Ім’я: Антон Силуанов

Дата народження: 12 квітня 1963 р. (53 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Москва

Діяльність: політик, міністр фінансів РФ

Вага: 85 кг

Зріст: 178 см

Біографія Антона Сілуанова

Антон Германович Силуанов – економіст, політик. Справжній «фінансовий кар’єрист», у свої 48 років він вже досяг запаморочливого піку кар’єри, ставши главою Мінфіну Росії. Він поєднує державну службу з успішною політичною діяльністю, займається економічною наукою і викладає у Фінансовому університеті.

Силуанов Антон Германович

Дитинство Антона Сілуанова

Антон Германович народився в сім’ї професійних фінансистів. Мати, Яніна Миколаївна, була співробітницею провідного економічного видавництва, зараз вона продовжує працювати в редакційно-видавничому відділі Державного університету Мінфіну РФ. Батько – Силуанов Герман Михайлович – обіймав посаду в Мінфіні СРСР, пішов на заслужений відпочинок у 1996 році.

З дитинства Антон часто чув розмови, пов’язані з фінансами, ця тема йому була близька, тому коли постало питання про майбутню професію, він без роздумів вибрав фінансовий факультет МФІ.

Тут він, будучи старанним студентом, їздив з однокурсниками на картоплю, відвідував збори, виконував громадські доручення. Незважаючи на визначну активність, юнак навчався на «відмінно». Антон з першого курсу пішов працювати в будзагін, а трохи згодом поїхав на БАМ. Майбутнього фінансиста вабили не гроші, а «магістраль» пригод.

У 1987 році, після закінчення інституту, Антон пішов служити в армію. У своїй частині, яка була під керівництвом КДБ, він протягом двох років виконував обов’язки начфіна. Займаючись фінансовим забезпеченням, Силуанов вів касу, нараховував зарплату солдатам і, в теж час, виконував обов’язки чергового по частині. Закінчив службу він у званні старшого лейтенанта.

Кар’єрне зростання Антона Сілуанова

Ще будучи студентом 5 курсу, Антон попросився з розподілу в Міністерство фінансів, незважаючи на те, що зарплата там була спочатку невисока, а робота досить нудна. З 1985 по 1987 рік він обіймав посаду економіста, потім – старшого економіста. Демобілізувавшись з армії, Силуанов продовжив свою трудову діяльність у зазначеній установі. З 1989 року по 1992 рік, будучи провідним економістом організації, він став заступником начальника підвідділу, консультантом Мінфіну РРФСР.

Вже 29 років Антон Силуанов отримав посаду заступника начальника відділу Мінфіну і до 2011 року продовжував свій кар’єрний ріст, займаючи керівні посади на різних рівнях, аж до заступника Міністра фінансів РФ.

Антон Силуанов

У вересні 2011 року Антон Германович Силуанов був призначений виконуючим обов’язки Міністра фінансового відомства, а з грудня цього ж року указом прем’єра-міністра Володимира Путіна за погодженням з президентом Дмитром Медведєвим призначений Міністром фінансів РФ. Зайнявши місце попереднього міністра фінансів Олексія Кудріна, Силуанов представляв Росію в якості керуючого в Міжнародному валютному фонді (МВФ), Світовому банку.

Міністр Антон Силуанов про скорочення бюджету в 2015 році Посаду Мінфіну РФ Антон Германович Силуанов зайняв у непростий для країни час. Поділяючи погляди свого попередника, колишнього Міністра фінансів Олексія Кудріна, він не схвалював рівень фінансових витрат на військові потреби встановлений на сьогоднішній день.

Антон Силуанов. Ексклюзивне інтерв’ю Будучи людиною аналітичного розуму, Силуанов підтримував жорстку грошову політику і разом зі своєю командою працював над відновленням інноваційного рівня рейтингу Росії. В січні 2015 року він був затверджений на посаду члена наглядової ради головного фінансового центру країни – Ощадбанку Росії.

Працюючи у сфері державного управління, Антон Германович знаходив час і для наукової діяльності. Будучи доктором економічних наук, з січня 2013 року він займався фінансово-економічний факультет ФУ при уряді РФ на посаді декана.

Антон Силуанов: пенсії в 2016 році розморозять Будучи членом численної партії «Єдина Росія», з травня 2012 року він увійшов до складу Вищої Ради партії.

Професіоналізм Антона Сілуанова був відзначений вищими державними нагородами: Почесною грамотою та Подяками Президента і Міністерства фінансів, орденами III і IV ступеня за заслуги перед Вітчизною.

Родина Антона Сілуанова

Антон Силуанов не говорить про особисте життя багато, цілком справедливо вважаючи її «приватною справою». Відомо, що він одружений, виховує шістнадцятирічного сина Гліба. Діяльність його дружини також пов’язана з фінансовою сферою.

У списках «Forbes» за 2015 рік Антон Силуанов виявився на 16 місці у двадцятці найбагатших сімей Кремля. Дохід його сім’ї – 38,019 млн. рублів, особистий дохід – 36,386 млн. рублів. Силуановы є власником декількох квартир, розташованих у різних районах столиці, частина яких була придбана, а частина дісталася у спадок.

Міністр Антон Силуанов

Антон Германович – зразковий сім’янин. В інтерв’ю з одним із журналістів «Вістей» він сказав, що майже кожні вихідні зі своїми близькими вечеряє у ресторані, де краще замовляти середземноморські страви.

Своїм достатком сім’я не хизується. За деякими даними відомо, що Силуанов від свого сина Гліба вимагає скромності, щоб він не виділявся серед однолітків.

Антон Силуанов сьогодні

У лютому Антон Силуанов разом з Дмитром Лівановим та Олександром Хлопоніним покинув ряди Вищої ради «Єдиної Росії» у зв’язку з оновленням складу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: