Ім’я: Артем Алексєєв

Дата народження: 29 квітня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Телець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: актор театру, кіно і телебачення

Вага: 77 кг

Зріст: 180 см

Біографія Артема Алексєєва

Артем Алексєєв – це відомий актор, популярність якого в останні кілька років неухильно рухається вгору. Він часто з’являється в кінематографічних і телевізійних проектах, спектаклі з його участю завжди мають величезний успіх. Саме тому історія життя цього молодого актора може бути цікава і показова. Адже в ній є абсолютно все – успіх і забуття, кропітка праця і всенародне визнання. В нашій сьогоднішній статті ми постараємося розповісти історію успіху нашого сьогоднішнього героя без таємниць і прикрас. Залишайтеся з нами. Буде цікаво.

Ранні роки, дитинство і родина Артема Алексєєва

Артем Алексєєв з’явився на світ 29-го квітня 1983-го року в одному з найбільших місто Росії – Ленінграді. Його дитинство було схоже на дитинство багатьох інших дітей. Він любив грати з друзями, часто влаштовував дрібні витівки, а в школу завжди ходив з неприхованою небажанням. Серед шкільних предметів йому завжди найбільше подобалися література, образотворче мистецтво та англійська мова. Через деякий час до них додалися ще й акторські заняття, які він відвідував у позаурочний час.

Актор Артем Алексєєв популярний завдяки серіалам та кіно

Батьки завжди з розумінням ставилися до всіх захоплень нашого сьогоднішнього героя, а тому його бажання стати актором сприймали досить тепло. Йому ніхто не чинив перешкод, а тому вже після закінчення одинадцятого класу наш сьогоднішній герой почав планомірно готуватися до іспитів у «Школу російської драми».

Вступити вдалося з першого разу. Прослуховування виявилося вдалим, і вже дуже скоро для Артема Алексєєва почалася звичайна студентське життя. В ній були злети і падіння, безсонні ночі і бажання кинути все. Однак наш сьогоднішній герой все-таки залишився у Вузі. І, напевно, не прогадав. Адже сьогодні він є одним з найвідоміших випускників студії свого наставника В. Горбачова.

Зоряний шлях актора Артема Алексєєва, фільмографія

У 2003-му році талановитий петербурзький актор отримав диплом про закінчення театрального Вузу і почав зніматися в кіно. Спочатку, як і всі молоді актори, він грав виключно невеликі ролі в маловідомих серіалах і кінематографічних стрічках. В його кар’єрі було багато фільмів — «Господа офіцери», «Пером і шпагою», «Янтарний барон», «Вулиці розбитих ліхтарів» — проте жоден з них не приніс акторові успіху і популярності.

актор Артем Алексєєв Деяким винятком став тільки серіал «Гріхи батьків», де він зіграв брата однієї з головних героїнь. На цей проект Артем Алексєєв покладав величезні надії, проте, як на зло, вже досить-таки скоро серіал був закритий із-за низьких рейтингів.

Після цього наш сьогоднішній герой був змушений знову повернутися до невеликих і малозначним ролями. Він знімався багато і часто, однак якогось відчутного кар’єрного прогресу це не приносило.

У цей момент Артем Алексєєв почав впадати в зневіру, з якого «витягнути» його зміг лише театр. З початку 2000-х років петербурзький актор почав виступати на сцені театру «Балтійський дім», який на тривалий час став єдиною втіхою.

У цьому місці він виконав безліч цікавих ролей, ставши за кілька років повноправним членом театральної трупи. Досі той період часу в своїй кар’єрі, актор згадує з неприхованою теплотою.

Вулиці розбитих ліхтарів трейлер фільму з Артемом Алексєєвим через Деякий час наш сьогоднішній герой крім роботи в театрі також почав працювати в якості конферансьє. Він вів різні уявлення, банкети, весілля, корпоративи, а також з’являвся перед публікою на різних рекламних заходах. Так, зокрема, в різні роки Артем Алексєєв вів шоу-програми компаній Nissan, РЖД, EUCLID, British American Tobacco, магазинів «Білоруська взуття» і багатьох інших. У цій якості наш сьогоднішній герой став досить успішним. Однак про свою головну мрію актор ніколи не забував.

Артем Алексєєв в даний час

«Відігрівшись» під склепінням театру і підзаробити як конферансьє, Артем Алексєєв почав знову штурмувати світ російського кінематографа. Він отримав кілька нових епізодичних ролей, проте вже досить-таки скоро зумів розжитися і першою великою роллю. У 2008-му році стала картина Андреса Пуустусмаа «Чарівник» з Іваном Ургантом і Миколою Фоменко в головних ролях.

У рамках названої кінокартини наш сьогоднішній герой зіграв роль молодого солдата, закоханого в жінку, яка значно старша за нього не тільки за віком, але і за службовим званню. Роман між ними є центральною історією всього екранного оповідання.

Актор Артем Алексєєв працював на корпоративах

Після цієї яскравої ролі актор почав отримувати нові цікаві пропозиції про зйомки. В період з 2008-го по 2012-й він виконав ролі в десяти нових фільмів, практично в кожному з яких зумів отримати помітну роль. До числа найбільш примітних стрічок даного періоду варто віднести телевізійні фільми «Дорожній патруль-4», «Безодня», «Особиста справа капітана Рюміна», «Терор любов’ю» і деякі інші проекти. Окремо в цьому списку варто назвати український фільм «Пушкен», в рамках якого наш сьогоднішній герой вперше у своєму житті виконав головну роль.

В даний час талановитий петербурзький актор живе в очікуванні нових цікавих пропозицій. В даний момент він знімається в українському серіалі «Два Івани», перші серії якого були показані кілька місяців тому. Про інших ролях актора на даний момент поки немає ніякої інформації.

Крім роботи в кіно наш сьогоднішній герой донині продовжує працювати в якості конферансьє на різних заходах рекламного та святкового спрямування.

Особисте життя Артема Алексєєва

В особистому житті відомого російського актора немає якихось гучних скандалів і дивних вчинків. На відміну від багатьох інших діячів російського і американського кінематографа наш сьогоднішній герой веде спокійне і розмірене життя. Відомо, що актор одружений. Його дружину звуть Наталя Алексєєва.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: