Ім’я: Анна Сорокіна

Дата народження: 10 березня 1990 р. (26 років)

Знак Зодіаку: Риби

Східний гороскоп: Кінь

Місце народження: Магнітогорськ

Діяльність: гірськолижниця

Вага: 68 кг

Зріст: 164 см

Біографія Ганни Сорокіної

Дитинство Ганни Сорокіної

Анна народилася в Магнітогорську, невеликому містечку Челябінської області. Коли їй було п’ять років, батьки, взявши дочку, вирушили в Абзаков, де як раз відкрився гірськолижний центр. Сім’я була дуже спортивної. В цьому заслуга батька, який сам був спортсменом, серйозно займався дзюдо. З самого дитинства дівчинка жила активним життям. Гірські лижі захопили маленьку Аню буквально відразу. Через два роки до її батьків підійшла Олена Телегина (тренер) і запропонувала Ганні займатися гірськими лижами в недавно відкрилася школі. Аня відразу погодилася. Так почалися заняття.

Батьки з дитинства всебічно розвивали дочка. Вона займалася лижами і танцями, ходила в музичну школу. Її день був побудований так, що часу на пусте валяння на ліжку і перегляд телевізора не залишалося зовсім. Це привчило Аню трудитися. Вже ставши дорослою, вона не дозволяє собі байдикувати.

Анна Сорокіна стала на гірські лижі в ранньому дитинстві

Першим завойованим призом була м’яка іграшка – величезний заєць. А через два роки занять Аня стала вигравати старти досить високого рівня. У дев’ять вона отримала «бронзу» на всеукраїнських змаганнях.

Дуже скоро спорт почав витісняти з життя всі інші заняття. Почавши вигравати в міських і обласних змаганнях, вона звернула на себе увагу тренерів олімпійської збірної. До дванадцяти років юна спортсменка вже була юнацької олімпійської збірної. В цей момент дівчинка зрозуміла, що спорт для неї — це не просто захоплення. Незабаром довелося кинути музичну школу, не довчившись всього рік. У 16 років Сорокіна вже була в основному складі олімпійської збірної Росії. Всіх перемог не згадає сама Аня, серед них і «золото» і «бронза», і «срібло» на змаганнях різного рівня.

Початок спортивної кар’єри горнолыжницы Ганни Сорокіної

Ганна наполегливо займалася улюбленим спортом, що давало чудові результати. У сімнадцять років вона в Саяногорську взяла чотири «золота» і одне «срібло». У цьому ж році на чемпіонаті Росії в супер-гіганті вона стала другою, а в швидкісному спуску – третьої.

У слаломі Ганна Сорокіна досягла особливих успіхів

При уявній простоті гірські лижі вимагають суворого володіння технікою, яку Ганні доводиться шліфувати і відточувати щодня. Після тренувань і виступів вона разом з тренером часто переглядає відеозапис, щоб помітити свої помилки і виправити їх під час наступного заняття. Кожен момент руху необхідно вибудувати по траєкторії, в тому числі і позиційно, щоб легше перебудовуватися, переключатися з пози на позу. Це допомагає збільшити динаміку.

Анна Сорокіна в Росії є першою в спеціальному слаломі, вона дворазова чемпіонка Росії, переможниця багатьох міжнародних змагань, приравнивающихся за рейтингом до чемпіонату Європи. Завдяки високим результатам виступів, Сорокіна стала майстром спорту міжнародного класу.

У цьому виді спорту Не підвладні чотири дисципліни, що само по собі велика рідкість. Зазвичай спортсмени концентруються на чомусь одному.

Анна Сорокіна більшу частину часу проводить на тренуваннях

Всі тренування спортсменки проходять в збірній, з нею постійно працюють тренери. Одне тренування – вранці, друга – ввечері, і так щодня. Невеликі відпустки бувають вкрай рідко, і то після серйозних змагань або по закінченні сезону, коли можна присвятити себе масажу і навчанні, а так само спілкуванню з родиною. Будинку Ганна буває не більше місяця в році, хоча дуже сумує за батьками і сестрою.

Анна Сорокіна зараз

Не дивлячись на зайнятість і відсутність часу, вона отримує другу вищу освіту. Відразу після школи Аня вступила в МаГУ на психологічний факультет, тепер же заочно навчається там же на физфакультете. У своєму юному віці, Ганна Сорокіна вже замислюється над тим, чим вона буде займатися після завершення кар’єри. Саме диплом физфакультета дасть їй право перейти на тренерську роботу. Викладачі Вузу завжди підтримували і підтримують Аню, розуміючи, що для неї важливіше. Часу на заняття залишається не багато, але вона звикла розподіляти свій час так, що все встигає. Б

авдяки спортивного характеру, вмінню йти до своєї мети, «упертости в хорошому сенсі слова, любові до своєї справи і вірі в перемогу Ганна Сорокіна є надією Росії на Олімпіаді в Сочі.

Особисте життя Ганни Сорокіної

На особисте життя в Ані зовсім не залишається часу. Всю себе вона присвячує спорту. Жартуючи, Аня каже, що майбутній молодий чоловік, швидше за все, буде в лижі взутий або якось пов’язаний зі спортом. Тільки так можливо взаєморозуміння, так буде можливість більше перебувати поруч, підтримувати один одного, не заважаючи займатися роботою.

У Ганни Сорокіної майже немає часу на особисте життя, а всі її подруги - спортсменки

Свою сім’ю Ганна дуже любить і сумує, що не може проводити з нею більше часу. Батьки підтримують її і дуже переживають, особливо, коли бувають травми. Саме тоді від них надходять пропозиції залишити професійний спорт.

Подруги лижниці все спорту. У них міцна дружба, так як разом дівчата знаходяться практично цілодобово. Подруги, в тому числі, є конкурентками. Це не заважає їхній дружбі, вони вміють радіти чужим успіхам.

Аня любить свій рідний Магнітогорськ, вважає його затишним і дуже зручним. На її думку, Магнітка могла б виховати більше чемпіонів, для цього треба розвивати гірськолижну школу.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: