Ім’я: Артемій Лебедєв

Дата народження: 13 лютого 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Москва

Діяльність: дизайнер

Вага: 83 кг

Зріст: 180 см

Біографія Артемія Лебедєва

Дитинство Артемія Лебедєва

Артемій Лебедєв є позашлюбним сином відомої письменниці і телеведучої Тетяни Толстой і професора-філолога Андрія Лебедєва.

По материнській лінії Артемій – правнук знаменитого письменника Олексія Толстого. Батьки вирішили не віддавати сина в дитячий сад і дали йому домашню освіту. Вони вважали, що краще це позначиться на характері дитини.

Улюбленим заняттям маленького Артемія з семирічного віку стало написання логотипів з перших букв імен своїх друзів.

Артемій Лебедєв - син письменниці Тетяни Толстой

У школі Артемій вчився погано, постійно прогулював заняття. За час навчання встиг змінити три московські школи: № 274, № 583 та № 57. Один рік провчився в балтиморської Patkville Hiqh Schoolв США. В Америку хлопчик потрапив разом з мамою, яка викладала в Балтіморі російську літературу.

Але вже через рік Артемій залишив батьків в Америці і повернувся в Росію. За його словами, саме в цей період у нього з’явилася ненависть до усього американського.

Виховуючись у сім’ї літераторів і постійно чуючи розмови про літературу, Артемій вирішив поступити в МГУ ім. М. в. Ломоносова на факультет журналістики. Вступити до університету він поступив, але здобути вищу освіту так і не зумів. Студента Лебедєва відрахували за пропуски вже з другого курсу.

Кар’єра Артемія Лебедєва

Влітку 1992 року Артемій Лебедєв разом із партнером заснував студію дизайну під назвою «А-квадрат», але пропрацював там лише до кінця року. А вже на початку 1993 року заснував свою власну поліграфічну студію. Назва для студії Артемій придумав сам. Перебравши безліч варіантів, він зупинив свій вибір на «Артографике».

У 1993-му році Лебедєв влаштувався працювати в компанію «МакЦентр», де і пропрацював до 1995 року. У тому ж 1995 році він засновує чергову студію WebDesiqn. А вже в 1998 році ця студія отримала нову назву – «Студія Артемія Лебедєва», яка і донині є однією з найбільших студій веб-дизайну в Рунеті.

Артемій Лебедєв про стрижці нігтів. У 2001 році Артемій вирішує розширити сферу діяльності і починає займатися промисловим дизайном. Найбільш відомими дизайнерськими роботами в цій області є мікрохвильова піч Samsung і клавіатура «Оптимус», яка отримала головну премію на виставці iF communication.

Серед більш ніж 1800 робіт веб-студії — графічні та фізичні інтерфейси, книги, журнали і логотипи, рекламні буклети, фірмові стилі і знаки. Слід зазначити, що «Студія Артемія Лебедєва» вважається однією з найвідоміших і дорогих дизайнерських компаній. Як правило, її послугами користуються великі замовники – багаті та успішні люди.

Велику частину часу сучасний дизайнер проводить за розробкою інформаційної архітектури. Лебедєв проводить дослідження і в області ергономіки, вирішуючи проблеми, пов’язані з зручністю використання різних інтернет-сайтів. Намагаючись зайвий раз привернути увагу до себе і здобутків своєї студії, Артемій часто робить гучні заяви.

Наприклад,епатажний дизайнер заявляє, що саме він і його студія є авторами такого винаходу як «гумові » сайти» (мова йде про інтернет-вікнах, растягивающихся по ширині).

Артемій Лебедєв сьогодні

Артемій Лебедєв в даний час знаходиться на початку свого творчого шляху. Сам він вважає, що далеко не повністю розкрив свій потенціал. Ймовірно це так, адже тільки талановита людина може в 17 років відкрити свою дизайнерську студію, а до 32 років отримати статус дизайнера номер один в країні.

В даний час на «Студії Артемія Лебедєва» працює кілька сотень людей. Компанія займається не тільки промисловим, але і міським, а також графічним дизайном. Якщо вірити інформації, то дизайн полюбився багатьом пошуковика «Яндекс» — це теж результат роботи студії Артемія Лебедєва.

Артемій Лебедєв придумав дизайн Яндекса

Сайт Артемія Лебедєва переповнений різними ідеями та пропозиціями. Наприклад, якщо ви цікавитеся екстравагантними предметами, то варто ознайомитися з пропозиціями в розділі «Магазин». Там ви зможете знайти колоду гральних карт «Мафія», парасольку у вигляді серця з непристойним зображенням випираючого з кулака середнього пальця, брелок «ключ» з позначками для особливо забудькуватих, що саме може відкрити цей поширений у побуті інструмент, жовтий скотч і ще багато інших оригінальних дрібничок.

Розділ сайту дизайн-студії «Інвентар» пропонує різноманітні корисні «штучки». Наприклад, «Матриця ідей», що допомагає в боротьбі з кризою людям творчих професій.

Особливо цікавий розділ сайту, який Артемій Лебедєв назвав «Ководство». В цьому розділі популярний дизайнер і його партнери діляться своїми ідеями і поглядами на новомодні тенденції та напрямки в області дизайну.

На сайті Артемія Лебедєва можна замовити високопрофесійну рекламу компанії, а також графічне оформлення свого власного сайту або блогу (щоправда, не кожному це по кишені). Популярний дизайнер веде свій блог, де висловлює свої думки, не цураючись нецензурних виразів.

Особисте життя Артемія Лебедєва

Інформацію про своїх дітей і дружин Артемій воліє приховувати від сторонніх. У свій час ходили чутки, що відомий дизайнер і популярний блогер є гомосексуалістом і закоренілим жінконенависником.

Але достовірно відомо, що Лебедєв був одружений. Обраницею дизайнера стала Марина Литвинович, правозахисник за освітою. У 2001 році у них народився син Сава. Однак спільне життя Артемія та Марини не склалася, і вони розлучилися. Лебедєв не забуває про сина, проводить разом з ним досить багато часу.

Артемій Лебедєв про коментарях до свого ЖЖ Був одружений дизайнер ще й скільки саме раз, на сьогоднішній день невідомо. Є інформація, що в 2009 році Артемій став щасливим батьком своєї четвертої дитини. Наскільки це відповідає дійсності – невідомо.

Самим головним захопленням, крім основної роботи, для Артемія є його пристрасть до подорожей. Він побував у багатьох країнах і з захопленням описує їх у своєму блозі. Одне з останніх подорожей по країнам Африки мало не закінчилася для нього трагічно. Лебедєв захворів на тропічну малярію і деякий час лікувався в одній із інфекційних лікарень Москви.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: