Ім’я: Антон Шагін

Дата народження: 2 квітня 1984 р. (32 роки)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Щур

Місце народження: р. Карачевою, Брянська обл.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 70 кг

Зріст: 177 см

Біографія Антона Шагіна

Антон Олександрович Шагін – актор театру і кіно, чиє ім’я стало широко відомо після прем’єри фільму «Стиляги». Запам’ятався глядачам також за ролями в серіалах «Купрін. Яма» і «Біси».

Талановитий актор Антон Шагін

Дитинство і родина Антона Шагіна

Батьки Антона померли, коли він був ще маленьким. До 14 років він носив прізвище діда – Горщиків, після взяв прізвище вітчима. Хлопчика виховувала бабуся і дідусь. Дитинство в брянській глибинці, яке припало на 90-ті роки, було важким. Антон ніколи не відрізнявся зразковою поведінкою і тим більше не був старанним учнем. У 9-му класі вчителя ясно дали хлопчикові зрозуміти, що йому не варто йти в старше ланка. Бабуся порадила Антону подати документи в ПТУ – так він почав вивчати слюсарне ремесло. Вже в училищі Антон захопився самодіяльністю.

Інтерв’ю Антона Шагіна: про дитинство, юність і чому іншому Коли бабуся померла, Антон подумував виїхати з рідного Карачева. Помітивши її настрій, викладачка літератури запропонувала йому спробувати поступити в театральний вуз. Антон відправився в Москву і з першої ж спроби здав іспити в школу-студію МХАТ. Він навчався в майстерні Сергія Земцова та Ігоря Золотовіцького на курсі разом з Катериною Вилковой, Максимом Матвєєвим, Мирославою Карпович.

Актор Антон Шагін в театрі

Свою першу нагороду, театральну премію «Золотий лист» Антон Шагін отримав ще в студентські роки за роль Гамлета в постановці «З коханими не розлучайтеся» на сцені Школи-студії МХАТ. Таким чином він зіграв персонажа, про якого мріють майже всі театральні актори, ще у вузі.

Шагін виглядає значно молодше своїх років

Після випуску зі школи-студії МХАТ першим місцем роботи Антона став Російський академічний молодіжний театр. Актор брав участь в спектаклях «Берег утопії» та «Червоне і чорне». Так само актор співпрацював з театральним центром на Пристрасному, з театром «Практика», центром «Інновація».

У 2009 році Марк Захаров запросив Антона грати в знаменитому театрі «Ленком». Актор отримав роль Єрмолая Лопахина у виставі «Вишневий сад». Через два роки його запросили на головну роль у ленкомовскую постановку «Пер Гюнт». За цю роботу актор був удостоєний премії Уряду Росії в галузі культури. Так само Антон був зайнятий у виставі «Одруження Фігаро», присвяченому пам’яті Андрія Миронова.

Антон Шагін в постановці «Пер Гюнт»

У 2011 році Антону присудили театральну премію «Кришталева Турандот». Також актор є лауреатом молодіжної премії «Тріумф» за вищі досягнення в мистецтві.

У 2012 його запросили зіграти в Олександрійському театрі Санкт-Петербурга в постановці «Літургія Zero» за романом Достоєвського «Гравець».

«Стиляги»

Кінодебютом Антона Шагіна повинна була стати головна роль в мюзиклі Валерія Тодоровського «Стиляги». Але підготовка, створення костюмів, підбір музики зайняли дуже багато часу. Зйомки фільму з різних причин постійно відкладалися. Акторів почали кликати в інші проекти. І тоді, щоб не розгубити ретельно підібраний акторський склад, Валерій Тодоровський прийняв рішення зняти їх в іншому фільмі, в більш простому виконанні.

Кадр з фільму «Стиляги»

Так Антон Шагін знявся в молодіжному трилері «Лещата». Це історія про молодих людей, які вирішили швидко заробити і зв’язалися з наркотиками.

Антон Шагін у фільмі «Лещата»

Після цього фільму знімальна група повернулася до роботи над мюзиклом «Стиляги». Ця картина розповідає про молодіжну субкультуру 50-их років 20 століття. Антон Шагін зіграв головного героя Мелса. Це звичайний сірий радянський студент, навіть його ім’я – це абревіатура, яка розшифровується як «Маркс, Енгельс, Ленін, Сталін». Одного разу Мелс закохується в дівчину, яка відкриває для нього світ стиляг. Після цього життя юнака кардинально змінюється.

Антон Шагін в ролі стиляги Мелса

У фільмі знімався по-справжньому зірковий акторський склад: Оксана Акіньшина, Сергій Гармаш, Катерина Вілкова, Леонід Ярмольник, Олег Янковський, Ірина Розанова та інші. Актори серйозно готувалися до зйомок: хтось брав уроки танців, хтось музики. Антон же вчився грати на саксофоні.

Подальша кар’єра

Роль Мелса зробила Антона Шагіна відомим. Йому стало надходити дуже багато пропозицій від режисерів, але більшість з них він відхиляв, так як завжди дуже трепетно ставився до своєї професії і не збирався погоджуватися на нехай і грошову роль у неякісному фільмі, а також зніматися в «прохідних» телесеріалах, ситкомах і «милі». Для актора дуже важливі якість сценарію і тексти, які вимовляє його персонаж.

Антон Шагін віддає перевагу якості кількості

Саме тому у фільмографії Антона Шагіна не так багато картин, проте кожна з них якщо не беззаперечний шедевр, то близьке до цього. Він працював з багатьма видатними режисерами: Владом Фурманом («Купрін. Яма»), Олександром Прошкіним («Охорона»), Юрієм Грымовым («На дотик»). Пригодницькій драмі Юрія Гримова розповідала про сліпого хлопчика, який несподівано прозрів після вбивства батька і вирішив помститися злочинцям.

Антон Шагін. Вірші. Запрошення друзям Після цього актор грав у фільмах «Ховайся», «Поцілунок крізь стіну», «Без чоловіків». Фільм «У суботу» Олександра Міндадзе за участю Антона Шагіна потрапив на конкурс Берлінського кінофестивалю. За роботу в картині «Нероби» Антон отримав приз за кращу чоловічу роль на Фестивалі російського кіно в Тунісі. У 2014 прем’єра серіалу «Біси» режисера Володимира Хотиненка, де Антон зіграв Петра Верховинського.

Кадр з фільму «В суботу» (2011)

Особисте життя Антона Шагіна

Під час навчання в школі-студії МХАТ Антон закохався у свою однокурсницю Вероніку Ісаєву. Після отримання дипломів вони одружилися. В 2008 на світ з’явився первісток – син Матвій. У січні 2014 у Антона і Ніки народилася дочка Поліна.

На фото: Антон Шагін з дружиною

Після народження дітей Вероніка закинула акторство і цілком присвячує себе родині. Антон про семепйной життя поширюватися не любить, рідко з’являється на заходах разом з дружиною, не любить говорити про сім’ю в інтерв’ю.

Вільний час актор віддає перевагу проводити з дружиною і дітьми, любить подорожувати. Антон пише вірші. У нього близько 100 творів. Автор публікує їх в інтернеті, видати збірник поки не вирішується.

Вірші Антона Шагіна – байка «Шлюб глухаря»

Антон Шагін зараз

У 2016 році Антон Шагін з’явився в акторському складі спортивної драми «Молот» разом з Олексієм Чадовим (головна роль – боксер Віктор), Оксаною Акіньшиною і Сергієм Чирковим.

Героя Антона Шагіна в «Молоті» звуть Євген

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: