого батька він практично не знав, а вихованням сина завжди займалася одна мама. Лише зрідка у вихованні дитини допомагав хрещений батько Артура – відомий актор Іван Охлобистін.

Актор Артур Смольянінов зараз на піку популярності

Варто відзначити, що тісним чином пов’язана з мистецтвом була також і мама нашого сьогоднішнього героя – Марія Володимирівна – все своє життя пропрацювала викладачем образотворчого мистецтва і професійним художником. Можливо, саме тому Артур Смольянінов, а потім його молодші брат і сестра вирішили пов’язати своє життя з творчістю.

Проте направляти свою енергію в творче русло наш сьогоднішній герой навчився далеко не відразу. У дитинстві він не відрізнявся зразковою поведінкою, а тому досить часто потрапляв «на килим» до директора і навіть в дитячу кімнату міліції. Положення речей змінив кінематографічний кастинг, в рамках якого в школі Артура відбирали хлопців для участі в амбітному проекті «Хто, якщо не ми».

Подібне грандіозна подія просто не могло пройти без участі Смольянинова, а тому, недовго думаючи, жвавий підліток відправився на проби. Прослуховування виявилося вдалим, і вже в 1998-му році чотирнадцятирічний актор отримав одну з головних ролей у відомому нині фільмі Валерія Пріємихова.

Окремо зауважимо, що зустріч з талановитим російським режисером самим крутим чином змінила життя нашого сьогоднішнього героя. Смольянінов взявся за голову і вже дуже скоро почав, як губка, вбирати всі поради відомого метра російського кіномистецтва.

БІЛЕ БЕЗМОВНІСТЬ. Виконує: Артур Смольянінов Можливо, саме це ретельність і допомогло нашому сьогоднішньому герою максимально повно розкрити характер свого персонажа. Артур викладався на зйомках, а тому після виходу на екрани картини «Хто, якщо не ми» міг бути повністю задоволений своєю роботою.

Акторський дебют юного хлопця був відзначений на Міжнародному кінофестивалі дитячих фільмів в Артеку, в рамках якого Смольянінов отримав один з призів. Після цього практично вся подальша життя молодого актора була пов’язана з мистецтвом.

Зоряний шлях актора Артура Смольянинова, фільмографія

У шістнадцять років наш сьогоднішній герой закінчив спеціальну акторську школу і вже дуже скоро знову почав зніматися в кіно. На початку двохтисячних років Артур Смольянінов знявся у фільмах «Тріумф», «Тато», «Марс», «Закон», а також в деяких інших проектах, які знову привернули до нього увагу публіки.

Паралельно з цим талановитий молодий актор займався в Російській академії театрального мистецтва (раніше — ГІТІС), яку закінчив у 2004-му році, вже маючи в своєму послужному списку близько дванадцяти яскравих ролей.

Однак свої головні ролі актор зіграв вже після закінчення РАТІ. У тому ж 2004-му році він виконав одну з провідних ролей у російському драматичному фільмі «9 рота», яка досі по праву вважається однією з найяскравіших в його кар’єрі. Після цього були також фільми «Останній забій», «СПЕКА», а також цікаві історичні фільми «1612» і «Слуга государів».

Завидні женихи — Артур Смольянінов Після цього наш сьогоднішній герой вперше дебютував на театральних підмостках. У 2006-му році він став одним із членів трупи театру «Современник» і вже зовсім скоро постав перед глядачами в постановці «Три сестри». Слідом за цим послідували багато інших яскраві спектаклі. Кар’єра в театрі йшла в гору, однак залишати світ кіно Артур Смольянінов також не планував.

У період з 2007-го по 2012-й він відзначився у драматичних стрічках «Той, хто гасить світло», «Стомлені сонцем-2», «Нірвана», а також зіграв в декількох комедійних та пригодницьких фільмах. Серед таких виділяються картини «Іронія любові», «Ялинки», «Книга майстрів», «П’ять наречених», «Мій хлопець – ангел» та деякі інші. Серед пізніх робіт актора варто також окремо відзначити російсько-американські проекти «найтемнішу годину» і «ДухLess», які стали особливо популярні в Росії та деяких країнах СНД. Артур працює з відомими російськими режисерами, такими, як Микита Міхалков, Федір Бондарчук та іншими.

Артур Смольянінов зараз

В даний час Артур Смольянінов працює над зйомками нових фільмів, а паралельно з цим продовжує виступати на сцені театру «Современник». Крім цього наш сьогоднішній герой також займається активною благодійною діяльністю. Так, зокрема, він є одним з членів опікунської ради фонду «Подаруй життя, що допомагає дітям і підліткам з онкогематологічними хворобами.

Артур Смольянінов і Даша Мельникова таємно побралися

Подібну посаду талановитий молодий актор займає також у благодійному фонді «Галченя», який надає допомогу дітям з ураженнями центральної нервової системи. У різні роки Артур Смольянінов також брав участь в інших акціях благодійного спрямування.

Особисте життя Артура Смольянинова

В різні роки в російських засобах масової інформації з’являлися різні повідомлення стосовно романів відомого актора. Так, довгий час йому приписували роман з актрисою Марією Шалаєвої, проте ця інформація не була підтверджена офіційно. Достеменно відомо про роман актора з дівчиною по імені Олександра Шевченка (колишня дружина телеведучого Дмитра Діброва). Повідомляється, що він навіть робив їй пропозицію. Але намічена весілля не відбулася.

В останні роки Артур Смольянінов зустрічався з актрисою Дариною Мельникової (відома по ролі в сіткомі «Татусеві дочки»). У серпні 2013 року закохані офіційно узаконили свої стосунки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: