Ім’я: Антон Хабаров

Дата народження: 11 січня 1981 р. (36 років)

Знак Зодіаку: Козеріг

Східний гороскоп: Півень

Місце народження: Балашиха, Московська обл.

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 85 кг

Зріст: 187 см

Біографія Антона Хабарова

Антон Олегович Хабаров – російський актор, зірка численних серіалів, серед яких – нашумілий у свій час містичний проект «Закрита школа», гостросюжетний серіал «Братани» і екранізація роману Тетяни Устинової «Хроніка мерзенних часів».

Зірка театру і російського кіно Антон Хабаров

Дитинство Антона Хабарова

Антон Хабаров з’явився на світ 11 січня 1981 року в невеликому підмосковному містечку Балашиха, в далекій від світу мистецтва родині. Його тато робота інкасатором, а мама – бухгалтером. Крім того, у Антона є молодша сестра Ліза – ветеринар.

Любов і турбота батьків допомогла Антону і його сестрі отримати прекрасну освіту. У складні часи після розпаду СРСР глава сім’ї працював на трьох роботах, щоб забезпечити дітей найкращим. В подяку на свій перший великий гонорар Антон подарував батькові автомобіль.

Актор Антон Хабаров в дитинстві

Але задовго до цього моменту, ще будучи звичайним школярем, Антон мало чим відрізнявся від своїх однолітків, хіба що був дуже допитливим і активним хлопцем: грав після уроків в баскетбол, займався легкою атлетикою, освоював фортепіано, любив кататися на конях, вчив іноземні мови. У 10 років він за компанію з однокласницею прийшов в секцію бальних танців, навіть не підозрюючи, що пластична виразність балету так полонила його серце, що він зробить класичну хореографію своїм головним хобі на довгі роки і навіть отримає титул КМС по спортивних бальних танцях.

Незважаючи на явний талант, Антон не зумів вступити факультет бальних танців при Університеті фізкультури і спорту та зробити улюблене заняття основною професією. Бачачи своє сина відчай, батьки Антона Хабарова вирішили допомогти йому з надходженням в обласний коледж мистецтв, на факультет режисури. Але все ж вступив він завдяки своїм силам – в списку завдань для вступу значилося «проаналізувати свою п’єсу», хлопець зрозумів це занадто буквально і всього за одну ніч написав власну п’єсу. Комісію вразила висока мотивація юнаки, і Антон був прийнятий.

Інтерв’ю Антона Хабарова: як танцюрист став актором Після закінчення коледжу Хабаров продовжив навчання в «Тріски», вибравши її з усіх головних театральних училищ столиці. Його наставником став Віктор Коршунов – Антон відразу зрозумів, що саме ця людина зможе навчити його не тільки професії актора, а чогось більшого.

Акторська кар’єра Антона Хабарова

Ще в роки студентства Хабаров отримав епізодичні ролі в серіалах «Пані Перемога» і «Медовий місяць». У 2004 році Хабаров закінчив вуз і був запрошений на службу в театр «Современник», де за чотири роки роботи був задіяний у чотирьох постановках: «Дама з камеліями», «Антоній&Клеопатра», «Мален» і «А вам не хотится ль під ручку пройтиться».

Антон Хабаров на сцені «Современника»

Дуже скоро його чекала перша серйозна роль – Родіон Гішар в серіалі «Доктор Живаго». Перший знімальний день запам’ятався йому сценою, де його герой викликає на дуель персонажа Олега Янковського. З допомогою досвідченого напарника він подолав звичайне для новачка сором і блискуче вжився в образ.

Молодий Антон Хабаров в ролі Родіона Гишара

У 2007 році Хабарову дісталася одна з головних ролей у телесеріалі «І все-таки я люблю…». У нього ідеально вийшло зіграти генеральського сина, без пам’яті закохався в «лимитчицу», тим більше що головну героїню грала його колишня однокурсниця Тетяна Арнтгольц.

Кадр із серіалу «І все-таки я люблю»

У 2008 році він перейшов на службу в Московський академічний театр ім. Маяковського. За наступні два роки він взяв участь у трьох виставах: «Коло», «Небезпечний поворот» і «Три сестри».

Вистава «Небезпечний поворот»

У 2009 році Хабаров став одним з постійних акторів серіалу «Братани». Він, а також Сергій Селін, Олександр Кравченко та Дмитро Дьяконов зіграли чотирьох друзів, колишніх десантників, які проти своєї волі опинилися втягнутими в підступи торгує людьми ОЗУ. Хоча фільмів подібного жанру вже на той момент не були рідкістю, надзвичайно реалістична гра акторів і щирість серіалу підкупили тисячі глядачів, тому в 2012, 2012 і 2013 роках на екрани вийшло продовження «Братанів» з тим же акторським складом.

Антон Хабаров грав у популярному серіалі «Братани»

Незабаром після виходу перших «Братанів» Антона Хабарова чекала ще одна значуща роль. На цей раз йому довелося знятися в молодіжному серіалі «Закрита школа» – психологічному трилері з неабиякою часткою містики. Акторові дісталася роль директора школи, людини закритого, таємного і педантичного – повна протилежність Хабарова. Тим не менш, з образом Віктора він справився блискуче.

Антон Хабаров зіграв директора «Закритої школи»

Актор не раз жартував, що за час зйомок він полюбив грати в постільних сценах, яких в серіалі дійсно було безліч. Що стосується партнерів по знімальному майданчику, найяскравіші враження у Антона залишилися від роботи з Тетяною Васильєвою – до сцен з нею він готувався більше, ніж до іспитів у школі.

На фото: Антон Хабаров і Тетяна Васильєва

В цей же час він брав участь в програмі «Танці з зірками», поєднуючи виснажливі зйомки з не менш виснажливими тренуваннями.

«Танці з зірками»: Антон Хабаров і Катерина Трофімова танцюють самбу В 2013 році актор прийняв пропозицію Московського губернського театру і увійшов в його трупу акторів. Першою постановкою на новому місці роботи для нього став спектакль «Знайшла коса на камінь».

Зараз Антон Хабаров грає в Московському губернському театрі

Запам’ятовується роботою у фільмографії актора стала роль в екранізації детектива Тетяни Устинової «Хроніка мерзенних часів». Антон Хабаров зіграв підприємця Кирила, який допомагає його новоспеченої коханої розслідувати вбивство її бабусі. Допомагала йому прекрасна Поліна Сыркина – їх екранну пару глядачі визнали воістину чудовою.

«Хроніка мерзенних часів»: Антон Хабаров і Поліна Стрельникова (Сыркина)

У 2015 році він зіграв одного з ключових чоловічих персонажів у кримінальному серіалі «25-та година».

Кадр із серіалу «25-а година»

Особисте життя Антона Хабарова

Любов усього життя у актора одна – це його колишня однокурсниця, актриса Губернського театру Олена Степучева.

Антон Хабаров і його дружина Олена

Антон Хабаров відчув, що закохався, коли побачив, як Лена читає на вступних іспитах уривок з «Тихого Дону». Довгий час дівчина не звертала на неї уваги, адже у неї вже був молодий чоловік, але наполегливий Антон не знав слова «ні» і в результаті добився свого.

Неймовірна історія кохання Антона Хабарова і Олени Степучевой 2007 року вони офіційно стали чоловіком і дружиною, і в цьому ж році на світ з’явився їхній первісток Влад. Трьома роками раніше родина стала більше на нового члена – на цей раз дружина подарувала Антону доньку Аліну.

Антон Хабаров і його діти

Син Хабаровых цікавиться шахами, а донька захоплюється творчими хобі: малює, танцює, а також займається тенісом.

Антон Хабаров зараз

У 2016 році Антон Хабаров разом з дружиною продовжував виступати на сцені Губернського театру, а також був зайнятий на зйомках серіалів «Мурка» і «Нове життя».

У 2016 Антон Хабаров знявся в кримінальному серіалі «Мурка»

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: