Ім’я: Антон Носик

Дата народження: 4 липня 1966 р. (50 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: р. Москва

Діяльність: журналіст, стартап-менеджер

Вага: 84 кг

Зріст: 177 см

Біографія Антона Носика

Дитинство Антона Носика

Антон народився в Москві в інтелігентній родині. Його батько був письменником, а мама – філологом-полонистом. Батьки розлучилися, коли йому було сім. Вітчимом хлопчика став Ілля Кабаков – сучасний художник. До восьмого класу він навчався в сороковий англійської спеціалізованій школі, а дев’ятий і десятий класи навчався в двісті першій школі. Однокласники його згадують, як дуже розумного і талановитого, проте «собі на умі». Дорослі вважали Антона самим справжнім вундеркіндом.

У вісім років він вільно володів англійською і французькою мовами, і не просто володів, а писав на цих мовах романи, друкуючи на друкарській машинці. Був настільки різнобічно розвиненою дитиною, що міг підтримати практично будь-яку розмову дорослих, ошелешити їх своїм «авторитетним» думкою.

Антон Носик в молодості

Антон багато подорожував, їздив разом із батьком. В силу того, що батько був письменником, він бував в різних місцях, так як для нього поїздки були способом накопичення матеріалу для подальшої творчості.

Вибравши професію лікаря, Антон став студентом медико-стоматологічного університету. У 1989-му Носик отримав диплом і через рік поїхав жити в Ізраїль.

Кар’єра Антона Носика в інтернеті, ЖЖ

Саме живучи в Ізраїлі, Антон серйозно зацікавився Інтернетом і його можливостями інформаційного охоплення величезної кількості людей. В газеті «Вісті», що виходила російською мовою, він працював журналістом, вів колонку про новини інтернету, робив економічні огляди. Це видання в ті роки користувався чималою популярністю у російських емігрантів.

З 1996-го року він припинив писати про економіку і повністю переключився на рубрику «Наші мережі». З часом замість неї з’явилася щоденна колонка «Вечірній інтернет». Саме ця колонка і дала початок епідемії веб-оглядів.

Vovan222 — Антон Носик про пранкерах (Пранк) У 1997-му Носик виїхав з Ізраїлю назад в Росію, почавши працювати на «Сітілайн» і «Нетскейт», а так само на «Фонд ефективної політики». Завдяки його вмілому керівництву виникли Вести.Ru і Gazeta.Ru. Він брав участь у створенні і NEWSru Lenta.Ru. Після того, як ресурси були створені, він став шеф-редактором.

«Вечірній інтернет» зібрав аудиторію з декількох тисяч чоловік, щодня читають цю колонку.

В Інтернет-середовищі про Носику, як про журналіста, відгукуються двояко. З одного боку, він завжди стояв на тому, що Інтернет – найбільш перспективний напрямок інвестицій. З іншого ж боку відзначали його радикальні погляди, мат та інші принади інтернет-андеграунду. Нік dolboeb, використовуваний Антоном, досі нагадує про ті часи. Працюючи в Lenta.Ru, Носик стає ще й президентом холдингу Rambler, керує інтернет-проектами цієї компанії. В обох компаніях він працював до 2004-го року, а наступні шість місяців був головним редактором тижневика «Газета.KG/AM».

Антон Носик на Minaev Live В 2006-2008 роках Антон працював в компанії «СУП». Його обов’язком було – поліпшення ЖЖ.. В 2008-му він заснував ТОВ «Гностик», що займається порталом «Хуюгл.Ру». Тоді ж Носик став головним редактором порталу BFM.Ru. В компанію «СУП» Антон повернувся восени 2011-го року і рік пропрацював там медіадиректор.

Особисте життя Антона Носика

Носик одружений. Його обраницю звуть Ганна. У сім’ї росте маленький Льова. Сім’я багато подорожує, Лев, будучи ще тримісячним малюком, вирушив з батьками в свою першу тривалу поїздку.

Поява в життя сина Антона, різко і значно змінило його пріоритети. До того, як на світ з’явилася дитина, на першому місці у Носика стояла робота. Тепер же всі плани підпорядковуються планам сімейним. Так, його подорожі, які є невід’ємною частиною роботи, тепер плануються і розглядаються з тієї точки зору, можна туди взяти маленького сина.

Носик вважає, що дитині шкідливо знаходитися в будинку, де працює телевізор, так як звідти «пре» багато негативу, агресії і фальші. А ось відеоігри для його сина не під забороною. Інтернет малюка цікавить тим, що там можна побачити абсолютно будь мультик.

Журналіст і блогер Антон Носик має подвійне громадянство: Ізраїль і Росія

Антон з дружиною намагаються захистити свого сина від релігійної пропаганди, вважаючи, що йому треба прищеплювати такий навик, як толерантність і плюралізм. Він намагається доступно пояснити Леве, що різні люди вірять у різне не тому, що хтось поганий, а хто хороший, хтось розумний, хтось дурний. З Богом кожна людина вибудовує свої власні відносини, незалежно від того, юдеянин він, православний чи мусульманин.

Носик вважає, що багато установки, погляди, переконання і цінності людини відбуваються з самого дитинства, вони закладаються вихованням. До виховання своєї дитини він ставиться з величезною відповідальністю, розуміючи, що на його очах відбувається формування уявлень і поглядів маленької людини.

На його думку, сенс життя – виправдати своє призначення. Але щоб його виправдати, його треба спочатку зрозуміти. Носик відносить себе до тих людей, у кого на розуміння особистого призначення пішли перші тридцять років життя.

У Антона подвійне громадянство, він є громадянином Росії і громадянином Ізраїлю. Ним засновано благодійний фонд «Допоможи.Орг».

Антон Носик зараз

У жовтні 2016 року Антона Носика визнали винним в екстремізмі за його запис у Живому Журналі, озаглавлену «Стерти Сирію з лиця землі». Суд оштрафував блогера на 0,5 мільйона рублів.

Суд над блогером Антоном Носиком

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: