Ім’я: Андрій Волков

Дата народження: 22 травня 1986 р. (30 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: п. Чусовой, Пермський край

Діяльність: спортсмен (фрістайл, могул)

Вага: 78 кг

Зріст: 187 см

Біографія Андрія Волкова

Андрій Волков з юнацьких років займається спортом, Любов до лиж підштовхнула його в секцію фрістайлу в рідному краї. Він є дворазовим чемпіоном світу серед юніорів 2006 року (одиночний і парний могул). У 2012 році в Сочі на Кубку Європи молодий спортсмен завоював бронзу в категорії «могул».

Дитинство Андрія Волкова

Дитинство Андрія пройшло в Чусовом, в Пермському краї. У цьому місті часто проходили різні змагання з фрістайлу та чемпіонати країни. Коли постало питання про те, яким спортом займатися йому і молодшому братові Сергію, було вирішено йти в гірські лижі. На той момент секції фрістайлу в місті не було. В місті добре був розвинений саме могул, тому з усіх дисциплін фрістайлу Андрій, як і його брат, вибрали цю. Займатися гірськими лижами Волков почав з семи років, а у фрістайл перейшов вже пізніше.

Андрій Волков почав займатися спортом у початковій школі

З молодшим братом у Андрія маленька різниця у віці, тому вони легко знаходили спільну мову, дружили і разом займалися спортом, в усьому підтримуючи один одного.

Початок кар’єри Андрія Волкова в спорті

Успіхи Андрія в спорті були очевидні. Завдяки наполегливим тренуванням та волі до перемог, він у 2005 році вже був у збірній команді. Пройшов всього рік, і на чемпіонаті світу серед юніорів Волков став чемпіоном у парному могулі. 2008 рік став вдалим для молодого спортсмена — чемпіонат Росії приніс йому «бронзу». Тренує Андрія Заур Макиев.

Найвищим досягненням у кар’єрі спортсмена стало третє місце, отримане ним на етапі Кубка світу в Дір. Ця подія стала справжньою сенсацією для всіх. Радість була більшою, коли виявилося, що Сергій, його брат, заслужив «золото». Вийшов своєрідний сімейний підряд.

Зі слів Сергія, він і сам не чекав цієї перемоги. Вона стала для нього абсолютно несподіваною. Ні, він, звичайно, багато тренувався, доклав чимало сил, але те, що виявиться на вищій сходинці п’єдесталу – це була сенсація для нього самого. Вийшло налаштуватися на боротьбу завдяки товаришам по команді.

Виступ Андрія Волкова Позаду Сергія залишився сам Майкл Кінгсбері, який вже довгий час був лідером. Саме його брати Волкови вважають своїм основним суперником. Майкл дав високу оцінку успіхів і майстерності Сергія, зазначивши, що той був найкращим на змаганнях.

Компанію Сергію і Майкла склав Андрій Волков. Він зумів пробитися на третю позицію, хоч було дуже нелегко нещодавно перенесеної травми (розрив хрестоподібних зв’язок коліна). Ця травма вирвала його з звичайного тренувального ритму. Лікуватися довелося багато місяців. Травма виявилася дуже серйозною. Але Андрій не переставав тренування вдома, в той час, поки інші могулісти готувалися до майбутніх змагань і зборів на базах.

Андрій, за час хвороби зміг більше часу приділити навчанню. Він був уже на останньому курсі Московського Університету імені Шолохова, готувався до складання державних екзаменів та до захисту диплома.

Приїхавши на збори після перенесеної травми, Андрій складно набирав форму, тренуватися було важко, навантаження здавалися непідйомними. Але незабаром все прийшло в норму. Завдяки наполегливості, він зміг до початку змагань вийти на відмінний рівень.

Андрій мріє, що коли-то вони з молодшим братом зустрінуться у фіналі, де будуть боротися за перше місце. Це, можна сказати, їх загальна мрія. Причому ні для однієї, ні для іншого не важливо, хто з них буде першим.

Андрій Волков домігся великих успіхів у фрістайлі

Брати і в рідному місті тренуються в звичайному режимі. Дні відпочинку в них бувають дуже рідко. Спорт не дозволяє розслаблятися, адже не можна втрачати форму. Навіть поза зборів, кожен займається за індивідуальним планам загальнофізичної підготовки, які становить тренер.

Андрій Волков сьогодні

Сьогодні Андрій Волков вважається найбільш досвідченим членом збірної Росії з могулу. За плечима у нього великий досвід – це і Олімпіада у Ванкувері, і чемпіонати світу з фрістайлу, і світову першість серед юніорів, і більше п’ятдесяти етапів Кубка світу. Вся країна покладає на нього великі надії.

На Олімпійських іграх у Канаді він правда посів лише 25 місце. А в 2012 році завоював бронзу на Чемпіонаті Росії в могулі.

Виступаючи за збірну Росії на Олімпійських іграх у Сочі 2014 року Андрій вийшов у фінал як один з десятки найкращих могулістів, набравши найбільше балів. Але так і не зміг отримати заповітну медаль.

Влітку 2014 року Андрій оголосив про завершення своєї спортивної кар’єри і, що переходить на тренерську роботу з технічної підготовки в збірну Росії. Основна причина такого рішення — травма коліна спортсмена.

Особисте життя Андрія Волкова

Нещодавно Андрій Волков одружився. Його дружина Любов Волкова – суддя з фрістайлу, крім того, вона серйозно займалася гірськими лижами і є майстром спорту у цій дисципліні. Хлопці знають один одного вже більш десяти років. Разом з Андрієм в одній команді була краща подруга Люби, яка їх познайомила.

Андрій Волков з дружиною Любою

Любов Волкова теж займалася фристайлом близько року, але припинила заняття в силу різних обставин. Вона дуже переживає, коли Андрій на змаганнях, тому воліє дивитися його виступ вже після того, як дізнається результат.

У хлопців спортивна сім’я. Кожен усвідомлює, що сімейне життя не повинна заважати спорту. Саме тому, спорт у них стоїть на першому місці. Головне – це те, що між ними є взаєморозуміння, вони завжди підтримують один одного.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: