Ім’я: Антон Петров

Дата народження: 5 липня 1981 р. (35 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Ленінград р.

Діяльність: бізнесмен, інвестор, ювелір

Вага: 87 кг

Зріст: 179 см

Біографія Антона Петрова

Петров Антон Геннадійович – російський бізнесмен, підприємець, керівник мережі «585/Золотий» і фірми «Балтійський моноліт». Засновник мережі фітнес-центрів Fit Fashion та ювелірного заводу «Талант». Антон Петров народився в Петербурзі 5/07/1981. Захоплюється спортом, любить подорожі, віддає перевагу активний відпочинок.

Студентство

Петров Антон освіту отримав в Іспанії. Там він навчався в одному з провідних університетів Мадрида — Schiller International University. Був удосоен ступеня бакалавра Міжнародного бізнесу. І після закінчення навчання повернувся в Росію.

У Петербурзі навчався в Північно-Західної Академії Державної Служби. І в 2004 році успішно склав випускні іспити. За результатами навчання йому було присвоєно ступінь магістра юридичних наук.

Перші кроки в бізнесі

Зі студентських років Антон Петров зацікавився підприємницькою діяльністю. Так, він увійшов у число засновників пітерської компанії «Балтійський моноліт». Це підприємство пропонувало послуги з проектування та будівництва в Петербурзі. Петров залишається у складі засновників, поєднуючи роботу на декількох постах.

Тоді ж Петров Антон зацікавився ювелірним бізнесом. З 2006 року він є співзасновником мережі «585/Золотий». І саме на посаді керівника цієї компанії він заробив репутацію ефективного топ-менеджера. Зусилля Антона Петрова перетворили мережі «585» у одного з найбільших рітейлерів ювелірного ринку Росії. Компанія вже удостоїлася численних нагород і премій. Лауреатом престижних конкурсів ставав і сам Антон Петров.

Антон Петров - співвласник компанії «585»

З 2007 року Петров починає активну роботу над новим проектом фітнес-клубами Fit Fashion. Центри для занять спортом з’являються в обох столицях. А новий бренд набуває популярності серед прихильників здорового способу життя.

Вражаючі успіхи в ювелірному бізнесі

Всі підприємства, в яких встиг попрацювати Петров Антон, перетворилися в успішні компанії. Напрацювання, які пропонує підприємець, ефективно працюють у всіх сферах бізнесу. Але, безумовно, головним дітищем Петрова є ювелірна компанія «585/Золотий». Коли бізнесмен тільки приєднався до цієї фірмі, вона являла собою невелику мережу з кількох десятків магазинів у Санкт-Петербурзі. А сьогодні «585» охоплює всю територію Росії, і сам Петров Антон збирається виходити на міжнародний ринок.

Петров Антон Геннадійович став одним із засновників фірми у 2006 році. З тих пір почалося стрімке зростання «585/Золотий». І велику роль у цих успіхах зіграв саме Петров. У 2010 році бізнесмен представив керівництву власний план розвитку мережі. Він заявив, що ставка повинна бути зроблена на швидке розширення географії за рахунок виходу на нові ринки Росії. Було запропоновано розширювати бізнес в регіонах. І рада директорів погодив цю модель, яка і стала запорукою успіху.

Вибравши варіант з розвитком в регіони, ювелірна мережа «585» всього за рік відкрила безліч нових магазинів. Тепер їх вже було майже 140, а компанія вела роботу в більшості федеральних округів країни. Географія постійно розширювалася, а про бренд «585» жителі дізнавалися все нових суб’єктів.

Всього п’ять років знадобилося ювелірної мережі, щоб стати одним з найбільших рітейлерів Росії у своїй ніші. Сьогодні компанія «585/Золотий» об’єднує під своїм брендом близько 500 магазинів, які розташовані в 205 містах Російської Федерації. При цьому керівництво підприємства не зупиняється на досягнутому. Щомісяця відкриваються нові магазини. І сам Антон Петров каже, що потрібно і далі розширювати географію.

Важливу роль в експансії «585/Золотий» зіграло і вміле взаємодія Петрова з інвесторами. Він зумів домовитися про залучення близько 6 мільярдів рублів в якості інвестицій. Отримані кошти допомогли створювати торгівельні точки. А незабаром у «585» ще й з’явився власний ювелірний завод – чергова ініціатива Антона Петрова. У 2011 в Санкт-Петербурзі відбулася церемонія відкриття заводу «Талант». Продукція підприємства почала надходити в магазини «585». Крім того, було вирішено розвивати і торгові точки під брендом «Талант». В даний момент існує близько 10 таких магазинів.

Визнання та нагороди

У 2012 році Петров Антон був призначений топ-менеджером «585». Ставши керівником компанії, він ще активніше взявся за роботу. Петров запропонував розвивати суміжні напрямки в ювелірних магазинах. Так, за його ініціативою в торгових точках з’явилися мікрофінансові і кредитні послуги. І «585» стала одним з перших рітейлерів, хто запропонував населенню подібні позики. Природно, що позики стали користуватися великою популярністю, а Антон Петров знову проявив себе з найкращого боку.

Антон Петров вивів мережа магазинів «585» на новий рівень.

У 2013 році любителі ювелірних прикрас отримали можливість купувати товари через інтернет-магазин. Сьогодні практично вся колекція мережі представлена не тільки в наземних торгових точках, але і в інтернет-магазині «585». І цей канал збуту приносить компанії величезний дохід.

Всі ці ініціативи і кроки сприяли зміцненню позицій на ринку. Успіхи «585» були визнані і на найвищому рівні. Організація удостоїлася премії «Національна марка якості». Також підприємство отримало нагороду «Еліта національної економії». Компетентне журі відзначило й самого Антона Петрова. У 2015 році він став лауреатом премії «Кращий керівник».

Незабаром «585/Золотий» була включена в список 200 найбільших рітейлерів Російської Федерації. До речі, підприємство Петрова є єдиним ювелірним бізнесом, включеним в список Топ-200. У цьому престижному рейтингу «585/Золотий» займає 111-ю сходинку.

Можна сказати, що мережа компанії вже охопила практично всю країну. Магазини підприємства можна зустріти повсюдно від Новосибірська до Махачкали. І тепер Петров Антон розглядає можливість виходу на міжнародний ринок. Великий потенціал топ-менеджер бачить в країнах СНД. Вихід підприємства за межі Росії стане логічним продовженням розвитку. Розширення географії завжди було пріоритетом для керівника мережі. І тепер «585» може отримати міжнародне визнання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: