Ім’я: Аркадій Укупник

Дата народження: 18 лютого 1953 р. (63 роки)

Знак Зодіаку: Водолій

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Кам’янець-Подільський, Українська РСР

Діяльність: композитор, співак

Вага: 72 кг

Зріст: 180 см

Біографія Аркадія Укупника

Аркадій Укупник – це відомий співак, продюсер і композитор, який за своє життя створив незліченну безліч чудових хітів. Він писав пісні для інших артистів і виконував композиції сам. Саме тому сьогодні ми знаємо його як талановитого і різнопланового музиканта. Але що ще можна розповісти про нашого сьогоднішнього героя? Представити вашій увазі повний розповідь про життєвий шлях Аркадія Укупника ми постараємося зараз.

Дитинство і родина Аркадія Укупника

Аркадій Семенович Укупник з’явився на світ 18 лютого 1953 року в невеликому містечку Кам’янець-Подільський (Хмельницька область Української РСР). Обидва його батька були тісно пов’язані з педагогікою. Батько викладав математику, а мама – російська мова. Саме з цієї причини наш сьогоднішній герой завжди був дуже розумним і інтелігентним хлопцем. Осягати ази музичного мистецтва Аркадій почав вже в шестирічному віці. Спочатку він навчався грі на скрипці, а потім, вже трохи подорослішавши, також став освоювати бас-гітару.

Сім-сім, відкрийся — Аркадій Укупник У вісімнадцять років молодий український хлопець вперше відправився в Москву. У цьому місті він вступив в Московське вище технічне училище імені Баумана, де отримав диплом спеціаліста в галузі «Обладнання та технології зварювального виробництва».

Перші пісні Аркадія Укупника

Незважаючи на той факт, що професія хлопця не сильно спонукала до творчості, на протязі всього курсу навчання Аркадія Укупник не залишав музики. У період з 1972-го по 1978-й він виступав відразу з декількома музичними колективами. Серед них найбільш відомими є оркестр Леоніда Утьосова та ансамбль Юрія Антонова. Таким чином, до моменту закінчення Вузу наш сьогоднішній герой уже був досить відомий у світі радянської естради.

Співак Аркадій Укупник в дитинстві

Свою першу популярність уродженець України отримав на початку вісімдесятих років. Саме в цей період їм була створена тон-студія «Гала», в рамках якої він працював в якості директора і звукорежисера. У цьому амплуа він став досить успішним. Його професійні якості високо цінували багато радянські зірки – в тому числі і Алла Пугачова. Незабаром російська артистка запросила Аркадія Укупника взяти участь у створенні її власної арт-студії «Алла». Згодом в даному музичному центрі український хлопець працював протягом декількох років.

Співак Аркадій Укупник на гребені хвилі

Як зізнавався якось Укупник в одному зі своїх інтерв’ю, займатися написанням пісень він ніколи не планував. Набагато більше його завжди цікавила інструментальна музика. Таким чином, багато в протягом кар’єри відомого музиканта вирішив випадок. Одного разу за натхненням молодий хлопець написав композицію для відомої російської співачки Ірини Понаровської. Художник пісня дуже сподобалася. З цього моменту Аркадій став часто створювати нові композиції.

Аркадій Укупник — Я на тобі ніколи не одружуся Першим хітом Укупника-композитора стала пісня «Чому», написана для Крістіни Орбакайте. Після цього наш сьогоднішній герой співпрацював з Володимиром Пресняковим, Ларисою Доліною, Оленою Апіної, а згодом і зовсім розійшовся і почав складати композиції різних жанрів для представників самих різних стилів. Його пісні є в репертуарі Михайла Круга, Алли Пугачової, Влада Сташевського і навіть дивнуватого постмодернового дуету «Прощавай, молодість».

Новий імідж Аркадія Укупника

На початку дев’яностих років Аркадій Укупник заспівав і сам. За порадою Алли Борисівни він відростив волосся, змінив класичні окуляри на круглі скельця. Саме в такому образі кучерявого «ботаніка» наш сьогоднішній герой вперше з’явився на російській сцені. Він виконував запальні пісні і завжди підкуповував глядачів своєю невгамовною енергією і незвичайними текстами. Чого тільки варта його безсмертний хіт «Я на тобі ніколи не одружуся», в якому артист обіцяв з’їсти перед ЗАГСом свій паспорт?

Співак Аркадій і Олег Газманов

За свою кар’єру Аркадій записав вісім різних альбомів, які докорінно відрізнялися один від одного як за ступенем популярності, так і за своїм змістом. Найбільшу славу Укупнику-співака принесли дивакуваті пісні з помітним нальотом комізму. Однак згодом артист вирішив залишити цей стиль і зайнятися більш серйозним творчістю. Його композиції стають більш тонкими, вишуканими. У них з’являється більше інструментальної складової. Але, як це часто буває, саме в цей момент широка публіка стала відвертатися від музиканта.

Після цього Аркадій став знову шукати себе. Він знімався у кіно в якості артиста, а також працював над написанням саундтреків до тим чи іншим російським і українським фільмам. Композиції Укупника можна почути в таких фільмах як «Сволочі», «Юленька», «Чорна блискавка», «Любов-морква», «Поцілунок крізь стіну», «All inclusive, або Все включено», «Варення з сакури», «Моя шалена родина» та ін

Аркадій Укупник — Доля (1995) + Маргаритка (2002) Крім того, в дев’яності і двохтисячні роки Аркадій Укупник плідно працював в якості продюсера з різними групами і виконавцями. Найбільш тривалим його співпраця з групами «КАР-МЕН» та співаком Владом Сташевським.

Аркадій Укупник в даний час

В даний час Аркадій Укупник все також продовжує працювати у світі російського шоу-бізнесу. Він пише музику для фільмів («Кохання-зітхання-3»), складає композиції для інших артистів, а також час від часу самостійно записує ті чи інші пісні. Останній альбом Укупника-співака вийшов у 2006-му році. Однак згодом артист нерідко представляв публіці свої нові композиції.

Сьогодні Аркадій Укупник живе в Москві. У російській столиці у нього є власна звукозаписна студія.

Особисте життя Аркадія Укупника

В житті нашого сьогоднішнього героя було три шлюбу. Зі своєю першою дружиною музикант зійшовся ще в юності; з другої – в період розквіту своєї творчості. З нинішньою дружиною Наталею артист живе в цивільному шлюбі. Жінка працює головою туристичної фірми, але часто виступає в якості музичного критика при розгляді нових пісень чоловіка.

Від кожної з дружин у Укупника є по одній дитині. Сьогодні у Аркадія є син (живе в Німеччині) і дві дочки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: