Ім’я: Антон Макарський

Дата народження: 26 листопада 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: Пенза

Діяльність: актор театру і кіно, співак

Вага: 67 кг

Зріст: 178 см

Біографія Антона Макарського

Антон, актор в третьому поколінні, ріс у багатодітній родині. Його дідусь – народний артист Михайло Каплан, тато актор пензенського лялькового театру, а мама – музичний педагог. Антон Макарський самий старший дитина. Коли майбутньому артистові було 12-ть років, у нього з’явилася сестра Ася, через півтора року народилася Шура.

Старша з сестер стверджує, що у Антона завжди була приголомшлива енергетика, яка притягувала до себе людей, як магніт». Макарський був лідером і в школі, і у дворі, і серед друзів, і в театральній студії.

Підкорення Москви

Після школи, у 1993 році, Антон Макарський відправився в Москву і успішно пройшов вступні випробування відразу в 3 театральних внз. Вчитися ж майбутній актор пішов в Щукінське училище, оскільки вважав саме це навчальний заклад «самою кращою акторською школою». Щука, каже Антон, зробила з нього іншої людини, який почав цінувати життя у всіх її проявах. Перед випускним, до речі, юний актор був зайнятий у чотирьох дипломних спектаклях з п’яти, а для 7 з 12 іспитів з танців підготував номери з вокалу.

Антон Макарський на відео Після училища Антон Макарський пішов працювати в театр «У Никитинских воріт». Там він якийсь час грав головні ролі, однак ніякого задоволення від роботи не отримав і пішов в армію за власним бажанням. Правда, в солдатській формі актор проходив всього півтора місяці. Антона у конвойній роті відрядили в ансамбль пісні і танцю Міністерства внутрішніх справ. А ось тут рядовий Макарський вже провів гол – він співав і вів різні концерти.

Мюзикли

Антон Макарський за освітою драматичний актор, а от пішов несподівано для всіх заспівав у музичній постановці. Втім, це сталося випадково. Після служби в армії актор почув про кастинг у новий мюзикл під назвою «Метро». Макарський прийшов на відбір і його відразу прийняли. Зараз актор каже, що участь у цьому мюзиклі для нього стало успіхом. Проект був доленосний, саме на ньому він познайомився зі своєю з майбутньою дружиною Вікторією Морозової.

Антон Макарський на відео А ось з травня 2002 року Антон потрапив вже в мюзикл «Нотр Дам де Парі». Там йому дісталася одна з головних ролей – капітана на ім’я Феба де Шатопера. Та самого початку постановки актор привернув до себе увагу глядачів. В цілому цей проект і його успіх пов’язаний з музичною складовою постановки, оскільки французька і російська культури в чомусь близькі. Втім, і сам сюжет безсмертного твору Віктора Гюго нескладно пережити на російську реальність.

Популярності проекту сприяв і вихід на екрани телевізорів кліпу на всесвітньо відому пісню «Belle». Композицію виконали Макарський, Голубєв і Петкун – все, персонажі-чоловіки, які були задіяні в любовній історії. Успіх не передати словами. Пісня до глибини душі вразила публіку, а обсяги продажу синглу побили всі мислимі і немислимі рекорди.

Романтичний і чарівний Антон Макарський

Втім, сам актор про своїх вокальних даних говорить скептично. Він не вважає себе співаком, а навпаки, залишається драматичним актором і радий, що закінчив саме Щукінське училище. Актор, звичайно визнається що вміє співати, і не погано, але не вокализировать. Та й в будь-якому персонажі, на його думку, головне не як співати, а про що. Попадання в резонатор стоїть на другому плані.

Варто відзначити, що в 2003 році Антон записав свій сольний альбом.

Кіно

До речі, після «Метро», в 2002 році Антон Макарський починає працювати в кіно. Дебютував він у фільмі про нафтовиків «Бурова» Леоніда Кулагіна. Зйомки стрічки проходили в Сургуті на цій буровій. Пізніше актор зіграв у картині з новел Мопассана «Любовні авантюри».

Восени 2003 року Макарський бере участь у грандіозному американо-російському проекті, телеромані «Бідна Настя». У телесеріалі Антон перевтілюється в князя Андрія Долгорукого. Персонаж актора, як і в «Нотр Дам де Парі», розривається між коханими – кріпак дівчиною і нареченою дворянського походження.

Антон з дружиною Вікторією

До речі, на роль Долгорукого режисер серіалу «Бідна Настя» Петро Штейн шукав молодої людини з яскраво вираженою слов’янською зовнішністю. Але коли побачив на пробах кароокого брюнета Антона Макарського, та ще у військовому мундирі і з бездоганною виправкою, то без вагань віддав йому роботу. Але з єдиною поправкою: з кароокого Антон перетворився на блакитноокого за допомогою контактних лінз.

І тут режисери не встояли перед спокусою показати глядачам вокальні дані Макарського. Разом з Аліною і Сергієм актор співає заголовну пісню картини «Мені не шкода». Зйомки цього серіалу Антон розглядав, зізнається, як велику школу, оскільки поруч працювали метри вітчизняного кінематографа, такі, як Альберт Філозов, Ольга Остроумова, Олександр Філіпенко.

У 2006 і 2007 роках актор грає французького резидента в серіалі «Пером і шпагою», а в 2007 у фільмі Агаджанової «Кривава Мері». Далі слід роль викрадача машин в картині «І падає сніг» Мигунової.

Антон Макарський на відео Всього в біографії Антона Макарського робота над 32 фільмами і серіалами. У кожному дістається якщо не головне, то епізодична, але яскрава і запам’ятовується роль.

Особисте життя: визначено долею

Антона Макарського пощастило зустріти жінку своєї мрії і навіть завоювати її любов. За деякий час до зустрічі з актором астролог Павло Глоба передбачив Вікторії Морозової кар’єру зірки і чудового чоловіка. Втім, уточнив чоловік, сім’ю вона віддасть перевагу знаменитості. Спочатку Вікторія не повірила, адже вона дуже довго вчилася музиці і тільки про неї і думала. Через кілька років дівчина прийшла на кастинг мюзиклу «Метро» і там познайомилася з невідомим початківцям актор Антон Макарський. І Віка, і Антон пройшли проби, і були затверджені на ролі.

Актор закохався в партнерку з першого погляду. Він зізнається, що відразу розгледів в ній дівчину своєї мрії: златокудрое створення стало для нього маною. Молодий чоловік йшов на різні хитрощі, щоб завоювати серце чарівної Вікторії. Навіть серенади і романси співав, читав вірші. Проте зусилля були марними. Морозова була холодна.

Одна з найкрасивіших зоряних пар

Але розтопити крижане серце вдалося за допомогою скупих чоловічих сліз. Вікторія одного разу розповіла Антону про кохання Марка Шагала та його дружини Белли. Дівчина з подивом побачила, як розчулився Макарський і його очі заблищали від сліз. Віка тут же зрозуміла, що саме цього романтика вона чекала все своє життя.

Через рік після знайомства Вікторія і Антон повінчалися, а ще через три роки офіційно зареєстрували свої стосунки.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: