Ім’я: Аристарх Венес

Дата народження: 4 жовтня 1989 р. (27 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Змія

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор

Вага: 60 кг

Зріст: 175 см

Біографія Аристарх Венес

Дитинство і родина Аристарх Венес

Рідне місто Аристарха – Москва. Його батьки – актори. Батьки батька – грецькі політемігранти. З дитинства Аристарх і його молодша сестра виховувалися здебільшого мамою, яка заради дітей і сім’ї залишила роботу в невеликому столичному театрі.

Аристарх був всебічно розвиненою дитиною. Вчився він в англійській спецшколі. Крім того, професійно займався футболом, штангою, карате, плаванням, займався танцями і вчився грати на скрипці.

Квиточок Аристрах Венес Згадуючи шкільні роки, Аристарх говорить про те, що це не найкращий час в його житті. Венес вважає, що в школі багато зради і жорстокості.

Перші ролі Аристарх Венес

Хлопчик почав зніматися вже в дванадцять років. Вперше він з’явився в епізодичній ролі в кінокартині «Життя забавами сповнена».

У п’ятнадцять років, коли Аристарх закінчив дев’ять класів, його вигнали зі школи. Сам він говорить, що, напевно, так повинно було бути. Але він, тим не менш, отримав атестат про закінчення одинадцяти класів, правда, екстерном. Екстернат він зумів закінчити за рік і отримав диплом вже в 2005-му році.

У п’ятнадцять підліток став студентом школи-студії МХАТ. Він потрапив на курс Аркадія Райкіна. За деякими обставинами йому довелося припинити навчання.

Актор Аристарх Венес став популярним після серіалу Кадети

У п’ятнадцять років Аристарх отримав помітну роль в телесеріалі «Цвіт нації». Він зіграв Вадима – комп’ютерного генія. За сценарієм тільки його герой має і батька, і матір, але йде з сім’ї з-за того, що вони без кінця сваряться. Комбат прийняв Вадима, а незабаром цей молодий чоловік здивував всіх викладачів своїми здібностями і знаннями техніки. По фільму, він і телефонні мережі зламує, і відеозйомку відключає. Дорослі перебувають у постійному стані боротьби з юним генієм.

Аристарх Венес в серіалі «Кадети»

У тому ж 2004-му році їм була зіграна роль онука генерала Котова в телесеріалі «Кадети», а в «Кодексі честі» він зіграв Арсенія.

Аристарх з самого дитинства мріяв познайомитися з Юрієм Стояновим. У картині «Конвалія сріблястий-2» йому довелося не тільки познайомитися з цим актором, але і зіграти з ним на одному знімальному майданчику. У цій картині він з’явився в ролі Васі – хлопчика, який співав в електричці.

У 2006-му році початківця актора запросили в телесеріал «Кадетство», де йому запропонували зіграти роль Іллі Сухомлина. Їм був створений образ чарівного й інтелігентного суворовця. Влітку всі актори жили і знімалися в цьому суворовському училищі під Твер’ю. У цьому проекті також брали участь Борис Корчевников, Іван Добронравов, Артур Сопельник, Олександр Пороховщиков та інші.

Аристарх Венес приїхав на фестиваль «Вікно в Європу» Серіал придбав чималу популярність серед глядачів різного віку. Венес відразу став пізнаваний, у нього з’явилися шанувальниці.

Аристарх Венес в серіалі «Кремлівські курсанти»

Дві наступні частини цього телесеріалу вийшли на екрани в 2007-му році. Незабаром з’явився новий проект, де знову розповідається історія вже полюбилися глядачам героїв-суворовців. Його назва – «Кремлівські курсанти». І знову роль змужнілого Іллі Сухомлина була блискуче зіграна Аристархом Венесом.

Нові ролі, Аристарх Венес в даний час

Після низки вдалих ролей, Венес стали запрошувати в багато серіали. Він взяв участь у зйомках молодіжного телесеріалу «Татусеві дочки», в якому Аристарх з’явився в образі Артема Брюкина.

Акторові Аристарху Венесу приписують роман зі співачкою Нюшею

У 2010-му році вийшла кінокартина «Однокласники». Одну з ролей у ньому зіграв Венес. Це історія про те, як московська студентка втекла на Гоа. Фільм знятий Сергієм Соловйовим. Аристарх зіграв друга головної героїні.

У 2011-му Аристарх створив образ Алекса у фільмі «Закрита територія». Сина Марії – головної героїні, він зіграв в кінокартині «Тільки любов». Йде робота над фільмом «Піраньї» за участю актора. У 2013-му році він працював над кінокартиною «Секс, каву, цигарки». Так само він знявся в комедії з назвою «12 місяців», який розповідає про провінційної дівчини, що потрапила в столицю.

Зараз Венес грає в кінофільмі «Корпоратив», який вийде на екрани навесні 2014-го року. Це історія про менеджер меблевого салону. Він мріє про підвищення, але після корпоративної вечірки салон розгромлений, а він нічого не пам’ятає. Так його підвищення виявляється під загрозою.

Особисте життя Аристарх Венес

Аристарх, під час зйомок в «Кадетстве» жив, як і інші актори, в Твері. Він зазначив окремо красу цього старовинного міста. У рідкісні вихідні йому подобалося гуляти по його вулицях у центрі міста.

Аристарх Венес і Нюша/Nyusha — Зоряний берег якби Венес не став актором то, швидше за все, він став би професійним футболістом. Цим спортом актор займався з дитинства і робив успіхи, більш того, футбол йому дуже подобався. Часто Аристарх збирав шкільну команду, щоб поганяти у футбол на пришкільному стадіоні. Йому це завжди приносило задоволення. Подорослішавши і закінчивши школу, Аристарх захопився парашутним спортом і ралі. Ці захоплення дуже небезпечні, сім’я турбується про нього, але актор звик, що йому все і завжди вдавалося, так було з самого дитинства. До своїм прихильницям він ставиться з повагою, Венес вважає, що вони повинні бути у кожного актора. Завдяки їм, піднімається настрій, вони підтримують і допомагають.

Молодша сестра Аристарха завжди сумує за брата, коли він довго відсутній через зйомок. У них велика різниця у віці. Ім’я сестри – Маруся. Для Аристарха його сім’я – найважливіше в житті. Він намагається проводити з ними якомога більше часу. Іноді вони виїжджають за місто на природу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: