Ім’я: Анна Нетребко

Дата народження: 18 вересня 1971 р. (45 років)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Краснодар

Діяльність: оперна співачка

Вага: 68 кг

Зріст: 173 см

Біографія Анни Нетребко

Ганна Нетребко – одна з найбільш відомих і популярних оперних співачок в сучасній історії Росії. Її голос захоплює мільйони глядачів, а чудові сценічні партії змушують переглянути уявлення про дійсно якісної музики. В особистій колекції артистки є величезна безліч різноманітних нагород. Її виступів аплодували найкращі зали світу. Серед її шанувальників значаться відомі бізнесмени, політики, діячі культури. Ганна Нетребко – це людина, яка завжди перебуває на виду. Але чи варто говорити, що ми знаємо все про життя і творчість легендарної артистки? Звичайно ж, немає. Адже в життя публічних осіб завжди дуже багато білих плям.

Дитинство і юність Анни Нетребко: становлення як співачки

Майбутня легенда оперної сцени народилася і виросла в Краснодарі. Її родина походить з кубанських козаків, хоча батьки Анни і не були з ними безпосередньо пов’язані. Її батько працював інженером, а мама – геологом.

На концертах Анни Нетребко завжди аншлаги

Достеменно невідомо, які події в житті артистки підштовхнули її до занять музикою. Єдине, що можна сказати абсолютно точно – співати Анна Нетребко любила і вміла завжди. Ще під час навчання в школі вона стала солісткою музичного ансамблю «Кубанська піонерія», разом з яким виступала в краснодарському Палаці піонерів.

Закінчивши середню школу, молода співачка усвідомила, що хоче і далі вдосконалювати свій вроджений талант. Плекаючи мрію про велику сцену, Анна Нетребко вирушила в Ленінград, де успішно вступила до музичного училища на курс Тетяни Борисівни Лебідь. Тут вона провчилася два роки, однак так і не дочекалася випуску. Кинувши розпочате на півдорозі, Анна Нетребко вирішила спробувати свої сили на вступних іспитах в Санкт-Петербурзьку державну консерваторію ім. Н. А. Римського-Корсакова. Конкурс був дуже солідний, проте чудові вокальні дані співачки проторували їй шлях наверх. У 1990-му році вона вступила в позначену консерваторії і стала навчитися вокалу у відомої викладачки Тамари Дмитрівни Новиченко.

Наступним етапом на шляху її становлення як оперної співачки стала перемога на всеукраїнському конкурсі вокалістів, який проходив в Смоленську. Журі на чолі з Іриною Архипової було настільки вражене талантом молодої дівчини, що без тіні сумнівів віддало їй першу премію. Цей успіх став важливим етапом у кар’єрі Анни Нетребко. Вона отримала необхідний їй заряд впевненості у власних силах, а разом з ним і можливість пройти прослуховування в Маріїнському театрі.

Дебют на великій сцені і подальша кар’єра Анни Нетребко

Ще одним підтвердженням рідкісного таланту Анна Нетребко став той факт, що першу свою роль співачка отримала відразу після прослуховування. Присутній на перегляді режисер Валерій Гергієв був настільки вражений унікальним талантом співачки, що, не роздумуючи, віддав їй головну роль у постановці «Весілля Фігаро». Ще одним примітним сюрпризом для визнаного метра став той факт, що молода дівчина протягом двох років вже працювала в їх театрі … в якості прибиральниці.

2013 Анна Нетребко і Дмитро Хворостовський, Червона площа Таким чином, у 1994-му році Анна Нетребко дебютувала на сцені Маріїнського театру. Дебютна робота виявилася вдалою і згодом артистка часто з’являлася перед глядачами, виконуючи значущі партії в різних постановках. Протягом декількох років Ганна стала однією з провідних солісток театру. Серед найбільш значущих її ролей були ролі в спектаклях «Руслан і Людмила», «Борис Годунов», «Царська наречена», «Заручини в монастирі», «Севільський цирульник», «Сомнамбула», «Ріголетто», «Лючія ді Ламмермур», «Богема», «Дон Жуан» і багато-багато інших.

Незабаром разом з трупи Маріїнського театру Анна стала активно гастролювати по країнам близького і далекого зарубіжжя. Так, концерти оперної діви пройшли у Фінляндії, Німеччині, Ізраїлі, Латвії та деяких інших країнах. Кілька місяців потому Анна Нетребко постала і перед американськими глядачами. Виступи на оперній сцені в Сан-Франциско принесли співачці перший міжнародний успіх.

Після цього Анна Нетребко стала часто з’являтися з концертами в США і Західній Європі. Одним з найбільш значущих успіхів в кар’єрі співачки став спектакль «Війна і мир», поставлений на сцені Метрополітен Опера, а також постановка «Дон Жуан», представлена диригентом Николаусом Арнонкуром на фестивалі в австрійському Зальцбурзі.

В цей період про Анну Нетребко заговорили як про нову суперзірку.

Анна Нетребко і Дмитро Хворостовський валяють дурня :) З тих пір життя оперної діви кардинально змінилася. Вона отримала австрійське громадянство і почала гастролювати по всьому світу, виступаючи з кращими оркестрами і кращими музикантами планети. Їй аплодували Лондон, Санкт-Петербург, Вашингтон, Нью-Йорк, Відень… Життя Анни Нетребко несеться вдалину на колесах поїздів і крилах літаків.

Анна Нетребко зараз

Зараз Анна Нетребко входить в ТОП-10 найбільш популярних і відомих російських діячів мистецтва. Її особистий статок оцінюється в 3,75 млн доларів. Вартість одного її виступу сягає 50 тисяч доларів.

З 2008-го року Анна Нетребко носить звання Народної артистки РФ. Крім того, в особистій колекції нагород співачки є такі нагороди як «Золотий софіт», German Media Award, «Золотий грамофон» за пісню «Голос»), премія «Casta diva», а також Classical BRIT Awards і багато інших.

Особисте життя Анни Нетребко

До недавнього часу особисте життя оперної співачки була оповита щільною завісою таємниці. Жінка намагалася «не виносити сміття з хати» і не афішувати подробиці своїх романів. Лише порівняно недавно в ЗМІ стали з’являтися подробиці скандального розриву співачки з танцюристом Миколою Зубковским. Зокрема, за однією з версій, чоловік часто бив Ганну, а тому співачка вирішила поставити хрест на їх відносинах. Схожі повідомлення нерідко звучали і від близьких друзів співачки. Однак вона сама ніколи не коментувала свого роману з Зубковским, воліючи зберігати все в таємниці.

Анна Нетребко з чоловіком Шроттом Ервіном і сином Тьяго

Тривалий час Ганна Нетребко зустрічалася з уругвайським співаком Шроттом Ервіном. Після тривалого роману в 2007-му році пройшла заручини двох знаменитостей. Святкові урочистості відбулися в Нью-Йорку. У вересні 2008-го в одній з австрійських клінік співачка народила своєму коханому сина Тьяго.

Але через шість років, у листопаді 2013 року пара вирішила розлучитися.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: