Ім’я: Андрій Щипанов

Дата народження: 10 червня 1987 р. (29 років)

Знак Зодіаку: Близнюки

Східний гороскоп: Кролик

Місце народження: р. Кстово, Нижегородська обл.

Діяльність: актор

Вага: 79 кг

Зріст: 187 см

Біографія Андрія Щипанова

Андрій Щипанов – це молодий російський актор, в кар’єрі якого було поки що ще зовсім трохи яскравих ролей. Він знявся в декількох фільмах, проте вже встиг заслужити безліч хвалебних відгуком з боку критиків, а також величезну любов глядачів. Зараз його кар’єра тільки набирає обертів, а тому наша сьогоднішня стаття, напевно, ще довгий час не втратить своєї актуальності. Адже попереду у Андрія Щипанова ще багато яскравих і цікавих ролей.

Дитинство та родина Андрія Щипанова

Наш сьогоднішній герой з’явився на світ в невеликому містечку Кстово Нижегородської області. Його батьки були дуже далекі від світу кіно, проте зуміли розвинути у своєму синові потяг до мистецтва. Його батько був професійним музикантом, а мама працювала на одному з міських заводів. Можливо, тому в будинку майбутнього актора завжди панував зразковий порядок і було дуже багато гітар.

Біографія актора Андрія Щипанова почалася в провінції

Саме з гітарної музики Андрій Щипанов почав своє знайомство зі світом мистецтва. Спочатку він просто перебирав нейлонові струни, а потім вже почав грати свої перші мелодії. Через деякий час він навчився чудово грати на гітарі, проте потяг до музики завжди поступалася в його душі любові до театру.

Перші ролі Андрія Щипанова

Вже з ранніх років він розігрував перед рідними і близькими імпровізовані вистави. Він мріяв стати клоуном або актором. І в кінцевому підсумку вибрав кіномистецтво. Вже у чотирнадцять років він екстерном здав всі іспити в старшій школі і, отримавши диплом, відправився в Нижній Новгород. Там він вступив в театральний коледж і всупереч волі батьків все-таки закінчив цей навчальний заклад.

Однак і цього молодому хлопцеві здалося мало. Отримавши середньо-спеціальну освіту, він разом з колективом однодумців відправився в Москву, де дуже скоро вступив до ГІТІС. Вельми примітно, що серед всіх своїх друзів Андрій Щипанов став єдиним, хто зумів пробитися крізь сито відбору.

Але довчитися на режисерському факультеті наш сьогоднішній герой все-таки не зумів. В якийсь момент він був переведений на платне навчання, а тому був змушений покинути інститут із-за відсутності коштів.

Марія Лугова і Андрій Щипанов Після відходу з Гітісу Андрій Щипанов вступив в «Щукінський» театральний інститут. Однак навчання як такої тут все-таки не вийшло. Вся справа в тому, що вже досить-таки скоро молодий актор отримав одну з ролей в картині «Скажи Лео». Тому довгий час наш сьогоднішній герой повинен був пропускати багато занять з-за зйомок.

Зоряний шлях актора Андрія Щипанова, фільмографія

Названа стрічка вийшла на екрани в 2008-му році і миттєво принесла акторові великий успіх. Його прониклива гра була високо оцінена глядачами і критиками. Його відзначали навіть педагоги театрального інституту, а тому довгий час крізь пальці дивилися на його постійні пропуски занять.

Однак за першою картиною послідував новий фільм. І вже дуже скоро Андрій Щипанов особисто вирішив залишити інститут. Після цього він почав зніматися в картині «Зазу», в рамках якої знову виконав одну з головних ролей. Фільм виявився успішним, а тому вже в 2008-му році багато визнані діячі російського кіно дивилися на Андрія як сформованого на актора.

В кінці настільки успішного 2008-го року актор почав зніматися також у серіалі «Руда», який скоро придбав величезний успіх. Вельми примітно, що в цьому фільмі молодому хлопцю знадобилися і його давні музичні вміння. Вся справа в тому, що в цьому фільмі нашому сьогоднішньому герою дісталася роль молодого музиканта – Бориса Окунева. А тому з гітарою на зйомках Андрій був практично нерозлучний.

А. Щипанов, А. Демидов, Н. Єсіна, Ф. Гуртків, «НМ» Зйомки серіалу «Руда» розтягнулися майже на цілий рік. Серіал вміщував в себе 171 серію. А тому подібний досвід роботи став неоціненним підмогою у всій подальшій кар’єрі актора.

Після закінчення роботи над цим проектом Андрій Щипанов почав працювати над двома новими фільмами – стрічками «В темну» і «Година Волкова 3». Однак ці проекти виявилися не такими вдалими, як попередні акторські роботи нашого сьогоднішнього героя. П

віслюку цих стрічок в кінематографічній кар’єрі актора настало довге затишшя. За деякими непрямими повідомленнями відомо, що він знову поступив у ВДІК, де тепер навчається в майстерні Ігоря Ясуловича. В листопаді 2013-го року талановитий актор отримав приз за кращу чоловічу роль у рамках фестивалю камерних вистав за творами Достоєвського. Настільки вдалою для нашого сьогоднішнього героя стала роль Раскольникова у постановці «730 кроків».

Андрій Щипанов в даний час

Актор Андрій Щипанов разом з Марією Луговий

В даний час Андрій Щипанов, немов намагаючись щось надолужити, присвячує всього себе навчанню і театральних вистав. За його ж словами, до своїх ролей він завжди ставитися критично. Що ж, подібні слова дають нам право сподіватися на те, що одного разу Андрій Щипанов стане по-справжньому великим актором. Проте зараз нам залишається тільки чекати і стежити за перебігом його кар’єри.

Особисте життя Андрія Щипанова

Про особисте життя і романах актора поки відомо небагато. Коли-то чутка пов’язувала Андрія з актрисою Марією Луговий, однак згодом самі актори назвали подібні новини плітками. В одному зі своїх інтерв’ю наш сьогоднішній герой зізнався в тому, що постійної дівчини у нього поки немає. Однак, дивлячись на успіхи актора, наївно вважати, що подібний стан речей розтягнеться надовго.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: