Ім’я: Андрій Свиридов

Дата народження: 27 березня 1975 р. (41 рік)

Знак Зодіаку: Овен

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Могильов, Білорусь

Діяльність: актор

Вага: 160 кг

Зріст: 212 см

Біографія Андрія Свиридова

Андрій Свиридов – це відомий білоруський спортсмен і актор, що став широко відомим після зйомок у молодіжному серіалі «Універ», а також його спін-офф’е «САШАТАНЯ». Дані екранні роботи принесли нашому сьогоднішньому герою популярність і славу. Але що передувало всьому цьому? Відповідь на це питання ми постараємося розкрити далі.

Ранні роки Андрія Свиридова: кар’єра у баскетболі

Андрій Свиридов з’явився на світ 27 березня 1975 року в білоруському місті Могильові. Його сім’я належала до представників радянської інтелігенції. Батько працював в якості викладача білоруської мови та літератури. А мама все своє життя працювала бухгалтером.

Крім самого Андрія в сім’ї Свиридовых був також ще одна дитина – його молодша сестра Олена. Відносини в їхній сім’ї завжди були теплими і дружніми. Тому наш сьогоднішній герой може з упевненістю сказати, що у нього було гарне дитинство.

Що стосується спортивної кар’єри, то вона почалася для Андрія порівняно рано. Вже у п’ятирічному віці високий і міцний хлопець почав займатися баскетболом. На даному терені наш сьогоднішній герой досить швидко досяг серйозних результатів.

Актор Андрій Свиридов в молодості займався спортом

Спочатку він займався в могилевської спортивній школі, а потім перейшов у Республіканське училище Олімпійського резерву. Таким чином, вже до дев’ятнадцяти років Андрій став майстром спорту з баскетболу, чемпіоном Білорусі, а також дворазових чемпіоном Радянського союзу. Через деякий час до списку титулів нашого сьогоднішнього героя додалося також звання переможця чемпіонату СНД та чемпіонату Європи.

На ранніх етапах своєї кар’єри Андрій Свиридов виступав переважно за білоруські клуби, однак після розпаду СРСР відправився в США, де також зробив успішну кар’єру в команді «The George Washington University».

Кар’єра білоруського спортсмена розвивалася вражаючими темпами, проте вже в двадцять п’ять років Андрій був змушений залишити світ баскетболу з-за серйозної травми.

Андрій Свиридов — актор, фільмографія

Розставання з колишньою професією повалило Свиридова в стан глибокої депресії. Після розставання з баскетболом колишній спортсмен деякий час працював охоронцем у парку розваг «Діснейленд». Однак з плином часу наш сьогоднішній герой зумів-таки впоратися з собою і зовнішніми обставинами і змінити протягом свого життя. Кар’єра актора

Порятунком для прославленого білоруського спортсмена стало давнє захоплення акторською майстерністю. Колись давно ще в шкільні роки Андрій Свиридов дуже любив театральне мистецтво. По-справжньому стати його частиною талановитому хлопцю довелося лише багато років потому. Остаточно залишивши баскетбол, наш сьогоднішній герой відправився в одну з лос-анджелеських акторських шкіл, де згодом став планомірно займатися розвитком свого творчого потенціалу.

Кембридж і Андрій Свиридов, КВК ТА вже зовсім скоро білоруський актор отримав можливість застосувати свої знання на практиці. У 2004-му році Андрій Свиридов дебютував на екрані з невеликою роллю у фантастичній картині «Історія з того боку». Після цього він знявся у фільмах «Fighting spirit», «Next dinner», «The inside job», а також в деяких інших американських картинах. У цей період Андрій Свиридов грав переважно охоронців, радянських бандитів і інших однотипних персонажів.

Через деякий час білоруський актор став також часто зніматися в кліпах. Він з’явився в музичному відео Енріке Іглесіаса, а потім іншого відомого співака – Роббі Вільямса.

Таким чином, всього за кілька років Андрій Свиридов зробив непогану кар’єру в Голлівуді, а також зумів завести чимало нових друзів. Одним з них став відомий російський актор Андрій Краско який, власне, і запропонував Андрію переїхати в Росію. Колишній спортсмен погодився. А тому дуже скоро фактурний білоруський хлопець став часто з’являтися в різних російських картинах.

Андрій Свиридов та Іван Руденко ( кадри з фільму) Серед його кращих картин, зіграних вже в Росії, варто виділити фільми «Я залишаюся», «Zолушка», «Дорога на острів Пасхи», «Неваляшка», «Залюднений острів», а також багато інших. Через деякий час Андрій Свиридов став з’являтися також на знімальних майданчиках різних телесеріалів. Серед його телевізійних робіт значаться такі успішні проекти як «Щасливі разом», «Наша Russia», «Закрита школа» і деякі інші.

Андрій Свиридов в серіалах «Універ» і «САШАТАНЯ»

Наш сьогоднішній герой знімався багато і часто, проте найбільшу славу йому принесла все одна акторська робота – роль охоронця Гени в серіалі «Універ», а також його своєрідному продовження серіалі «САШАТАНЯ». Роль охоронця олігарха Сильвестра Андрійовича зробила Андрія Свиридова справжньою зіркою. А тому сьогодні талановитий актор може не хвилюватися з приводу нових ролей і цікавих пропозицій.

Зростання Андрія Свиридова 212 см

Тільки в 2013-му році наш сьогоднішній герой зіграв у чотирьох нових фільмах. Серед таких виділяються комедії «Що творять чоловіки», а також детективний серіал «Сутичка», в рамках якого Андрій виконав роль одного з другорядних персонажів.

Що стосується майбутніх робіт, то в цьому плані все також досить райдужно. У 2014-му році Свиридов з’явиться в детективному серіалі «Умільці», а також зіграє деякі інші цікаві ролі в інших російських проектах.

Андрій Свиридов працював разом з такими акторами, як Марія Кожевнікова, Андрій Гайдулян,Станіслав Ярушин та інші.

Особисте життя Андрія Свиридова

Про особисте життя Андрія Свиридова відомо небагато. Як зазначає актор, колись він був одружений, проте стосунки з колишньою дружиною розпалися. В даний час білоруський актор живе з дівчиною. Однак імені її не розкриває, відзначаючи лише те, що ніякого відношення до кінематографа вона не має.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: