Ім’я: Антон Комолов

Дата народження: 4 квітня 1976 р. (40 років)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Дракон

Місце народження: Москва

Діяльність: ведучий, актор дубляжу, редактор газети, шоумен

Вага: 76 кг

Зріст: 178 см

Біографія Антона Комолова

Антон Комолов – це популярний російський ведучий, ім’я якого сьогодні відомо у всіх куточках СНД. За його плечима участь у найрізноманітніших телепередачах, а також робота над багатьма іншими проектами на телебаченні і за його межами. Так, зокрема, Антон Комолов відомий як актор дубляжу, ді-джея, редактора і автора розважальних програм. Завдяки такій багатогранності своєї особистості, ведучий постійно залишається в кадрі. Але чи можна сказати, що ми знаємо про улюбленому шоумена абсолютно всі? Звичайно, немає. Адже у кожної людини є свої власні таємниці. І Антон Комолов – не виняток.

Дитинство і родина Антона Комолова

Майбутній відомий журналіст з’явився на світ у простій московській сім’ї, ніяк не пов’язаної з телебаченням чи шоу-бізнесом. Його батько працював інженером, а мама була філологом. Можливо, саме її вплив і відклало найбільш значний відбиток на життєвий і творчий шлях нашого сьогоднішнього героя. З ранніх років мама Антона приділяла йому майже весь свій вільний час. Вона навчила його читати, писати і вирішувати складні математичні рівняння. І вже дуже скоро подібні старання принесли свої плоди.

Антон Комолов почав кар'єру в КВН

Як зазначається в деяких джерелах, уже в три роки Антон відмінно читав, а вже в шість років спокійно подужав такий складний роман «Анна Кареніна». Непогано досяг успіху майбутній шоумен і в області математики. У старших класах він став активно захоплюватися точними науками і вже зовсім скоро вступив до профільний фізико-математичний ліцей, а потім — в МГТУ імені Н. Е. Баумана. Тут він почав вчитися на інженера систем автоматичного проектування. Проте любов до творчості все одно вивела нашого сьогоднішнього героя на велику сцену.

Першим серйозним успіхом для молодого хлопця стали виступи в університетській команді КВК. Разом з іншими студентами МДТУ їм. Баумана Антон Комолов писав жарти і займався постановкою сценічних номерів. І подібні зусилля давали непоганий результат. В кінці дев’яностих команда, в якій виступав Антон, кілька разів ставала переможцем Московської ліги КВН і навіть брала участь у кількох міжнародних фестивалях.

Паралельно з виступами в Клубі Веселих і Кмітливих Антон старанно торував собі шлях у світ теле — і радіожурналістики. У 1994-му році він влаштувався простим телефоністом на радіо «Максимум», проте вже через рік пішов звідти, щоб співпрацювати в якості ведучого новин з радіостанцією «Срібних дощ». У цій якості Комолов пропрацював два роки, протягом яких зміцнів у творчому плані і заробив собі ім’я.

Антон Комолов про гриби

Зоряний шлях Антона Комолова — провідного

Варто зазначити, що вже після свого становлення в якості популярного телевізійного ведучого, Антон Ігорович ніколи не забував про роботу на радіо. В наступні роки він з’являвся з різними проектами на таких радіостанціях як «Хіт-FM», «Європа Плюс», «Радіо Маяк», «Радіо Класика» та ін. Завдяки плідній роботі, Комолов став відомий і популярний в якості радіоведучого. Однак справжню славу йому принесла все-таки телебачення…

Становлення в якості зірки «блакитного екрану» почалося для Антона з роботи на музичному каналі BIZ-TV. У цьому місці Комолов робив свої перші кроки в якості телевізійного ведучого, проте пропрацював на BIZ-TV він порівняно недовго. Вже в 1998-му році на запрошення каналу MTV Росія Комолов почав вести програму «Велике кіно» разом з іншою популярної ведучої – Яною Чурикової. А потім став працювати над низкою інших проектів, що виходили на даному каналі телебачення. Так, в його послужному списку з’явилися такі проекти MTV як «Бадьорий ранок», «Правило буравчика», Playstation, «Покоління MTV. Ми любимо 90-е» і деякі інші. У цей період однією з постійних партнерок Антона стала ведуча Ольга Шелест, яка працювала з ним майже над кожною з названих вище передач.

Антон Комолов зараз

На початку двохтисячних років Комолов остаточно утвердився в якості одного з найпопулярніших російських тележурналістів. В наступні роки він почав часто співпрацювати не тільки з MTV Росія, але і з іншими каналами. Так, зокрема, Антон «засвітився» в якості ведучого програми «Великий ремонт», «Земля-Повітря» (обидві – канал ТВЗ), «Коротке замикання» (ВГТРК), «Як це зроблено» (РЕН ТВ), «Країна грає у Квас Лото» (ТНТ), «Діти знають толк» (СТС), «П’ятниця News» (телеканал «П’ятниця») і деяких інших. Крім того, в рамках деяких телевізійних шоу Антон Комолов з’являвся (з’являється) у якості спеціального гостя, запрошеної зірки або члена журі. Однак зупинятися на цьому моменті докладно ми сьогодні не будемо. Замість цього, відзначимо також активну захопленість Антона деякими проектами, пов’язаними з друкованими ЗМІ.

Ольга Шелест і Антон Комолов Так, зокрема Комолов працює в якості PR-директора журналів «Yes!» і «FHM», а також є головним редактором і членом правління газети «Панда Times», що виходить під егідою Всесвітнього фонду дикої природи. Окремої згадки заслуговує також і діяльність Антона Комолова в якості актора дубляжу. В останні роки телеведучий часто працює над створенням російськомовних версій американських мультфільмів, а також деякими іншими проектами. Голос Комолова можна почути в кожній з частин популярної франшизи «Льодовиковий період», а також в європейському фільмі «Рок-хвиля» і в проекті Animal Planet «Перекладач із собачої».

Багаторічна робота над різними теле — і радіопроектами принесла Антону Комолову безліч престижних номінацій і премій. У числі найбільш значущих досягнень шоумена можна назвати нагороду «Радіоманія» 2009-го року, премію «Москва Media» (2010) та деякі інші.

Антон Комолов з дружиною і сином

Особисте життя Антона Комолова

Незважаючи на безліч чуток про нібито має місце романі Антона зі своєю партнеркою телеведучою Ольгою Шелест, подібні повідомлення неодноразово спростовувалися самими знаменитостями. Остаточно поставити хрест на давнішніх домислах вдалося кілька років тому, коли в пресі з’явилися повідомлення про роман ведучого з дівчиною по імені Влада. У 2006-му році пара зважилася узаконити свої стосунки. У листопаді того ж року у закоханих людей з’явився їхній первісток – син Андрій.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: