Ім’я: Андрій Соколов

Дата народження: 13 серпня 1962 р. (54 роки)

Знак Зодіаку: Лев

Східний гороскоп: Тигр

Місце народження: р. Москва

Діяльність: актор театру і кіно

Вага: 75 кг

Зріст: 180 см

Біографія Андрія Соколова

У російській столиці Андрій Соколов жив у маленькому дерев’яному будинку. З дитинства він був жвавим і різнобічним. Хлопчик займався в різних спортивних секціях, навіть був визнаний одного разу найкращим хокейним воротарем. Крім усього іншого, Андрій відвідував музичну школу і кілька років займався бальними танцями (навіть став призером Москви).

В один рік школяр виріс на 15 сантиметрів, тому йому довелося піти з танців. Після він пішов у професійну хокейну команду «Крила рад» і став кандидатом в майстри спорту. Соколов стріляв, плавав, їздив на машинах і навіть стрибав з парашутом.

Тим не менш, з дитинства Андрій Соколов мріяв стати актором. У шкільному віці він ніколи не міг спокійно проходити повз театральних вузів, завжди хвилювався і навіть покриваються плямами. У поданні хлопчика актори були якимись небожителями. Але тоді він навіть не знав, що зможе стати актором.

Невпевнений актор

З-за своєї невпевненості, втім, може і від того, що все навколо твердили про необхідність одержувати тверду професію, Андрій поступив у Московський Авіаційно-технологічному інституті. Правда, на другому чи третьому курсі він ледь не пішов з інституту, тому що зрозумів, що займається не зовсім своєю справою. Але вуз Соколов все ж закінчив, отримав диплом, в якому написали «інженер-механік з виробництва літальних апаратів з неметалів».

Популярний актор

Віра в себе і сили вступити в театральний, у Соколова з’явилися тільки після МАТІ, в 1986 році. Майбутнього артиста вже підтискав вік, на акторське відділення документи приймали тільки в тому випадку, якщо абітурієнту було до 24 років. Соколов вирішив ризикнути, тоді він подумав: «Якщо представився шанс – я спробую, щоб потім не було болісно боляче, що я його використовував».

Андрій Соколов зробив так, щоб після закінчення МАТИ не відпрацьовувати за розподілом три роки. Він просто подав документи в Щуку. Тоді конкурс був 26 осіб на одне місце. Актор згадує, що його навіть не помітив, така в нього була пробивна енергетика, здавалося, що він може знести стіни. Тому вступив Андрій з першого разу.

Шукайте жінку

У кінематографі Андрій Соколов опинився в 1987 році. Вона трапилася як у приказці «Шукайте жінку». Студент-второкурссник Щуки одного разу поїхав на кіностудію імені Горького, проводжати дівчину, а в кулуарах його помітив режисер Ст. Макаров. Після Соколова запросили на кастинг до картини «Вона з мітлою, він у чорному капелюсі». Проби Андрій пройшов з гідністю, після чого дебютував у кіно разом з Машею Евстигневой і Володимиром Пресняковим.

Весілля

«Пам’ятаю, коли цей фільм з’явився на екранах. Я спеціально відпросився у викладача Катіна-Ярцева і відправився в кінотеатр, там я три рази подивився фільм. Ніколи не забуду дивовижне відчуття, коли побачив перший раз себе на екрані. Мені здалося, що час зупинився. Постійно згадував, як, коли і де знімалися епізоди, відчував запахи на майданчику, людей згадував, які мене оточували. І саме тоді я подумав, що кіно – це насправді велике таїнство», — згадує Андрій.

Маленька Віра

Коли «сексу в СРСР не було», на екранах з’явився фільм Василя Пічула під назвою «Маленька Віра». Він одразу став дуже популярним. Про картині почали говорити, як про «приоткрывшей заборонену тему». Соколову дістався головний герой, Сергій, саме він зробив актора знаменитим.

Для багатьох різкий зліт – випробування. Соколов прокинувся не просто зіркою, а справжнім секс-символом країни. Андрія не засліпила миттєва популярність.

«Я тоді навчався у Щуці, здавав всі сесії достроково, працював і працював, вів гуртки, знімався в інших фільмах. І якщо говорити серйозно, то стрічка називається «Маленька Віра», а не «Великий Сергій». В ньому у мене певне місце. Я не применшую свої заслуги. Просто мені подобається процес роботи, а не відпочинок після неї. Коли закінчується робота, то у мене завжди з’являється відчуття, що це був останній раз, а що буде далі — невідомо», — говорить актор.

Андрій Соколов на відео Тоді на олімп разом з Андрієм Соколовим зійшла зірка Наталії Негоди, яка виконала головну жіночу роль. Тоді не обійшлося без чуток. Деякі розповідали про роман акторів, інші наполягали на натягнутих відносинах. Актор говорить про те, що все – повна нісенітниця. Романа не було, оскільки обидва були різних компаніях, відповідно і відносини були нормальні. Через рік Андрій і Наталія з’явилися в трагікомедії «У місті Сочі темні ночі» Василя Пічула.

Театр

У 1990 році з червоним дипломом Щуки актор пішов в театр імені Ленінського комсомолу, пізніше працював у театрах імені Моссовета і «Місяць».

Візитна театральна картка Андрія Соколова – це роль Олександра Македонського в постановці «Таїс сяюча», а так же спектакль «Ліжко». Його, до речі, поставив сам актор. Інші акторські роботи – «Варвар і Єретик» і «Дві жінки» в «Ленкомі», а так само «Діагноз: Едіт Піаф» в «Місяці».

А з 1999 року Соколов займає посаду художнього керівника театру «Монолог XXI століття». Після «Маленької Віри» на актора посипалися пропозиції про роботу. Майже всі повторювали скандальний фільм. Поступово він зрозумів, що пора щось міняти. Але піти від амплуа було не просто. У кримінальній драмі «Кат» Віктора Сергєєва Соколов зіграв благородного Андрія, в історичній стрічці «Цар Іван Грозний» Геннадія Васильєва – князя Вяземського, в жахи «П’ють кров» Євгена Татарського – борця з вампірами Руневского, а у фантастиці «Передбачення» — Олега.

Андрій Соколов співає Але у другій половині 90-х років ролей стало значно менше. Це було пов’язано з кинокризисом. Андрій Соколов зіграв, зокрема, у фільмі «Несуть мене коні».

Режисер

Маніла Андрія Соколова та професія режисера. Йому хотілося бути професіоналом в цій області. У 1997 році він закінчив вищі курси сценаристів і режисерів. Ну а після зробив постановку «Ліжко». Це була сучасна п’єса, але, за різними підрахунками, йому краще було б поставити класику.

У 2007 році актор почав працювати над дебютним кінофільмом «Артефакт». Тут головні ролі грають Анастасія Заворотнюк, Валерій Ніколаєв, Олександр Лазарєв – молодший.

Останні роботи

Зараз актор досить часто з’являється на екранах. У його скарбничці десятки ролей у серіалах, серед яких «Червона площа», «Лінія захисту», «Близнюки». Але головна роль останніх років – у серіалі «Адвокат». Там Соколов зіграв адвоката Зіміна.

Хобі

Життя повинна бути багатогранною, говорить актор. Він міркує, що немає сенсу в роботі, якщо неможливо відпочити. Хоч професія і забирає багато часу, але решту часу треба грамотно заповнювати. Людей навіть можна перевіряти по тому, як вони відпочивають, а не як працюють.

У студентські роки, ще на Бамі, Андрій полюбив полювання, став полювати на лосів, кабанів і качок. Так само він із задоволенням рибалить і катається на лижах. Втім, може просто сісти в машину і поїхати в інше місто.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: