Ім’я: Антон Лаврентьєв

Дата народження: 10 грудня 1983 р. (33 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор, телеведучий, музикант

Вага: 72 кг

Зріст: 183 см

Біографія Антона Лаврентьєва

Дитинство і юність Антона Лаврентьєва

Антон народився у звичайній московській сім’ї, спочатку він навчався у звичайній школі № 1102. Навчання в старших класах пройшла у школі № 199.

Артистичність і харизма проявлялися у хлопчика з самого раннього дитинства, шопінг цікавив його ще з віку дитячого садка. У шкільні роки однокласники талановитому хлопцю дали прізвисько Лавр. Однак, незважаючи на таке ім’я, що передбачає приймати лаври слави, після закінчення школи як альма-матер був обраний Московський міжнародний університет. У 2001 році Антон став студентом факультету журналістики, звідки у 2006 році вийшов дипломованим фахівцем.

Початок кар’єри Антона Лаврентьєва: робота в клубах

Крім школи та університетської освіти на рахунку Антона Лаврентьєва навчання в одній зі столичних музичних шкіл. І коли він створив службу фейс-контролю в популярному московському нічному клубі, де згодом став займатися постановкою танців, знання, отримані в музичному закладі дуже придалися.

Антон Лаврентьєв спочатку став відомий в московських клубах

Дана діяльність проходила досить успішно, незабаром Лаврентьєв (на той час на зміну шкільного прізвисько Лавр вже прийшло ім’я Антон Фейскартон, яким його охрестили численні знайомі і друзі під час роботи у службі фейс-контролю) просунувся по кар’єрних сходах — йому запропонували посаду концертного директора.

Таланту і працездатності Антона можна було тільки позаздрити. Модний столичний нічний клуб залучав дедалі більше відвідувачів завдяки гучним і ексклюзивних вечірок, організованим новим концертним директором.

Крім основної діяльності молодий музикант зайнявся організацією власної музичної групи, благо навколо талановитого, відкритого і привабливого юнака завжди було достатньо такої ж талановитої та енергійної молоді. В результаті у нього вийшло два дітища — веселий і задорныйGipsy Band і лаунжевый проект L acoustique.

Кожна з груп дуже швидко знайшла своїх шанувальників, так як обидва колективи відрізнялися особливою креативністю та індивідуальним стилем. Gipsy Band і L acoustique об’їздили з гастролями практично весь світ, і всюди їх чекав незмінний успіх. Можна сказати, що одночасно з початком кар’єри музиканта Антон Лаврентьєв став мандрівником і шоппер.

Антон Лаврентьєв в кіно

У вересні 2014 року любителі російського пригодницького кіно побачили Антона Лаврентьєва у новому трилері режисера Рустама Мосафіра «Втікачі». Молодий актор зіграв роль Кістки, музиканта і друга головного героя. Йому пощастило працювати на одному знімальному майданчику з Лізою Боярської, Петром Федоровим, Сергієм Цеповым і Валерієм Гришко.

Антона Лаврентьєв у проекті «Орел і решка»

На українському телебаченні користувалася популярністю і глядацької любов’ю передача «Орел і решка», створена за підтримки російського розважального каналу «П’ятниця». Вів передачу Костянтин Жовтневий, і коли в силу причин особистого характеру він був змушений піти з проекту, кращої кандидатури, ніж Антон Лаврентьєв навряд чи можна було бажати.

Антон Лаврентьєв займається шопінгом в програмі «Орел і решка»

Він ідеально вписався в новий проект під назвою «Орел і решка. Шопінг». Вперше телеаудиторія побачила нового ведучого в травні 2014 року, коли проводилися зйомки в Лімі — столицю маленької держави Перу. розташованого в Латинській Америці.

Телеглядачі побували разом з «Орлом і решкою» в багатьох захоплюючих подорожах, вони мали можливість познайомитися з Гонконгом, Сінгапуром, містами Південної Америки, В’єтнамом та ін. У Антона Лаврентьєва і глядачів склалася обопільна симпатія: справжні шопоголіки отримали в особі передачі та її ведучого даний посібник, де недорого купити ексклюзив, раритетні і вінтажні речі, а в самого героя подорожей відточувати майстерність телеведучого, внаслідок чого з’являлися нові шанувальники його таланту.

Особисте життя Антона Лавретьева

Чарівна усмішка Антона, його природна харизма і шарм привертали і привертають увагу багатьох представниць жіночої статі. Кому віддасть своє серце цей талановитий молодий чоловік, поки невідомо. Проте, ні для кого не секрет, що з різних шопінг-маршрутами він відправлявся в парі з чарівною російською актрисою і моделлю, ведучою телевізійних передач Марією Иваковой.

Чутки: Антон Лаврентьєв і Маша Ивакова зустрічаються

На екрані вони рідко з’являлися одночасно, але прогулянки по дорогих бутіках, бюджетним торговим точкам здійснювали практично завжди разом. В особистих інтерв’ю Антон виключно тепло відгукується про Машу і не заперечує той факт, що їхнє спілкування не обмежується тільки робочими стосунками. Одного разу пара навіть оголосила про своє рішення поєднуватися узами законного шлюбу.

Антон Лаврентьєв зараз

Зірка продовжує займатися пошуком захоплюючих маршрутів, щоб відправитися разом з глядачами в захоплюючі дух ще незвідані подорожі. Антон на всі сто відсотків підходить під твердження, що обдарована людина талановита в чому. Він одночасно відточує межі акторської майстерності і займається музичною творчістю, виступає як співак і виконує роль клубного промоутера.

Антон Лаврентьєв пристрасно захоплюється колекціонуванням холодної зброї, тому з кожної нової поїздки намагається привезти унікальний зразок, якого ще немає в його колекції. Кілька незвичайне захоплення, таке може бути тільки у справжнього чоловіка і виключно сильної і цілеспрямованої особистості, якою і є сьогодні колишній московський школяр, отримав колись від своїх однокласників прізвисько зі змістом — Лавр.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: