Ім’я: Аркадій Дворкович

Дата народження: 26 березня 1972 р. (44 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Москва

Діяльність: політик

Вага: 72 кг

Зріст: 175 см

Біографія Аркадія Дворковича

Дитинство Аркадія Дворковича

Аркадій народився у відомій родині шахістів. Його мати була інженером-проектувальником, а батько – відомим міжнародним шаховим арбітром. Батько з дитинства вчив сина прораховувати наперед можливі варіанти розвитку подій, логічно мислити. Саме він і вибрав для Аркадія школу. Дворкович поглиблено вивчав математику в 444-ій школі міста Москви.

Друзі дитинства згадують, що Аркадію більше подобалося грати у футбол, ніж в шахи, але він завжди говорив, що тренувати розум і логіку важливіше, ніж тренувати ноги.

Після школи він вступив у Московський Університет. У 1994 році Аркадій закінчив одночасно два навчальних заклади – Університет і Російську Економічну Школу. Пізніше свій диплом він підтвердив в Університеті Дьюк (США), де отримав ступінь магістра економіки.

Кар’єра Аркадія Дворковича в Уряді Росії

У рік закінчення Університету, він розпочав свою трудову діяльність в Міністерстві Фінансів, працюючи в економічній групі на посаді консультанта. Через деякий час Дворкович став генеральним директором, а потім і науковим керівником. Таким був початок його кар’єри.

Біографія Аркадія Дворковича почалася в сім'ї шахістів

У 2000-му Аркадій Володимирович став радником міністра економрозвитку, а через рік вже отримав посаду заступника міністра. У той час цей пост займав Герман Греф.

На посаді начальника експертного управління президента він працював з 2004 року, а навесні 2008-го став помічником президента. Згідно з розпорядженням президента, Дворкович був одним з учасників розробки проекту «Сколково».

Говорячи про проект, він заявляв, що інноваційні центри планується розмістити в багатьох регіонах країни, а иноград буде грати роль центральної ланки. До того, як Сколково почне працювати в повну силу, пройде ще кілька років, але цілком можливо, що деякі проекти запрацюють раніше.

Анатолій Биков про рвані черевики Аркадія Дворковича Згідно з його заявою, завданням уряду є створення добре і злагоджено працює мережі інноваційних центрів. Планується, що міжнародні та провідні Вузи країни, а так само різні дослідницькі центри, теж будуть складовими цього ланцюга. Так можна буде отримати результат у багатьох точках Росії.

Навесні 2012-го він почав курирувати ПЕК, на посаді заступника голови уряду. В даний момент це Дмитра Медведєва.

Треба відзначити, що далеко не всі його пропозиції і думки знаходять відображення і підтримку в політиці уряду, однак деякі пропозиції підтримуються і президентом, і прем’єр-міністром країни.

«Штрихи до портрета» Аркадія Дворковича

Олексій Мухін, який є гендиректором Центру політичної інформації, висловлюється про Аркадії Володимировича, як про інтелектуально розвинутого і про комфортному у спілкуванні людину, людину з хорошою освітою.

Ректор Російської економічної школи Сергієм Гуриевым було сказано, що Дворкович – це той рідкісний представник влади, який може пояснити іноземцям на мові, яка їм зрозуміла, що ж насправді відбувається в Росії.

Аркадій Дворкович Сімейний клан віце-прем’єра РФ Анатолієм Карповим у 2010 році у відкритому листі було зроблено заяву про те, що, на його думку, Дворковичем було здійснено рейдерське захоплення шахової федерації Росії. Він пояснив, що Наглядовою Радою РШФ у травні 2010 року було прийнято рішення про висунення Карпова на посаду Президента МШФ. Виходить, що Дворкович виступив проти цього рішення. Сам же Аркадій Володимирович пояснив це тим, що таке рішення було прийнято без його участі, тому він вважає його незаконним.

Дворкович, говорячи про бізнес свого брата Михайла і про те бізнесі, в якому працює його дружина Зумруд Рустамова, дав пояснення про можливий конфлікт інтересів. З його слів, у випадку виникнення такого конфлікту, він буде змушений звернутися в комісію по конфлікту інтересів, в результаті — буде прийнято конкретне рішення. Аркадій Володимирович пояснив, що намагається в роботі уникати навіть можливості виникнення будь-якого конфлікту інтересів, намагаючись не займатися питаннями, хоч якось пов’язані з тими сферами бізнесу, у яких його дружина працює, займаючи керівні пости у великих корпораціях.

На питання про те, чи перебував його брат Михайло на тій посаді, яку він займає, якби не високий пост самого Аркадія Дворковича, він відповів, що вважає брата дуже енергійним і талановитим людиною, що бачать багато. Дворкович сказав, що брат без його участі і впливу в змозі досягти високих результатів в роботі і кар’єрі. Особисте життя Аркадія Дворковича

Дружина Дворковича – Зумруд Рустамова. Їх весілля відбулося в 2000 році. Вони виховують двох синів – Володимира і Павла. Зумруд в свій час була заступником міністра майнових відносин.

Аркадій Дворкович з дружиною Зумруд Рустамова

Дворкович, продовжуючи справу батька, бере участь, у вільний час, в шахової життя. Він віддає перевагу грі в «кригшпиль». Це дуже рідкісна і, як багато хто вважають, неправильна форма шахів. Протягом шахової партії гравці не бачать ні фігури, ні ходи один одного.

Крім шахів, його захопленнями є хокей, футбол і гірські лижі.

Один з найближчих друзів Аркадія Володимировича – Володимир Соловйов(телеведучий).

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: