Ім’я: Аріна Шарапова

Дата народження: 30 травня 1961 р. (55 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Бик

Місце народження: Москва

Діяльність: телеведуча, журналіст, політичний діяч

Вага: 68 кг

Зріст: 165 см

Біографія Орисі Шарапової

Аріна Шарапова – одна з найвідоміших жінок в російській тележурналістиці. Вона працювала на ОРТ, ТВ-6, ВГТРК, НТВ, а також займалася деякими проектами на інших телеканалах. І цей факт вже сам по собі гідний поваги. Аріна Шарапова – це яскрава особистість, здатна ставити перед собою високі цілі і досягати наміченого будь-якою ціною. А тому наша розповідь про долю і кар’єру відомої російської телеведучої напевно, буде цікавий всім і кожному.

Дитинство і юність Орисі Шарапової

Майбутня відома журналістка з’явилася на світ в заможній московській сім’ї, проте майже все своє дитинство провела на Близькому Сході, де працював дипломатом її батько. Вельми примітно, що справжніми мандрівниками можна назвати навіть її бабусю з дідусем. Перша – відмінно володіла маньчжурський мовою, а тому часто бувала в Китаї і Монголії. Дід Орисі Шарапової також часто відвідував Піднебесну, а один час навіть постійно жив у цій країні. Кілька цікавих фактів можна відшукати також в долю матері нашої сьогоднішньої героїні. Слідуючи по світу за своїм чоловіком-дипломатом, вона працювала вчителькою російської мови в декількох посольства і диппредставництвах.

Аріна Шарапова робила пластику

Можливо, у значною мірою саме подібний уклад життя поряд з впливом близьких людей і визначив всю подальшу долю Орисі Шарапової. Бабуся розповідала внучці багато цікавих китайських казок, завжди наполягала на тому, щоб дівчинка згодом пов’язала своє життя з Піднебесної. Батько в подібному ключі відгукувався про Ізраїль і Близький Схід. В кінцевому підсумку, Орися знайшла спосіб догодити всім відразу і вибрала долю тележурналіста.

Однак цю дорогу в житті дівчина вибрала не відразу…

У 1979-му році вона вступила на філософський факультет МДУ, де стала вивчати прикладну соціологію, а паралельно з цим влаштувалася на роботу в одну з московських бібліотек. Після цього Аріна трохи змінила профіль і стала вчитися на перекладача з англійської в Московському державному педагогічному інституті іноземних мов. Друга вища освіта Аріна отримувала вже заочно, паралельно працюючи в якості кореспондента «РИА Новости».

Кар’єра Орисі Шарапової-журналіста

У міжнародне інформаційне агентство «РИА Новости» Орися вперше потрапила в 1985-му році. Спочатку вона працювала спеціальним кореспондентом в редакції відеоінформації, а потім була переведена в головну редакцію агентства політичних новин.

Олів’є Шоу. Лайма Вайкуле і Аріна Шарапова На початку своєї кар’єри Шарапова переважно працювала з друкованими засобами масової інформації. Проте вже в 1991-му році за особистим запрошенням легендарного радянського журналіста Олега Попцова стала працювати кореспондентом та ведучої програми новин «Вести» (РТР). З цього моменту її кар’єра почала стрімко йти вгору. Аріна Аяновна стала відома і шанована в світі російської журналістики. Любили її і глядачі, регулярно включали вечорами новинний блок каналу РТР.

У кінцевому підсумку на даному каналі Аріна пропрацювала з 1991-го по 1995-й рік. За цей час вона набула незаперечний авторитет у колі колег і стала одним із символів телеканалу.

Незабаром крім програми «Вести» журналістка почала вести ще й американо-російську передачу «60 хвилин». На цьому проекті її запримітили Борис Березовський і Костянтин Ернст, які незабаром запропонували Шарапової перейти на ОРТ. Аріна Аяновна роздумувала над цією пропозицією майже рік, однак у підсумку все ж відповіла згодою. Її вихід викликав цілу бурю обурення на РТР. Як кажуть, Попцов майже місяць не хотів підписувати її заяву про звільнення.

Через якийсь час емоції вщухли, і Аріна Шарапова все-таки перейшла на РТР. Тут вона почала працювати ведучою програми «Час», проте незабаром зрозуміла, що на новому місці відчуває себе не так комфортно, як раніше. Та й цікавої роботи на ОРТ для неї майже ніколи не знаходилося.

Таким чином, кар’єра на новому місці виявилася недовгою. У 1998-му телеведуча звільнилася з ОРТ і перейшла на НТВ, де почала вести авторське ток-шоу «Орися». Цей крок виявився більш успішним, проте бажаного спокою журналістці так і не приніс. Відчуваючи, що нова передача не так цікава глядачам, як їй того хотілося б, Аріна Шарапова пішла з НТВ і взялася за інший проект. Таким стала програма «Місце зустрічі з Аріною Шарапової» (ТБ-6). Однак це починання не принесло бажаних плодів.

Зірки великого міста. Аріна Шарапова

Аріна Шарапова зараз

Новий злет у кар’єрі телеведучої був пов’язаний з тим же каналом, який коли-то пустив її під укіс. Повернувшись на російський Перший канал (колишній ОРТ) у 2001-му році, Орися стала ведучою програми «Добрий ранок». У цьому проекті вона працює і понині.

Паралельно з «ранковим» шоу в 2007-му році стала виходити ще одна передача з Аріною Шарапової – «Модний вирок». На даному проекті телеведуча виконує роль постійного експерта і одного з авторів передачі. В

2011-му році Аріна Шарапова постала перед глядачами в якості ведучого дебатів, втілювати вибори в Держдуму РФ. У 2012-му році вона вела аналогічну програму перед виборами президента РФ. Вельми примітно, що в 1999-му році Шарапова сама брала участь у виборчій кампанії в якості кандидата від блоку «Єдність». Однак тоді так і не потрапила в число парламентаріїв.

Особисте життя Орисі Шарапової

В житті Орисі Шарапової було три чоловіка. З першим чоловіком Олегом – вона познайомилася у сімнадцять років, а вже в дев’ятнадцять народила йому сина Данила (в даний час працює продюсером «Шоу Ньюѕ» на ТНТ)

З другим чоловіком Кирилом Легатом Шарапова познайомилася вже в більш зрілому віці. Чоловік працював генеральним директором телекомпанії «СТРИМ», а тому знайомство двох майбутніх подружжя сталося в «робочій обстановці».

Аріна Шарапова з чоловіком Едуардом Карташовим

Однак цей шлюб також не склався. Сьогодні Аріна Шарапова заміжня за своїм третім чоловіком бізнесменом Едуардом Карташовим.

У 2006-му і 2009-му роках життя Орисі Шарапової крім чоловіка і сина з’явилося ще і два онуки – Микита і Степан.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: