Ім’я: Анна Попова

Дата народження: 28 червня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Рак

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актриса

Вага: 58 кг

Зріст: 170 см

Біографія Анни Попової

Анна Попова – це ще одна яскрава зірочка на російському кінематографічному небосхилі. Вона талановита, красива, чарівна, а тому, напевно, цю неординарну актрису попереду чекає ще безліч кар’єрних успіхів. Сьогодні вона переважно відома публіці своїми ролями у серіалі «Одного разу буде кохання», а також фільмі «Бригада. Спадкоємець». Дані проекти принесли їй успіх.

Проте, як здається, сьогоднішня популярність нашої героїні – це лише початок великого шляху. А значить ця біографічна стаття цілком і повністю присвячена Ганні Поповій, буде ще актуальна довгий час.

Ранні роки, дитинство і родина Анни Попової

Ганна Сергіївна Попова з’явилася на світ 28 червня 1986 року в творчій родині. Її мама – Віра Сторожева – була режисером і була досить відомою особистістю в культурних колах.

Недалеко від неї пішов також і отець нашої сьогоднішньої героїні – Сергій Попов – все своє життя заробляла написанням сценаріїв. Крім того, за деякими даними далекі предки Анни грали в російських приватних театрах ще в часи монархії. За словами самої актриси, частими гостями на їх уявленнях були навіть російські найясніші особи.

Серіал «Бригада. Спадкоємець» приніс Ганні Поповій особливу популярність

Однак дізнатися про все це Ганні вдалося вже в більш зрілому віці. У дитинстві ж вона була звичайною дитиною – жвавим, непосидючим і дуже талановитим. Її батьки були творчими людьми, а тому відчути на собі всі принади і тяготи творчої атмосфери маленька Аня змогла вже з ранніх років.

Так як батьки багато працювали, дівчинка завжди вела досить самостійний спосіб життя. Сама готувала собі їжу, прибирала в кімнаті і виносила сміття. Щоб дочка завжди була при справі, вже в ранньому віці батьки віддали Ганну Попову в секції спортивних танців. Дане заняття дуже сподобалося дівчинці. Вона звикла до загальної уваги і стала почувати себе на сцені, немов риба у воді.

Що стосується акторського мистецтва, то займатися ним дівчинка вперше стала під наглядом своєї матері. Мудра жінка давала дочці слушні поради, проте сама завжди наполягала на тому, щоб Аня вибрала для себе не акторське ремесло, а режисуру. Деякий час до подібного варіанту схилялася та сама дівчина, але в останній момент все-таки змінила рішення і вирішила розвиватися як актриса.

У 2002-му році Анна вступила в Російську академію театрального мистецтва, а вже через рік зіграла свою першу роль у фільмі «Курорт особливого призначення». У даній стрічці нашої сьогоднішньої героїні дісталася зовсім невелика роль, а тому серйозної акторською роботою, напевно, її назвати все-таки складно. Однак молода актриса отримала необхідний досвід зйомок у кіно. А це завжди було понад усе.

Втікачки. 2 фрагмент. Анна Попова і Кирило Плетньов. Згодом деякий час Анна виступала виключно в студентських постановках. Але три роки потому все-таки зуміла розжитися по-справжньому зоряною роллю.

Зоряний шлях актриси Анни Попової, фільмографія

Першою по-справжньому значущою роботою в кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні став історичний міні-серіал «З полум’я і світла». В рамках даного проекту Ганна Попова виконала одну з другорядних ролей, проте зуміла запам’ятатися режисерам і глядачам. Картина вийшла на екрани в 2006-му році і ознаменувала тим самим початок професійної кар’єри талановитої московської красуні.

Згодом у тому ж році вона також зіграла у третьому сезоні серіалу «Таксистка». Таким чином, в 2007-му році до моменту закінчення Російської академії театрального мистецтва в кар’єрі нашої сьогоднішньої героїні вже було кілька важливих ролей. Але це, звичайно ж, був тільки початок.

Біографія актриси Анни Попової почалася в Москві

У 2007-му році, лише закінчивши ВУЗ, дівчина отримала ще одну роль – роль дівчини по імені Віра в комедійному фільмі «Утікачки». Персонаж Анни Попової знову був досить незначним, проте можливість попрацювати з такими відомими акторами, як Єгор Бероєв і Катерина Гусєва переважувала все інше.

Так, деякий час формат ролей нашої сьогоднішньої героїні залишав бажати більшого, однак з плином часу ситуація почала виправлятися. Визначальною в цьому плані стала робота актриси в серіалі «Одного разу буде кохання». Зігравши в даній телевізійній стрічці головну героїню, Анна Попова моментально стала улюбленицею мільйонів глядачів, а також, нарешті, отримала заслужену популярність.

Яскравим прикладом цього стало запрошення дівчини в проект «Танці з зірками». Талановита московська красуня стала справжньою знаменитістю. А тому успіх серіалу «Одного разу буде кохання», який розтягнувся аж на 252-а епізоду, був багато в чому пояснимо.

Танці з зірками. Сезон 2009. 12 конкурсний день. Анна Попова Після закінчення проекту вже як сформованої знаменитості Анна Попова стала зніматися в нових фільмах. У 2012-му році вона взяла участь в роботі одразу над трьома новими стрічками. Так, зокрема, актриса зіграла головні ролі в серіалах «Буде світлим день» і «Стежка вздовж річки». Крім того, в тому ж році наша сьогоднішня героїня зіграла одну з центральних ролей в популярному бойовику «Бригада: Спадкоємець», який також став значущою віхою в кар’єрі знаменитості.

Анна Попова сьогодні

Ведучи мову про останніх ролях актриси, не можна не відзначити комедію «Дід 005», а також серіал «Думай, як жінка», в якому Анна Попова грає головну героїню. В даний час каналом СТС ведеться робота над другим сезоном названого телефільму. За попередніми даними, проект обіцяє бути дуже успішним.

Крім того, вже сьогодні відомо, що в 2014-му році Анна Попова порадує своїх шанувальників новими ролями. У виробництві знаходяться відразу три фільми з її участю. Найбільш помітним серед них є фантастична стрічка «Обчислювач», яка повинна бути представлена глядачам вже в найближчі місяці.

Особисте життя Анни Попової

В даний час особисте життя Анни Попової є великою таємницею. Про її романах практично нічого не відомо. Тому можна зробити висновок, що сьогодні дівчина вільна.

Незважаючи на той факт, що у актриси є син Даніель, ім’я батька дитини практично нікому не відомо. Судячи з того, що хлопчик народився у 2008-му році (відразу після того, як Аня закінчила РАТІ), можна припустити, що його батько мав відношення до світу мистецтва. <У повсякденному житті Анна Попова любить кататися на скейтборді, грати в боулінг, а також подорожувати. За кілька останніх років дівчина побувала в Єгипті, Туреччині, Чехії, Англії та Австрії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: