Ім’я: Арарат Кещян

Дата народження: 19 жовтня 1978 р. (38 років)

Знак Зодіаку: Терези

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Гагра, Абхазька РСР

Діяльність: актор

Вага: 92 кг

Зріст: 190 см

Біографія Арарату Кещяна

Дитинство Арарату Кещяна

Арарат народився в невеликому місті Гагри в Абхазії, на березі Чорного моря. Скоро хлопчик залишив його, так як сім’я виїхала в Адлер. Там він закінчив школу. У нього є старший брат Ашот, який не міг не впливати на Арарату. Саме він, можна сказати, привів брата в КВН. Це був 1999 рік.

Брат отримав економічну освіту, а Арарат в цей час був студентом Університету Дружби Народів і навчався на факультеті готельного господарства. Батьки були готові підтримати будь-яке починання. Як говорить Арарат, для них головним було те, щоб сини були далі від шалених захоплень. Притому що гра в КВН не була заняттям за спеціальністю ні для одного з братів, батько і мати ніколи не наполягали на тому, щоб вони покинули це заняття і зайнялися кар’єрою.

Першою для Кещяна стала команда «Внуки Лумумби». З 2000 по 2002 роки вони були чемпіонами Сочі, а в 2002-му, граючи в КВН, вийшли в півфінал Північної ліги.

Початок кар’єри Арарату Кещяна, КВК

Команда, в якій грали брати, ставилася до сочинському філії РУДН. Братів помітили і запросили в Москву, де вони почали грати в команді «Збірна РУДН». Їх перші ігри там відбулися у 2003 році – це був дебют у Вищій лізі. Хлопці за короткий час опинилися в числі кращих гравців нової для себе команди.

Арарат Кещян у КВК пародіював Геннадія Хазанова

Промовистий Ківін» — пародія, виконана Араратом на фестивалі в Юрмалі, запам’яталася і сподобалася глядачам, і журі. Вона поклала початок наступним подібним пародій.

У 2004 році команда не просто дійшла до фіналу, вона зайняла друге місце, трохи поступившись команді з П’ятигорська. Араратом була виконана на цей раз пародія «Папуга».

В 2005 році, знову в Юрмалі, починаючий актор показав третю версію вже полюбилася глядачам пародії, і вона мала чималий успіх. Особливим було те, що на цей раз Геннадій Хазанов, до якого ця пародія і була звернена, знаходився в залі.

У 2006-му «Збірна РУДН» у важкій боротьбі стала переможцем. Далі слідували перемоги його команди і в 2007 році, і в 2011-му. Не раз вони виступали на концертах, які були організовані на честь дня народження КВН.

КВК РУДН — УПИР, Арарат Кещян Як розповідає Арарат, КВК – нелегке заняття. Щоб вийти на сцену і видати щось смішне, треба багато репетирувати, часто спати по кілька годин на добу.

Разом з хлопцями з команди брати мріяли створити на телебаченні щось цікаве. На жаль, не вистачило чи авторського ресурсу, або продюсерського, у них нічого не вийшло.

Живучи в Москві і граючи в КВН, брати брали участь у ряді інших телевізійних передач. Так, у 2007-му вони з’явилися в передачі розважального жанру «Бла-Бла шоу», в передачі «Поза грою», де вони навіть стали провідними одного з випусків. Обидва брати були учасниками «Бійцівського клубу». Один раз в «Comedy Woman» Арарат був запрошеним гостем».

Арарат Кещян в серіалі «Універ»

До початку 2009-го року Кещян став добре відомий глядачам завдяки своєму таланту, і його запросили на кастинг «Універ». Він вирішив спробувати і не пошкодував.

Арарат Кещян і Лариса Баранова про ситком Універ Арарату дали роль Майкла – це студент, який приїхав до Москви з Адлера. Зніматися в сіткомі важко, так як зйомки йдуть практично, не припиняючись, і вільний час буває тільки ближче до ночі. У серіалі «Універ» Арарат працював разом з такими акторами, як Марія Кожевнікова,Андрій Гайдулян, Віталій Гогунський та інші.

Особисте життя Арарату Кещяна

Арарат зараз багато знімається, через брак вільного часу йому часом здається, що якщо нічого не змінити, життя може пройти зі сценарієм в руках. Як будь-якій нормальній людині, йому хочеться відвідувати театри, кіно, зустрічатися з друзями. Був час, коли він намагався читати художню літературу в перервах між зйомками, проте незабаром зрозумів, що з цього нічого не вийде. При постійному недосипанні і з’явилася хронічної втоми у акторів виникає лише одне бажання – поспати.

Арарат Кещян з дружиною Катериною

Про те, щоб працювати за фахом, думок у Арарату не виникає. Йому подобається акторська професія, і він хотів би в ній по можливості затриматися. У планах – відкрити кафе або ресторан з тим, щоб був бізнес, постійно приносить дохід. Це дало б можливість займатися улюбленою справою і не замислюватися, прибутково це чи ні. Але поки є тільки наміри.

Ще одна мрія – мати два будинки: один там, де було б добре жити його сім’ї, а другий – в тому місці, де він буде працювати. Свій день народження, як і багато інші свята, Арарат вважає за краще не планувати. Вважає, що в цьому випадку вони виходять нудними, для нього краща імпровізація.

Арарат Кещян сьогодні

Кещян вже багато років у Москві, але москвичем себе не відчуває. З його слів, він просто адаптувався до життя в столиці. Батьківщина для нього там, де він комфортно себе відчуває – це Абхазія, Сочі.

За словами актора, він переживає в даний момент непростий період, відчуває, що в ньому відбуваються зміни, які самому не дуже подобаються. Для нього важливо зберегти все те хороше, що було вкладено в нього батьками. Арарат каже, що Москва, телебачення, «Універ» — все це «розриває» його особистість.

Улюблений вид відпочинку Кещяна – заняття дайвінгом. Йому подобається парити в невагомості, занурившись в океан. Приваблює і незвичайна, цілковита тиша під водою. Після галасливого міста такий відпочинок – ліки і порятунок.

Актор був одружений з 2007 по 2010 рік. У 2010-му Арарат оголосив, що розлучився, і що його серце вже не вільно. На самому початку 2013-го Кещян знову одружився. Його обраниця – Катерина Шепета.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: