Ім’я: Антон Привольнов

Дата народження: 1 січня 1981 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: р. Москва

Діяльність: телеведучий, актор

Вага: 93 кг

Зріст: 191 см

Біографія Антона Привольнова

Дитинство і родина Антона Привольнова

Антон народився в Москві. Його тато – колишній музикант, гітарист, а мама працювала викладачем французької мови. Коли Антону було всього шість, батьки розлучилися, проте продовжили спілкуватися. Завдяки цьому хлопчик виховувався і батьком, і матір’ю. Про сім’ї і дитинство у нього найтепліші спогади.

Про те щоб стати актором, а тим більше телевізійником, Антон мріяв не завжди, хоча і грав у шкільних постановках. Його мрії були іншими, він думав і про професії пожежного, і про професії продавця. Однак подорослішавши, вирішив, що буде актором.

Привольнов відправився в Палац Піонерів і записався в театральну студію. Він був дуже високим, тому потрапив в групу хлопців, які на два роки старша за його. Коли багато з них, закінчивши школу, вирушили надходити в РАТІ, Антон пішов з ними за компанію. Яке ж було здивування підлітка, коли його прийняли на курс Леоніда Хейфеца.

Він і не сподівався на це, просто спробував, будучи авантюристом по натурі. Пізніше, звичайно, йому довелося в цьому зізнатися. Вихід був знайдений – Антон придбав фальшивий атестат в підземному переході і здав його в приймальну комісію. Закінчивши школу екстерном і отримавши цей атестат, він поміняв підробку на оригінальний документ.

Антон Привольнов провідний Контрольної закупівлі

Під час навчання юний студент підробляв офіціантом. Для цього він вибрав заклад неподалік від «Останкіно». Частими відвідувачами там були зірки, заходили перекусити чи випити кави. Антон дивився на них і мріяв, як колись стане актором.

Строкову службу Привольнов проходив в Театрі Російської Армії, куди він потрапив відразу після закінчення інституту. Цікаво, що одночасно з ним службу в Театрі проходив Петро Красилів, але він був, як каже Антон, «дідом».

Початок кар’єри Антона Привольного в театрі і на телебаченні

Одночасно з роботою в Театрі Російської Армії Антон отримав пропозицію спробувати свої сили в якості ведучого на каналі ТВЦ. Якийсь час програма існувала, проте невдовзі її закрили. Це був перший досвід роботи Привольнова на телебаченні.

Після демобілізації він знову вирішив попрацювати офіціантом, однак не протримався і тижня. Він прийняв рішення пробитися на телебачення, а для цього йому не вистачало освіти. Антон поступив в Інститут Телебачення «Останкіно» і став студентом режисерського факультету. Наступним місцем навчання стала Школа кіно і телебачення.

Антон Привольнов. Відлякувачі комарів Молодій людині здавалося, що варто тільки закінчити Школу кіно, і він відразу ж зможе без праці знайти собі роботу, але все виявилося зовсім не так. Час минав, а він так і не міг працевлаштуватися.

Робота Привольнова на Першому каналі

Привольнов разом зі своєю знайомою вирішив шукати роботу оригінальним способом. Вони ходили з «Останкіно», стукали в усі двері і повідомляли, що у них є свіжі ідеї і цікаві знахідки щодо передач на ТБ. Майже всі «старші» колеги брали у них телефони, обіцяючи зателефонувати, проте так ніхто і не передзвонював.

Одного разу друзі відкрили двері студії, де знімали програму Першого каналу – всім відоме «Добрий ранок». Головною там у той час була Лариса Кривцова. Вона, як і багато інших, теж обіцяла передзвонити. Хлопці передали їй цілий список придуманих ними рубрик. Минав час, але і вона не дзвонила. Коли вони знову були в «Останкіно» і зустріли в коридорі одного з помічників Кривцова, як ні в чому не бувало, запитали, чи збираються їх запрошувати найближчим часом, додавши для переконливості, що канал НТВ ними вже зацікавився. Ця невелика брехня дала результат. Їм майже відразу передзвонили. Так Привольнов опинився на Першому каналі.

Спочатку початківець телевізійник знімав невеликі сюжети для програми «Добрий ранок». Перше завдання не вдалося виконати, як годиться. Хлопці повинні були на Манежній площі провести опитування серед перехожих. Ніхто не хотів відповідати на їхні запитання, тому вони почали ставити їх один одному і самі ж давали відповіді, весь час дуріючи. Ця манера сподобалася Кривцова. Так відбувся дебют на Першому. Антон їздив по селах, брав інтерв’ю у якихось «чудиків», знімав про них сюжети. Незабаром Привольнов почав працювати в «ВТК», а ще пізніше – ведучим «Контрольної закупівлі».

Робота Привольного у програмі «Контрольна закупівля»

Ставши ведучим нової програми на каналі ОРТ, Антон зміг реалізувати багато своїх ідей. Спочатку «Контрольна закупівля» планувалася, як програма розважального характеру, однак потім все змінилося. Сьогодні в цій передачі можна бачити результати незалежних досліджень якості тих чи інших продуктів. Причому всі етапи фіксує відеокамера.

Антон Привольнов про лимони В планах Привольнова – нові проекти. Він говорить, що в будь-якому разі хоче працювати, покращуючи людям настрій, саме для цього він і прийшов на телебачення. «Контрольна закупівля» назавжди залишиться улюбленою дитиною Антона. Як будь-яка творча людина, він хоче рухатися вперед, створювати передачі, які змушували б людей не тільки посміхатися, а й замислюватися над багатьма речами.

Не забуває Привольнов і про своїй акторській професії. Йому подобаються «живі» постановки. Разом з Кирилом Серебренниковим у Антона є спільні плани, можливо, що глядачі побачать його в якихось несподіваних ролях.

Особисте життя Антона Привольнова

Антон одружений. Його дружину звати Ольга. Вони познайомилися в Школі кіно. Спочатку Ольга не справила на нього враження, проте пізніше молоді люди почали спілкуватися і зрозуміли, що їм дуже цікаво один з одним. Одружилися вони в 2007-му, а потім на світ з’явився їхній син Платон.

Антон Привольнов з дружиною і дитиною

Свою нову двокімнатну квартиру подружжя оформляли на свій розсуд. Вони захотіли зробити її оригінальною. Стіни і стеля у них самих яскравих забарвлень. Багато чого під час ремонту Антон робив власноручно.

Привольнов відкрив ресторан, назвавши його «Пюре». Він відрізняється тим, що там готують виключно з сезонних продуктів, ціни цілком прийнятні. Всі продукти ресторан закуповує у фермерів. У Привольнова була мета створити місце, куди людям було б приємно приходити, куди приходили цілими сім’ями. Йому це вдалося, і він дуже пишається результатом.

Будинки Антон готує вкрай рідко. Якщо і займається цим, то більше його цікавить оформлення страви, а не його зміст. Останнім часом він відмовився від вживання м’яса, віддаючи перевагу стравам з овочів. Вільний час Привольнов воліє проводити з сім’єю. Вони їздять відпочивати в красиві місця, живуть в наметах, іноді бувають за кордоном.

Одного разу Антон взяв із собою для участі в передачі «Час обідати» свого сина. Там вони разом з Людмилою Поривай і Наташею Корольовою оцінювали їжу. Буває, що в магазині до телеведучого підходять покупці з проханням порадити, зробити правильний вибір при купівлі якихось продуктів, його впізнають на вулицях, підходять, дякують.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: