Ім’я: Андрій Цвєтков

Дата народження: 16 вересня 1995 р. (21 рік)

Знак Зодіаку: Діва

Східний гороскоп: Кабан

Місце народження: р. Нью-Йорк, США

Діяльність: співак

Вага: 69 кг

Зріст: 180 см

Біографія Андрія Цвєткова

Дитинство та родина Андрія Цвєткова

Андрійко (Андрій Цвєтков (Назарбекян) народився в місті хмарочосів і знаменитого на весь світ Брайтон-Біч — Нью-Йорку. Батьки подає великі надії співака спортсмени. І батько, і мати мають майстерні звання спортивної гімнастики.

У тому ж, 1995 році, коли дитині не було і восьми місяців, його відвезли до Росії, у Москву. Займатися музикою Андрій почав рано. Очевидно дали про себе знати потомствені музичні гени.

Колись в радянські часи дідусь обіймав посаду директора музичної школи в Азербайджані. А бабуся була відомою виконавицею фольклорних пісень. В даний час вони живуть в Нью-Йорку.

Незважаючи на проявляються здібності, спорт хлопчика цікавило мало, а пізніше і зовсім тема розвитку на цьому поприщі була закрита. До речі, самим Андрієм. Батьки з повагою поставилися до вибору сина і зграї наполягати. А ось участь з малих років в ансамблі «Непосиди» дало прекрасні результати і розкрило яскравий талант співака.

Андрій Цвєтков почав кар'єру співака в групі Непосиди

У становленні Андрія величезну роль зіграла Олена Пинджоян, заслужений працівник культури і художній керівник театру-студії «Непосиди». Тут юний артист навчався грамоті сольфеджіо, акторської майстерності, сценічного мистецтва танцю і мовлення, вміння тримати себе на сцені і володіти голосом.

У ранньому віці Андрію у складі ансамблю пощастило співати на одній сцені з такими зірками світової величини, як Деміс Руссос, Кріс Норман, Аль Бано, Сара Брайтон, Лучано Паваротті, Кайлі Міноуг, Пінк. Також в «Непосид» відбулося знайомство з Сергієм Лазарєвим і Дімою Біланом.

Андрій називає своє дитинство найкращим на світі. Хоча вільного часу практично не було, ці роки насичені яскравими фарбами і враженнями. З «Непосидами» він об’їздив всі країни СНД, побував в Італії, Франції та інших країнах.

Саті Казанова, Андрій Цвєтков. Непосиди.A whole new world. До 18 років у Андрія склалася досить цікава творча біографія. Він багато чого пізнав і багато чого досяг. В дитячому віці навіть спробував себе в амплуа моделі. Його запросили брати участь в рекламній фотосесії ексклюзивною і модного дитячого одягу. Журнал з фотографіями зберігається зараз у будинку юного співака, як приємний спогад.

Початок кар’єри співака Андрія Цвєткова

У віці 16 років на сцені Кремлівського Палацу Андрій Цвєтков співав разом з Саті Казановою у концерті, присвяченому 20-річного ювілею групи. У цьому концерті також брав участь Діма Білан. Провідного соліста «Непосид» глядачі полюбили за унікальний чистий голос, без найменшої нотки фальші, як відгукуються про нього критики і метри музичного мистецтва.

Андрій Квіток на шоу «Голос»

Вокальне шоу «Голос», другий сезон якого перший канал розпочав транслювати з 6 вересня 2013 року став для Андрія можливістю проявити себе в ролі дорослого виконавця, знайти свою глядацьку аудиторію.

Про майбутній конкурс Андрій дізнався з телереклами, відправив запис свого голосу, однак на перший тур його не запросили. Друга спроба була успішною і на другий сезон артист потрапив прямо з Туреччини, де його застало запрошення на прослуховування.

На конкурс відбиралися виконавці зі всієї країни з кращими вокальними даними. Андрій був наймолодшим учасником, оскільки основну вікову категорію становили вокалісти від 24 до 35 років.

Голос 2 — Андрій Цвєтков — `Зірка` В конкурсі брала участь яскрава і неординарна Наргіз Закірова, яку Андрію вдалося випередити в кількості набраних глядацьких голосів. В рамках проекту Квіток працював з Олександром Градський, однак пізніше їм почав займатися Діма Білан.

У чвертьфіналі «Голоси» співак неперевершено виконав дуже складну пісню з репертуару Жанни Агузарової «Зірка», яку йому запропонував Діма Білан. Співачка володіє унікальним сильним голосом, тому заспівати гідно після її виконання завдання не з легких.

У проекті «Голос» Андрій Цвєтков вийшов у півфінал з виконанням пісні Майкла Джексона «Heal The World». Ця прекрасна пісня повинна була звучати у супроводі складної партії бек-вокалу, з чим чудово і професійно впоралися учасники ансамблю «Непосиди».

У півфіналі Андрія підтримували мама, університетські друзі, учасники «Голосу-2» Ольга Брагіна, Поліна Конкіна, Руимя Ніязова, Шон.

Зараз співак Андрій Цвєтков один з найуспішніших учасників шоу «Голос-2»

Глядачі і наставники високо оцінили вокальні дані і співочу майстерність юного артиста. Однак, переможцем став грузинський співак Гела Гуралиа. Незважаючи на це даний проект став початком успішної кар’єри Андрія Цвєткова.

На 2014 рік заплановані великі тури, які без сумніву, принесуть славу молодому таланту і ще більше визнання.

Життя Андрія Цвєткова поза сцени

Андрій Цвєтков студент Московського державного університету. Навчається на факультеті вищої школи бізнесу і менеджменту. Вважає, що серйозне навчання повинен мати кожен сучасний чоловік, а артистичній кар’єрі це не перешкода.

Багато часу Андрій віддає вивчення англійської мови. Попереду його чекає міжнародний іспит. Молодий співак планує продовжити музичну освіту в Америці. Йому подобається бродвеский «Чикаго», робота в жанрі мюзиклу. Коледж, в якому він планує вчитися, готує акторів саме цього жанру.

Особисте життя Андрія Цвєткова

Можна сказати без перебільшення, що в дитинстві всі дівчатка в школі, та й багато хто з «Непосид» були закохані в Андрія, який, крім таланту, володіє красивою зовнішністю і чарівністю.

Зараз серце знаменитого Андрія Цвєткова вільно, як каже сам співак. Однак, він не розлучається з амулетом у вигляді ключика, який подарувала йому дівчина, яка є студенткою того самого американського музичного коледжу, де збирається вчитися Андрій.

Тому російським шанувальницям, які бажають завоювати серце артиста, слід поквапитися, поки Андрій освоює науку бізнесу і менеджменту в Москві.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: