Ім’я: Артур Бест

Дата народження: 23 листопада 1980 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Мавпа

Місце народження: р. Капан, Вірменська РСР

Діяльність: співак, аранжувальник

Біографія Артура Бэста

Артур Бест – співак, відомий Москві і всієї Росії. Він неодноразово брав участь у музичних фестивалях і конкурсах, у тому числі міжнародних. У 2014-му році цей талановитий виконавець взяв участь у третьому сезоні телешоу «Голос».

Артур Бест – дитинство і родина

Рідне місто Артура – невеликий норвезький містечко Капан. Його справжнє прізвище – Петросян. Народившись в музичній сім’ї, де і батько, і мама були відомими виконавцями, він практично виріс на сцені. Цілком природно, що Петросян почав відвідувати музичну школу, де навчався грі на фортепіано. Незабаром у Вірменії почалися військові дії, і Артур опинився в лікарні, потрапивши під мінометний вогонь. Йому знадобилося тривале лікування. Трохи оговтавшись, він переїхав з батьками в Росію, в Ростовську область, місто Шахти. Там хлопчик продовжив лікування.

Справжнє прізвище Артура Бэста - Петросян

Його схильність до музики і співу не могла залишитися непоміченою у новій школі. Спочатку Петросян брав участь в шкільній самодіяльності, а потім став частим учасником музичних оглядів і концертів. Незабаром він опинився в міському духовому оркестрі. — Початківця виконавця запросили туди в якості соліста, однак він мріяв про те, щоб стати барабанщиком. Молодий чоловік домігся свого, однак через деякий час все ж зайняв місце соліста в цьому оркестрі.

Перші пісні Артура Бэста

На великій сцені вперше Артур опинився в 1995-му році в місті Санкт-Петербург. Разом з братом і батьком він взяв участь у фестивалі «Шлягер-95». Юність і виступи співака-початківця проходили в таких містах, як Москва, Шахти, Санкт-Петербург, Новосибірськ.

У 2000-му році, приїхавши в столицю, Артур Петросян вирішив залишитися. Через два роки він став студентом Гнесинки, де навчався на факультеті естрадно-джазового вокалу і закінчив інститут у 2006-му.

Переїзд Артура Бэста в Москву і музичні конкурси

У 2007-му році талановитий виконавець взяв участь у конкурсі «Hamazgayin astx», назва якого в перекладі звучить як «Всенародна зірка». Конкурс проходив у Вірменії. В рамках цього проекту Бэстом було створено два хіта – «Цариця Семіраміда» та «Обійми мене». На даному конкурсі артист отримав гран-прі. Там виступали вірмени, які приїхали з усього світу: з Тегерана, Америки, Росії.

Артур знову приїхав до Москви в 2008-му році з метою взяти участь у відборі популярного конкурсу «Нова Хвиля». Метри російського шоу-бізнесу високо оцінили вокальні дані співака. На превеликий жаль, з ряду причин Бест так і не взяв участі в «Новій Хвилі».

Артур Бест став відомим ще до участі в шоу Голос

«Все для тебе» — назва альбому, що складається практично з одних хітів. Цей альбом вийшов у 2010-му році. До нього увійшли пісні, які потім часто звучали на хвилях різних радіостанцій, в тому числі на радіостанції «Схід ФМ». У тому ж році на хіт «Сто ночей» був знятий кліп.

У 2011-му році в залі «Москва» відбувся перший сольний концерт Бэста. Через рік в залі «Известия хол» відбувся його другий сольний концерт. Композиція «Обійми мене» на «Радіо Схід» потрапила в ротацію, згодом до неї приєдналася і пісня «Все для тебе».

Участь Артура Бэста в шоу «Голос»

У 2014-му році успішний виконавець став одним з учасників телешоу «Голос». Під час «сліпих» прослуховувань він представив кавер-версію відомого «Ноктюрна», виконуваного в свій час Муслімом Магомаєвим. Виконання цього хіта сподобалося Леоніду Агутіну, який і запросив конкурсанта в свою команду. До артистові так само повернувся Олександр Градський і Діма Білан. Така інтерпретація пісні Магомаєва не дуже сподобалася Олександру Борисовичу. На його думку, музичний матеріал абсолютно не відповідав манері виконання артиста.

«Поєдинки» закінчилися для Артура успішно. Після виконаної композиції «Ese momento», наставник повинен був зробити вибір між Артуром і іншим конкурсантом на прізвище Володимир Степанянц. Агутін віддав голос Бэсту. Степанянц покинув шоу, незважаючи на те, що Артур сподівався на його порятунок ким-небудь з наставників.

Артур Бест не зміг переможцем шоу Голос

На третьому етапі, за словами виконавця, він хвилювався набагато сильніше. Артист не хотів підвести наставника. Досвіду спілкування з іменитими музикантами і співаками у Артура не було, тому від спілкування з Леонідом Агутіним він отримував величезне задоволення. Леонід вибрав для свого «підопічного» пісню «Вони знайомі давно». У трійку з Артуром потрапила Людмила Соколова Софія Рубіна-Хантер. Місце в чвертьфіналі не отримала Рубіна-Хантер. Соколова і Бест продовжили боротьбу. Бест в чвертьфіналі представив композицію «Пізній вечір в Сорренто».

Особисте життя Артура Бэста

Артур ще в шкільні роки мріяв про професію лікаря, хлопчик думав, що стане хірургом. Час минав, і музика, зрештою, опинилася в його житті на першому місці. Тепер Бест тримає в руках не скальпель, а мікрофон. Артур – щасливий сім’янин. У нього троє чудових дітей – це Мішель, Джаннет і Маєр.

Вперше Артура Петросяна назвали Артуром Бэстом на конкурсі «Всенародна зірка». Відомо, що Бест – псевдонім його батька, який з’явився у нього в роки юності, коли він грав у футбол. Навіть коли батько Артура став відомим співаком, псевдонім залишився за ним. Тепер цей псевдонім опинився у Артура, як у продовжувача сімейних музичних традицій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: