Ім’я: Антон Феоктистов

Дата народження: 9 грудня 1982 р. (34 роки)

Знак Зодіаку: Стрілець

Східний гороскоп: Собака

Місце народження: р. Новоалтайськ

Діяльність: актор

Вага: 83 кг

Зріст: 180 см

Біографія Антона Феоктистова

Антон Феоктистов – це талановитий молодий актор, який чудово проявив себе в театрі, в кіно і на телебаченні. У його фільмографії є чимало цікавих ролей. А тому кожен з наших читачів, напевно, без праці зможе для себе окреслити коло кращих екранних робіт цього актора. Наш сьогоднішній герой вміє бути нескінченно різноманітним, а тому залишається близьким для багатьох мільйонів телеглядачів у всіх куточках СНД. Його називають висхідною зіркою російського кінематографа. Але наскільки ці слова близькі до істини? Розібратися в цьому вам допоможе дана стаття.

Дитинство і родина Антона Феоктистова

Антон Феоктистов з’явився на світ 9 грудня 1982 року в місті Новоалтайске. У цьому провінційному місті пройшли його дитинство і юність. В цьому ж місці наш сьогоднішній герой почав формуватися як актор.

Любов до драматичного мистецтва зростала в душі хлопця поступово. Все почалося з перегляду голлівудських бойовиків і перших виступів у шкільних театральних постановках. Після цього Антон Феоктистов почав відвідувати також заняття позакласної секції акторської майстерності. Проте в самому початку подібні заняття були для нього лише приємним хобі. Серйозно задуматися про акторську професію наш сьогоднішній герой вирішив лише в старших класах.

Біографія актора Антона Феоктистова в глибокій провінції

Перший час він довго розмірковував над різними варіантами, але згодом вирішив все-таки зробити ставку на акторське мистецтво. Подібний розклад здавався йому привабливою, але, незважаючи на це, на іспити до Москви Антон Феоктистов все ж відправлявся з деяким внутрішнім хвилюванням.

Однак, врешті-решт, все завершилося благополучно. Суворі екзаменатори Школи-студії МХАТ відразу розглянули неабиякого провінційному хлопця чималий потенціал. А тому наш сьогоднішній герой вже скоро став одним із студентів знаменитого театрального Вузу. У Мхаті Антон Феоктистов почав вчитися на курсі Д. В. Бруснікіна і Н. Е. Козака. Згодом молодий актор неодноразово зізнавався у своїх інтерв’ю, що саме ці дві людини зробили найбільший вплив на його формування як професійного актора.

Кар’єра Антона Феоктистова в театрі

У 2008-му році наш сьогоднішній герой закінчив навчання в Школі-студії МХАТ і став шукати для себе місце роботи. У підсумку «пошуки» виявилися нетривалими і, зробивши коло, Антон Феоктистов знову повернувся до рідної alma mater. Талановитий молодий актор почав виступати разом з трупою Московського художнього театру і вже досить-таки скоро зумів привселюдно заявити про себе.

Трейлер до фільму «Ванга / Вангелія» з Антоном Феоктистовым Свою першу роль в театрі наш сьогоднішній герой зіграв у виставі «Ундіна». В рамках даної постановки Антон Феоктистов виконав роль хороброго і сміливого лицаря Ганса. У підсумку саме цей образ приніс йому першу популярність у глядачів.

Після цього наш сьогоднішній герой також зіграв Вентичелли у виставі «Амадей», Саймона Блісса у «Весняній лихоманці», Гаврила в «Коники-горбунок», а також багатьох інших персонажів у різних постановках.

Завершуючи тему театру, зазначимо, що після декількох років виступів на сцені МХТ, молодий актор перебрався в театр імені Пушкіна. На новому місці він зіграв кілька нових ролей, проте згодом плавно перекочував в світ російського кінематографа. Сьогодні Антон Феоктистов частіше працює в кіно, ніж у театрі, проте повністю залишити театр хлопець все одно не зумів. Як зізнається сам актор, замінити чимось іншим ту живу енергію, якою славиться театр, неможливо практично нічим. А тому вже зараз можна впевнено сказати, що в найближчі роки Антон, напевно, не залишить рідних стін.

Антон Феоктистов в кіно

Що ж стосується кар’єри в світі кіно, то в цьому плані для Феоктистова все почалося досить стандартно. На четвертому курсі Вузу талановитого молодого актора примітила відома постановниця Каріне Фоліянц, що працювала в той момент над новим романтичним серіалом «Два кольори пристрасті». Після недовгої розмови з хлопцем, режисер запропонувала йому пройти прослуховування на головну роль. У підсумку саме Антон Феоктистов з’явився на екрані в образі честолюбного провінціала Максима Павлова – одного з центральних персонажів всієї історії.

Антон Феоктистов одружений на актрисі Наталії Долгушиної

Серіал «Два кольори пристрасті» приніс молодому акторові перший успіх. Його почали часто запрошувати в різні телевізійні проекти, а тому вже дуже скоро у фільмографії нашого сьогоднішнього героя з’явилося кілька нових цікавих ролей. Серед таких варто згадати історичний проект «Інститут благородних дівиць», фантастичну мелодраму «Ворожіння при свічках», а також російсько-український проект «Дві сторони однієї Анни».

В двох стрічках, названих у цьому списку останніми, Антон Феоктистов знову зіграв головних героїв. Завдяки роботі на телебаченні наш сьогоднішній герой дуже швидко став популярним актором. Режисери і продюсери закидали його новими сценаріями, проте сам Антон Феоктистов досить скрупульозно підходив до вибору своїх ролей. Саме тому нові роботи в його фільмографії з’являлися нечасто. Але кожна нова роль залишалася абсолютно особливою історією.

Антон Феоктивнов в даний час

В останні кілька років наш сьогоднішній герой представив глядачам чотири свої нові роботи. Він зіграв разом з Анастасією Макеєвої в популярній комедії «Новини», а також постав перед глядачами в якості одного з другорядних персонажів у містичному проекті «Вангелія». Крім того, російський актор також виконав центральні ролі в драмі «Шулер» і романтичному фільмі «Щасливий квиток».

Антон Феоктистов про ролі Кістки у фільмі «Шулер». За кадром. Що стосується нових ролей, то в цьому плані все також складається для Антона Феоктистова досить райдужно. Він грає центральні ролі в театрі, а також регулярно отримує нові пропозиції про зйомки в кіно. Відомо, що в 2014-му році актор повинен зіграти одну з ролей в російському фантастичному фільмі «Овечка Доллі була зла і рано померла». У даній картині наш сьогоднішній герой зіграє разом з Віктором Сухоруковим і Юлею Савичевої.

На початку квітня 2014 року на телеканалі «ТВ-3» стартував серіал «Тринадцять», де Антон грає Ігоря Ракітіна, власкора газети «13», яка спеціалізується на розслідуванні містичних випадків.

Особисте життя Антона Феоктистова

В особистому житті актора все також давно розкладено по своїх місцях. Ось уже кілька років Антон Феоктистов перебуває у шлюбі з актрисою Наталією Долгушиної. В даний час пара живе в Москві і мріє про дітей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: