Ім’я: Арсеній Яценюк

Дата народження: 22 травня 1974 р. (42 роки)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Чернівці, УРСР

Діяльність: державний діяч України

Вага: 79 кг

Зріст: 186 см

Біографія Арсенія Яценюка

Арсеній Яценюк відомий, як український політичний діяч. Він не раз займав провідні державні пости, а останні роки був одним з політичних лідерів – опозиціонерів. У 2014-му році став прем’єр-міністром України.

Дитинство і родина Арсенія Яценюка

Рідне місто Арсенія Петровича – Чернівці. У цьому мальовничому буковинському містечку і пройшло його дитинство. У Арсенія є сестра Аліна. Батьки були викладачами. Мама працювала вчителем французької мови. Батько в університеті викладав історію і був заступником декана.

Арсеній Яценюк вважає за краще не поширюватися про свою не

Арсеній навчався у дев’ятій спеціалізованій школі міста, де профілюючим була англійська мова. Треба зазначити, що навчання давалося йому легко, і, будучи випускником школи, він отримав срібну медаль. Молода людина після закінчення школи без особливої праці вступив до Чернівецького університету, обравши для себе спеціальність «правознавство». Це було його перше вищу освіту.

Арсеній Яценюк у бізнесі

Закінчивши перший курс університету, Арсеній став одним з творців юридичної фірми, яка називалася «Юрек Лтд». Разом з ним був співвласником і син губернатора Чернівецької області. Студент успішно поєднував заняття бізнесом і навчання.

Закінчивши в 1996-му році університет, він пропрацював главою своєї юридичної фірми ще рік, весь цей час активно займаючись приватизацією підприємств. За ці роки майбутній політичний діяч України познайомився з видатними представниками українського бізнесу і політики.

Переїзд Яценюка в Київ

У 1998-му році Яценюк переїхав у Київ. Там він працював, виконуючи обов’язки консультанта кредитного департаменту банку «Аваль». Менш ніж через рік Арсеній Петрович зайняв у цьому банку посаду радника голови правління. Пройшло зовсім небагато часу, і його запросили в Крим, де він став міністром економіки.

Арсеній Яценюк Vs Ганна Іванівна. У 2001-му році Арсеній Петрович отримав диплом про другу вищу освіту – це диплом торгово-економічного інституту за спеціальністю «Облік і аудит», а через три роки він став кандидатом економічних наук.

Після переобрання Верховної Ради Криму навесні 2002-го року, Яценюк залишився на тій же посаді, проте менш ніж через рік знову опинився в Києві, куди був запрошений на нову роботу.

Робота Яценюка в Національному Банку України

На початку 2003-го року Арсеній Петрович став першим заступником Сергія Тігіпка, який у той час обіймав посаду голови Національного Банку України. У 2004-му році з липня по грудень він виконував обов’язки Сергія Тігіпка, поки той очолював виборчий штаб Віктора Януковича під час виборів президента України. У лютому 2005-го Арсенієм Петровичем було подано прохання про відставку з займаної ним посади, яку задовольнили.

Арсеній Яценюк на посаді міністра економіки країни

Протягом декількох місяців 2005-го року Яценюк був першим заступником голови державної адміністрації міста Одеси. Вже у вересні він став міністром економіки за Юрія Єханурова.

Міні біографія А. П. Яценюк Через рік міністра разом з урядом відправили у відставку, він же при цьому не менше двох місяців був виконувачем обов’язки, поки не був обраний новий міністр економіки.

Арсеній Яценюк в українській політиці

Яценюк представляв близько шести наступних місяців інтереси Віктора Ющенка, як президента України, в кабінеті міністрів, будучи першим заступником його Секретаріату. У березні 2007-го року він припинив роботу на цій посаді, так як обійняв посаду міністра закордонних справ, який займав майже до кінця 2007-го. Його кандидатуру запропонував сам президент. Цю посаду він обіймав у той час, коли в країні був найгострішу політичну кризу, що почалася з розпуску в квітні 2007-го року парламенту країни.

В кінці 2007-го року Арсеній Петрович став депутатом Верховної Ради, а в грудні був затверджений на посаді голови Верховної Ради, який займав протягом наступних одинадцяти місяців. Після відставки з цієї посади, Яценюк організував свою політичну силу, назвавши її «Фронт змін». Через декілька місяців, його політична популярність значно зросла. Кандидатура Арсенія Петровича здавалася громадянам країни свіжою і розглядалася, в тому числі і як кандидатура можливого майбутнього президента України. У травні 2009-го він заявив, що має намір балотуватися на цей пост. Його рекламна кампанія була визнана невдалою, він зайняв на виборах лише четверте місце, набравши майже сім відсотків голосів.

Наприкінці 2012-го року Яценюк зайняв пост голови фракції «Батьківщина», через півроку на цій посаді його змінила Юлія Тимошенко, в той же час Арсеній Петрович став головою політради партії.

Арсеній Яценюк — Голова уряду України

Разом з опозиційними лідерами України, Яценюк займався координуванням акції протесту в столиці, що почалися після того, як був припинений процес підготовки країни до євроінтеграції в кінці 2013-го року. Президент Янукович, бажаючи вивести країну з політичної кризи, запропонував Арсенію Петровичу стати прем’єр-міністром, однак той не прийняв пропозиції.

Вже через місяць на «Майдані» Яценюка представили, як кандидата на пост прем’єр-міністра, а через всього добу Верховна Рада затвердила його кандидатуру.

Під час його перебування на цьому посту, було підписано Угоду про асоціацію з Євросоюзом, почався збройний конфлікт у східних областях України, а так само стався Кримський Криза. В кінці липня 2014-го року Арсеній Петрович оголосив про відставку.

Особисте життя Арсенія Яценюка

Яценюк одружений. Ім’я його дружини – Тереза Вікторівна. Разом вони виховують дочок Софію та Христину. З 2003-го року родина мешкає неподалік від Києва, а саме — в селі Нові Петрівці. Там у Яценюка великий двоповерховий будинок. Батьки його дружини – викладачі філософії. Вона на чотири роки старші за Арсенія Петровича.

Арсеній Яценюк одружений, у нього двоє дочок

В пресі нерідко обговорювалося питання національної приналежності Яценюка. Він сам заявляє, що його батько, і його мати – українці. За віросповіданням він – грекокатолик, чим дуже пишається.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: