Ім’я: Артем Волков

Дата народження: 2 жовтня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: Москва

Діяльність: російський актор

Вага: 67 кг

Зріст: 176 см

Біографія Артема Волкова

Столичний хлопчик все дитинство провів у місті Ульяновськ. З п’ятирічного віку Артем Волков займався танцями, а вже в дев’ять років закінчив хореографічну школу «Джерельце», причому з відзнакою. Паралельно з цим майбутній актор займався на курсах англійської мови.

У дев’ятому та десятому класах молодий чоловік почав налягати на точні науки. Він навчався в спеціалізованому класі при Ульяновському державному університеті, де основний упор робився на фізику, інформатику та математику. Знання допомогли Артему вступити в Московський Авіаційний інститут.

У 2003 році Артем Волков став актором МАІ театру-студії СТАФ. Він вважається досить затребуваним актором і грає у багатьох театральних постановках. Запрошують молодої людини та на вистави в інші театри, а в складі свого Артем їздить на гастролі по містах Росії.

«Талантам актора немає меж», — саме там говорить режисер-постановник усіх постановок з Артемом Волковим.

Хореографічну освіту допомогло Артему і свідомого життя. У 2004 році він став одним з організаторів і керівником балету «FlashDance». Там він пропрацював аж до 2007 року. А в цей час підпрацьовував інструктором з фітнесу. Фізичні дані допомогли акторові спробувати себе в якості фотомоделі. Вдалі знімки, до речі, в свою чергу допомогли потрапити на кастинг проекту «Барвиха». Артем успішно пройшов проби і був затверджений на головну роль. Ця робота і зробила Волкова досить популярним російським артистом.

У всіх фільмах Артем Волков постає перед глядачами в ролі самовпевненого, егоїстичного і самовпевненого хлопця, які бачить себе справжнім охоронцем цінностей престижної Рубльовки. Він сам дає оцінку навколишнього світу, і сам вирішує, що добре, а що погано. Втім, заради своїх друзів герой готовий практично на все. Його вважають секс-символом.

У Артема багато прихильниць

У 2011 році актор знову потрапив в «Барвіху». На цей раз почали знімати картину «Золоті. Барвиха 2». У новому сезоні в особистому житті вихованців елітної школи відбуваються разючі зміни. Вони не минули і брутального Антона Висоцького, героя Артема Волкова.

«Я повна протилежність моєму героєві Антону, — розповідає Артем Волков. – Я веду себе, звичайно, досить розкуто, але я вже не нахабний, як він. Моєму персонажу все одно, коли і як він ображає людину. При всій уявній відкритості Антона Висоцького, він дуже закомплексована. Звичайно, у мене теж є свої комплекси, але я вважаю за краще не звертати на них уваги. Намагаюся бути оптимістом по життю».

Після появи серіалу на екранах шанувальниці буквально атакували Артема. На початку 2010 року стався кумедний випадок. Актор катався з друзями на ковзанці в саду «Ермітаж», в цей час до нього підлетіла дівчина і збила хлопця з ніг. Виявилося, що прихильниця поспішала взяти у актора автограф.

Артем Волков на відео А до «Барвихи» актор встиг знятися в епізодичній ролі серіалу «Слід». Працював Артем Волков і в рекламах і навіть брав участь у художніх фотосесіях.

Стройбатя

У 2010 році Артему Волкову дісталася роль в картині «Адвокат 7». У тому ж році він працював над фільмом «Стройбатя». Ця картина розповідає про будівельному батальйоні, тобто «спецстрое» під керівництвом підполковника Василя Архипова. Частина, в якій з’являється герой Артема, не стройова, а будівельних. Тобто, там немає курсу молодого бійця, а новобранці вчаться розводити цемент, циклювати і копати. Втім, іноді солдатів починають ганяти як справжніх десантників. У «Стройбаті» чотири історії призовників, які потрапили в спецбуд по-різному.

У 2010 році Артему Волкову дісталася невелика роль в серіалі «Таке звичайне життя» Олександра Строєва і Василя Сеніна. Він оповідає про історію взаємин подруг Лариси, Стасі та Ірини, які розрізняються за статусом і віком. Всі дівчатка в різний час навчалися у викладачки сольфеджіо – мами Стасі. І поки дві дівчата влаштовували своє життя в Росії, Стася поїхала підкорювати Францію. Там вона вийшла заміж і народила. У підсумку, життя розвело подруг. Втім, через кілька років Стася повертається в Росію з маленьким сином на руках і знову намагається завоювати довіру подруг.

СМЕРШ

У 2012 році Артему вже трапилася невелика роль в українській картині «Смерть шпигунам. Смертельна сутичка» режисера Едуарда Пальмова. Молодий актор працює на знімальному майданчику разом з колегами, такими, як Денис Бургазлиев, Ганна Дюкова, Ілля Шакунов, Валерій Афанасьєв, Олексій Смолка, Яна Соболевська, Олег Морозов та інші.

Дії в картині розгортається на території окупованої німцями Польщі, де діє разведшкола. У кожного з диверсантів свої причини, які змусили служити ворогам. Шість людей відправляють у радянський тил із завданням знищити міст у районі Житомира, через який йде на фронт військова техніка та боєприпаси Радянської армії. Але в діях диверсантів немає ніякої послідовності і порядку, оскільки одні добровільно працюють на німців, інші хочуть перейти на бік Радянської армії, треті використовують німців у своїх інтересах.

На зйомках серіалу

Особисте життя

Артем Волков живе зі своєю коханою, ім’я якої не говорить. У дівчини не творча професія, вона працює оцінювачем нерухомості. Як зізнається актор, його улюблена є берегинею вогнища, вона завідує будинком. Артем впевнений, що жінка повинна ходити на роботу тільки заради задоволення, а не заради грошей. Оскільки годувальник у сім’ї – чоловік.

«Хочу зробити коханій пропозицію. Я цій людині вірю і люблю його. Якщо раніше всі мої стосунки тривали максимум три місяці, то зараз ми разом вже два роки. Ми зустрілися у Туреччині, вона туди приїхала на відпочинок з рідного Волгограда з подругою. Але роман у мене закрутився не з нею, а з її подругою. Після відпустки ми розлучилися. Подруга перестала відповідати на дзвінки, і я почав шукати її через мою майбутню кохану. Ми багато розмовляли, а пізніше дівчата знову полетіли в Туреччину, через Москву. Я зустрівся з ними і тоді зрозумів, що ми повинні бути разом», — розповідає Артем.

До речі, дівчина зовсім не ревнує коханого до роботи. Навіть тоді, коли в кадрі трапляється грати постільні сцени. Втім, Артем теж розуміє кохану, адже у неї достатньо друзів-чоловіків.

Артем Волков Марина Орлова до Речі, Артем Волков пам’ятає свою першу жінку. Вона була на два роки старша і позбавила актора невинності в 16 років. Інтим стався на одній із домашніх вечірок. З дівчиною артист досі зберігає теплі стосунки. Втім, і з усіма своїми колишніми дівчатами Артем спілкується.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: